Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nep od słonika ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Nep od słonika ? (/showthread.php?tid=3881)

Strony: 1 2


Nep od słonika ? - Mglus808 - 04.06.2024

Tak jak w tytule, owy słonik „Świętej pamięci” miał w swoim asortymencie pewien ciekawy odczynnik, mianowicie nep który jak dla mnie w 90% nepem nie był, i tu pojawia się pytanie, cóż to było opatrzone handlową nazwą nep? Zapraszam do dyskusji.


RE: Nep od słonika ? - kot_kreskowy - 04.06.2024

To słoń miał nepa?
Jesteś pewien?


RE: Nep od słonika ? - Mglus808 - 05.06.2024

Tak był w ofercie nep ale jakiś taki inny niż wszystkie  Podobno kultowa  Śmierdzący strasznie dość specyficznie, w postaci proszku, ciekawe co to było tak naprawdę


RE: Nep od słonika ? - kot_kreskowy - 05.06.2024

Nie kojarzę tematu, możliwe że to było jakoś po koniec działania słonia, wtedy już tam nie zaglądałem bo nie miał nic co by mi pasowało odkąd odstawiłem te jego 'white Elephanty'

Myślę że mógł być to nep ale po prostu jakiś chujowy. Słoń nie leciał w chuja  jesli chodzi o sprzedaż pod innym nazewnictwem. Miał te stimy pod nazwą własną ale o tym jasno informował.
To stara gwardia, wydobył można powiedzieć spod ziemi trochę legendarnych tematów sygnowanych kolekcjonerem w oryginalnych opakowaniach Exclamation i rozdawał je w gratisie do zamówień (sam otrzymalem 3cmc), a Ty twierdzisz że nep nie był nepem?  Słaba ta twoja teoria😉

Jedyna opcja jaka przychodzi mi do głowy to , że został oszukany przez dostawcę bo sam nie zrobiłby takiego świństwa. O ile to faktycznie nie byl nep.
Wątpliwości rozwiałby wynik analizy spod chromatografu gazowego, jednak mniemam, że takowego nie posiadasz?
Podobno kultowa
No jest to tylko teoria.


RE: Nep od słonika ? - Mglus808 - 05.06.2024

Powiem tak, skoro nie wiesz co słoń miał w ofercie to niepotrzebnie się udzielasz. Tam głównie szedł nep i to w dużych ilościach także tego.. niech się wypowie ktoś z pojęciem


RE: Nep od słonika ? - horsii - 05.06.2024

Pamiętam tego nepa. Śmierdzał jak sam skurwysyn. W gruncie rzeczy to tak śmierdział, że go wyrzuciłem do śmieci zamiast go próbować. Jebał tak, że pokój musiałem wietrzyć, nie żartuje.


Też jestem skłonny uwierzyć że to nie musiał być nep... "eth-cat" to nie był eth-cat. Tak samo jak jego "nm-2201" to nie było nm-2201.


RE: Nep od słonika ? - Benito - 05.06.2024

Ten nep to taki chuj był, że nie wiem kto to mógł żreć xD kurwa nie dało się do tego podejść

Zapach. Nazywajmy rzeczy po imieniu. Sperma, nie żartuję, 4 badaczy minimum to jadło, każdy mówił że to ten zapach. 
Głos straciła jedna osoba po ok. 200 mg podzielonych na 4 czy cuś takiego. Ja po podobnej ilości puls 150, oddech tak ciężki, ból kości no kurwa 
Albo to było to, albo kurwa wszyscy zaraziliśmy się jednym wirusem 😆


RE: Nep od słonika ? - kot_kreskowy - 06.06.2024

Sperma, przeterminowane ogórki kiszone, kiszone śledzie, skarpety żula Mietka...
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi XDD

Swoją drogą, co wy jecie że sperma wam tak śmierdzi że trzeba wietrzyć całe mieszkanie?
Bo rozumiem że nie wąchacie czyjejś spermy tylko zapach porównujecie ze swoją? Podobno kultowa
🙋


RE: Nep od słonika ? - frogbullshop - 06.06.2024

w przyszłym tygodniu nowa dostawa nepa zapraszamy do nas.
u nas nie ma gówna nep górna puła


RE: Nep od słonika ? - horsii - 06.06.2024

kot_kreskowy ja nic o spermie nie pisałem. Podobno kultowa Nie wiem do czego to porównać, na pewno nie do nasienia, jakaś taka kurewna chemia po prstu, jeszcze tak śmierdzącego dopka nie miałem nigdy, że się niedobrze robi, a uwierz mi przez moje ręce przeszły naprawdę dziwne towary. Poważnie, musiałem pokój wietrzyć bo wyrzuciłem to, a w środku śmierdziało i śmierdziało. Wiem, że ludzie przyrównują zapach a-PiHP do spermy... ale o NEP-ie jeszcze nie słyszałem Podobno kultowa