Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Metkatynon - wersja M100 kozak!!!! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Metkatynon - wersja M100 kozak!!!! (/showthread.php?tid=385)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Metkatynon - wersja M100 kozak!!!! - M100 - 07.05.2022

A więc tak długo się zbierałem żeby napisać przepis, do którego doszedłem metoda prób i błędów. 
Zacznijmy od tego co to jest Mrtykaton tzn Kot .
Zaporzyczone z [H]
• Chemicznie to pochodna fenyloetyloaminy, należaca do rodziny aminoketonów (konkretniej beta-ketonów lub alfa-aminoketonów). Nazwa systematyczna to 2-metyloamino-1-fenylopropan-1-on. Jest ketonowym analogiem metamfetaminy, w organizmie jest prawdopodobnie metabolizowany do pseudoefedryny i efedryny, które odpowiadają za jego psychozogenne właściwości. Wolna zasada i większość soli jest nietrwała, trwały jest tylko chlorowodorek.
Swoją popularność w krajach byłego ZSRR (Меткатинон jako "russian cocktail" albo "jeff") zawdzięcza łatwością syntezy przez utlenianie pseudoefedryny/efedryny, niską ceną, a także intensywnym "wejściem" przy podaniu dożylnym. Większość dożylnych użytkowników metkatynonu wcześniej zażywała dożylnie opioidy.
Zamiast doszedłem do wprawy sprapralem go tyle razy, że to masakra 
Przejdźmy do sedna zacznę od tego co będziemy potrzebować.
Mój przepis jest dla zrobienie roztworu i podania do iv .
Potrzebujemy
Acatar acti tabs ( najlepszy bo nie m otoczki tabletka jest mała i zostaje mało para syfu)
Nadmanganiam postawu najlepiej w proszku sprzedawany jest w 5 gramowych opakowaniach
Szczykawki 20ml i 5ml i 2ml
Igły największą jaka dostaniemy i do iniekcja to już wedłu gusty
Szklany kieliszek 30ml
Literatka
Jakiś plastikowy patyczek
Husteczki
Jakia tłuczek do zgniecenia tabletek.
Ocet sporzywczy
Woda do iniekcja koniecznie na fiolce ma być napisane iv

Przejdźmy dalej.
Zawartość opakowania acataru czyli tabletki przekładam kartki papieru składam na dwa i napierdalam tłuczkiem młotkiem można z główki by powstał pył.
Gdy już to zrobimy przysypujemy do wcześniej czystego kieliszka .
W między czasie wstawiam wodę by mieć wrzątek.
I tu uwaga całość roztworu przy podaniu iv nie powinna wynosić więcej niż 5ml.
Do kieliszka z masą tabletkowa odmierzam 3ml octu i 1ml wodu do iniekcja daje nam to 4ml płynu. Dokładnie to mieszam by była to jednolita biała miasa i odkładam do zamrażarki.
W tym czacie kiedy mamy gotowy wszatek biore kolejny kieliszek i odważam 350mg nadmanganianu postawu na każde opakowanie 720mg pseudoefedryny.
Dolewam odmierzone 1 ml max 1.5ml wrzasku i mieszam by wszystko rozpuściło.  Zawsze cos tam zostanie i się nienrozpusci to te 10-20mg n postasu daje więcej.
Ja robię taki myk że do szklanki leję wszatek by po włączeniu kieliszka z roztworem nadmanganianu było do połowy mieszam do rozpuszczenia się.
Po 15 minutach wyciągam to co wsadzlem do zamrazarnki (to jest oczywiście czas w przyczepić może to być 10 minut.

