Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: LongFlourishPharm.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=72)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com (/showthread.php?tid=3865)

Strony: 1 2 3 4 5


Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu itp. - LongFlourishRC.com - Diabeuu666 - 24.05.2024

3-desoxy-MDPV
CZy to będzie choć trochę zbliżone w działaniu do MDPV? Ktoś próbował tego wgl już kiedyś? Ja pierwszy raz widzę taki wynalazek


RE: LongflourishRC - Temat Główny - kej9 - 24.05.2024

a md-prolintane i a-pcyp? ktos kiedys probowal?


RE: LongflourishRC - Temat Główny - horsii - 24.05.2024

a-pcyp różne opinie zbiera, na pewno nie ma podjazdu do a-pvp, a-php itd. w polsce to w dupie mają takie wynalazki. na r/rc sobie zajrzyj tam takie coś wąchają jak a-pcyp

md-prolintan to jest nowy wynalazek, nie widziałem tego jeszcze. pojawił się niedawno, informacji o tym tyle co nic
a-pvp to jest beta-keto prolintan. tutaj po prostu dodali grupe 3,4-metylenodioksy, ale ketonu dalej nie ma, więc innymi słowy to jest (beta)deketo-mdpv


RE: LongflourishRC - Temat Główny - EmStO - 24.05.2024

Dostałeś te 2 losowo Big Grin


RE: LongflourishRC - Temat Główny - kej9 - 24.05.2024

@"LooL99X" kto dostal? co? Podobno kultowa


RE: LongflourishRC - Temat Główny - EmStO - 24.05.2024

kej9 no Ty Smile
a-pcyp w 2k22 wpadło mi w rączki . 
Do żadnej alfy to podjazdu niema.
Ja to chmury z tego łapałem powiem Ci, że lipa .


RE: LongflourishRC - Temat Główny - kej9 - 24.05.2024

nic nie dostalem, zaciekawilo mnie, myslalem ze cos do alfy podobnego. ale lipa widze Big Grin zapytalem o malutkiego sampla tego prolintane i pcyp, mowie ze za wysylke zaplace to se 60usd za wysylke krzyknal. podziekuje Big Grin


RE: LongflourishRC - Temat Główny - Benito - 26.05.2024

(24.05.2024, 13:13)kej9 napisał(a): nic nie dostalem, zaciekawilo mnie, myslalem ze cos do alfy podobnego. ale lipa widze Big Grin zapytalem o malutkiego sampla tego prolintane i pcyp, mowie ze za wysylke zaplace to se 60usd za wysylke krzyknal. podziekuje Big Grin

Jakim sposobem to się stało? Ja napisałem z nim kilka maili. Sam z siebie chciał dać mi 5 sampli po 1g substancji i wysłać na koszt firmy, gdy kończyliśmy rozmowę xD Odmówiłem grzecznie bo chciałbym tylko substancję, której aktualnie nie ma. Jak podliczyłem to wartość tego wyszła 400€

kej9 może nie trzeba było mówić z góry, że zapłacisz. Z grzeczności zrobiłby na swój koszt 😆 Bardzo uprzejmy gość. Jak babcia która wciska dziecku cukierki Podobno kultowa


RE: LongflourishRC - Temat Główny - kej9 - 26.05.2024

no może nie trzeba było Podobno kultowa a chuj


RE: LongflourishRC - Temat Główny - halje selasje - 31.05.2024

horsii ruszyła Ci paczka od wygenerowania etykiety? u mnie 4 dni minęło a jeszcze nie nadana