Ten krok jest najważniejszy jak tu spierdolimy to mamy po kocie .
Do mieszanki efki dolewamy coś rozpuszczonego nagmanganianu .
Roztwór będzie nabierał barwy fietowej przez bordowy do brązowego.
I tutaj mieszamy energicznie w jedną stronę (Nie wstrząsamy i się nie spieszymy)
Pomynnismy wyczuc intensywny zapach owoców konkretnie marcepan .
Ja zwykle mieszam do 20/30 minut.
Podczaczas mieszania zachodzi reakcj kieliszek będzie robił się ciele a roztwór rosl wydzielając zapach Maecepanu.
Jeżeli do tego dojdziemy kota mamy już, w kieszeni.  Mieszamy dotąd aż roztwór się ocodzi a zawartość opadnie.  I tak jeszcze z 20 minut. Kot lubi jak się go głaska.
Zauważyłem że taki miesznie wpływa na moc kota.
Po tych 20/30 minutach może przełożyć go do lodówki do 2h ja zwykle wyciągam go po dobrej godzince . W tym czasie jeszcze z 2 razy go mieszamy.
Kiedy kot jest w lodówce możemy przejść zrobienia filtra.
Bierzemy szczykawke 20ml wyciągamy tłoczek i robimy filtr z husteczek ja używam ręcznika papierowego . Grubość ftra to jakieś 2mm. Zakładamy duża igłę wcześniej dikatnie go zwierzamy i dociskamy .

Szykujemy sobie czysty kieliszek gdzie będziemy skraplać naszego kota.
Po upływie godziny zostawiamy jeszcze n jakieś 20 minut roztwor w temperaturze pokojowej .
Potem wiadomo przelewamy starannie całość do szczykawki z filtrem i telikatnie dociskamy tłoczek.
Tak jak bimber będzie skraplał nam się gotowy metykaton. Będzie klarowny tylko robomy to delatnie .
Nie filtrujemy 2 razu jezi wyjdzie nam dikatnke żółtawy ale to dikatnke nic się nie stanie waliłem taki ale można jeszcze ra przefiltrować pozbywając się masy tabletkowej z szczykawki 20ml
Wtedy nie ma bata roztwór jest klarowny .
Powinniśmy otrzymać około 5ml metykatonu o kurewskiej mocy .
Ja tą metodą nie dałem rady w pompować całości do odlatywalem.
UWAGA. UWAGA UWAGA

GDY JUZ MAMY GOTOWEGO KOTA SZYKUJEMY GO DO GLOWNEJ POKPKI KONIECZNIE FILTRUJEMY GO PRZEZ FILTEREK OD PAPIEROSA.
NIC NIE MOZE W POMPCE PLYWAC.

Można jeszcze zrobić przepluczke, która daje moc i możemy mieć 2 strzy ale to już potem bo mnie paluchy bolą

PAMIERAJ WTLACZAJ POWOLI BO MOŻE CI GLOWA TWKIEGO POERDILNIĘCIA NIE WYTRZYMAĆ

Pozwolę sobie jeszcze dodać zagrożenie zaporzyczone z sąsiedniego forum [H]

Biodostępność: i.v. > p.r. > p.o. Metkatynon podany dożylnie przy wstrzykiwaniu powoduje wywołanie subiektywnego uczucia fal ciepła, przechodzących przez całe ciało wraz z intensywną euforią, utrzymującą się od 15-30 minut. Fale ciepła są wywołane przez obecność benzaldehydu w roztworze, który powstaje w wyniku oksydacji nadmanganianem potasu. Po tym czasie pozostaje tylko umiarkowane pobudzenie i nieodparta chęć zażycia kolejnej dawki.

Subiektywne spostrzeżenie: (Podanie p.r. charakteryzuje się wg niektórych użytkowników słabszym efektem "wjazdu" niż przy podaniu doustnym, kiedy to początek działania zaczyna się wyraźniej i "agresywniej" niż przy podaniu p. r. To drugie jednak dłużej przejawia objawy strucia i wrażenie zatrzymania metabolitów w organizmie).

Objawy przedawkowania metkatynonu to rozpierający ból głowy, halucynacje i uczucie "zaraz umrę". Doraźnie zaleca się stosowanie benzodiazepin na uspokojenie. Delikwent powinien także pić duże ilości lekko zakwaszonej wody, by przyspieszyć sekrecję metkatynonu i jego metabolitów z organizmu. Przy syntezie z acataru w produkcie końcowym znajduje się także triplolidyna, powodująca przez swoje działanie antycholinergiczne, zatrzymanie moczu. Zaleca się stosowanie leków rozkurczowych (no-spa na przykład albo inne pochodne papaweryny).

Zagrożenia:

Przy tzw. ciągu trwającym min 14 dni, gdzie związki efedronu przyjmowane były co min. 12 godzin zauważono degradację śluzówki. Następuje zapalenie błony śluzowej głównie zauważalna w nosie oraz ustach. Następuje spowolnienie układu pokarmowego, niemożność wypróżniania się, wysuszenie jelit, degradacja jelit w konsekwencji czego może dojść do krwawienia z okolic odbytu lub/i wewnątrz jamy brzusznej.

Zaobserwowano również bardzo gęstą, często zielonkawo-żółtą wydzielinę z płuc.

Nie poleca się stosowania tzw. ciągów na więcej niż 4-5 dni.

Inne zagrożenia zaobserwowane na mniejszej ilości osób:

Napięcie żył. Napięcie mięśni. Sztywność/wysuszenie stawów. Kołatanie serca. Zaburzenia w postaci błędnej oceny bodźców stresowych. Zmienność nastroju. Bezsenność. Bóle w okolicach kręgów lędźwiowych. Niekontrolowane skurcze mięśni.

Cdn.... tzn wytłumaczę jak zrobić przepłuczke, która równie dobrze poerdolnie  Smile
Się nakręciłem i niewiem czy nie będę gotował bo zrobił bym wam fotorelacje tylko muszę dodatkowo środki na to ogarnąć bo się wyjebałem z kasy....


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - Szyderca - 07.05.2022

No powiem że ciekawe doświadczenie, ale nie dla mnie Smile


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - M100 - 07.05.2022

Jeszcze przepluczka ale już murwa nie chce mi teraz pisaćSmile


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - swo002 - 07.05.2022

Jakby ktoś nie miał wody do iniekcji to można też użyć soli fizjologicznej.


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - M100 - 07.05.2022

Można oczywiście ale ja typowo to po kablach jechał więc tylko woda do iv Smile
Mam jej gdzieś z 200 ml .

Nakręciłem się kurwa na tego kota Smile


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - swo002 - 07.05.2022

Woda do iv nie jest na recepte?


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - M100 - 07.05.2022

Niby tak ale w 99% aptek sprzedadzą Ci bez Big Grin
Ostatnio kupiłem 200ml Big Grin


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - M100 - 07.05.2022

Tak się nakręciłem, że dzisiaj kotuje kota Smile hehehe
Chętni na fotorelacje jakbdam radę ?
Zostawcie ślad Smile


Ps.

Jak myślicie jak dam 2mg klona nie przebije działania a coś może zmienić?


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - M100 - 07.05.2022

O to skladnik główny, zawierający 720mg p efki

Gotować będę dopiero jutro ewentualnie w nocy ale raczej jutro.
[Obrazek: 16519495853657477726903499946224.jpg]


Chcecie przepis jak zrobić extrakcje różnych leków w tym benzo?

Właśnie robię wyciąg z klona.
Na rano powinien być.
[Obrazek: 16519497439556544658639631765352.jpg]


RE: Metykaton wersja M100 kozak!!!! - SztywnyMisza - 08.05.2022

(07.05.2022, 19:53)M100 napisał(a): O to skladnik główny, zawierający 720mg p efki

Gotować będę dopiero jutro ewentualnie w nocy ale raczej jutro. 
[Obrazek: 16519495853657477726903499946224.jpg]


Chcecie przepis jak zrobić extrakcje różnych leków w tym benzo?

Właśnie robię wyciąg z klona.
Na rano powinien być.
[Obrazek: 16519497439556544658639631765352.jpg]
i jak wrazenia Podobno kultowa ?