Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escytalopram (Mozarin) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Escytalopram (Mozarin) (/showthread.php?tid=3884)

Strony: 1 2


Escytalopram (Mozarin) - Diabeuu666 - 05.06.2024

Czy ktoś stosował?
Warto?
W czym pomógł? Jakie dawkowanie, jakie problemy były i czy wyleczył kogoś z czegoś?
Skutki uboczne?
Czy benzo brane w te same dni typu clona albo relanium nie mają problemu z tym lekiem jeśli stosuje się to razem w sumie no.

Jak libido? To też ważne..tyliscie czy odwrotnie?

Serio nikt?
To pierdole. Nie wykupuje nawet tego. Pewnie gówno jak cała reszta...


RE: Mozarin - horsii - 06.06.2024

Na przyszłość jak zakładasz temat, to dawaj w tytule nazwę substancji, a nie nazwę preparatu, bo preparatów z escitalopramem to jest kurwa z miliard. To tak jakby zakładać osobne wątki dla Clonazepamum, Rivotrilu i Klonopinu. 

A co do substancji - no cóż, to SSRI, to ciezko sie spodziewac czregokolwiek innego niż gówna. Podobno kultowa


RE: Mozarin - Diabeuu666 - 06.06.2024

Ja nigdy takich.lekow nie stosowałem. Wpisałem nazwę. Znasz więc wiesz też jaka ta zawiera substancje a.mysle że Ty akurat wiesz.
Więc po jaki UJ znowu jakieś farmazony na rozpoczęcie?
Po paru słowach odrazu przeszedłem do odpowiedzi na pytanie. Takie ego że nie zauważasz tego?
Nie znam tego i można to było wywnioskować po moim pytaniu pierwszym tak?
Lekarz przepisał.wrocilem na chatę zamieścilem temat. Wyciągnij w końcu tego kija z dupy. Kurwa ludzie ja cpalem tyle co moze cała Europa by na to potrzebowała z  miesiaca a zgonów by było w chuj.ale czy ja mam w.sobie jakaś agresję? Jad. Itp 
Bo widzę że tutaj dużo osób ma jakiś gul.
Nikt mnie nie musi tutaj lubieć lubić stać
Serio
Jak chcesz pisać morały i napisałes to już mogłeś darować sobie odpowiedz.
Nie wiem co tutaj ktoś ma do mnie ale to jego problem nie mój..jestem sobą. Zawsze byłem i będę
Nie znasz mnie nie oceniaj. A jak chcesz to ok ja mam to w dupie.
Nie chcesz mi odpowiadac normalnie to nie pisz nic.
Rozumiem że masz wiedzę taka bardziej z chemii itp że kumasz te wzory bla bla ok super ..zazdro
 Też bym chciał tyle wiedzy mieć dodatkowo. Ale nie mam i gra.
Ja mam swoje wiedzę. Nie muszę znać wszystkich substancji nazw zamienników wzorów. A tego nie znam nie znałem napisane na szybko.
Wybacz że aż tak cię to uraziło bo w tej dziedzinie jestem perfekcjonistą ok. Bądź..szanuję. ale uszanuj też innych 
Tyle szacunku się dostaje w zamian ile sam go dajesz....
Nie jesteś pępkiem świata 🤘🏻
Masakra.


RE: Mozarin - sebekx9 - 06.06.2024

O ile mam odmienne zdanie co do SSRI, wg mnie coś tam dają, o tyle skutki uboczne przewyższają efekty pozytywne:
Z plusów to: do 4 tygodni rozwijał się efekt mam wyjebane, więc na pewno Cos tam przeciwlękowo działa, co za tym idzie większą aktywizacja i chęć do działania 
Z minusów: fiut po tym nie chce normalnie działać więc nooo, jak chcecie panowie 

Można łączyć z benzo, alko, typowymi ndri, odradzam z środkami typu MDMA/mef

Ogólnie to wg mnie lepiej już wrzucić jakiś zalepiacz silny (neuroleptyk) na kilka dni żeby się poprostu odciąć, po czym działanie na naszej silnej woli. Inaczej nie da rady


RE: Mozarin - Diabeuu666 - 06.06.2024

Pierdole w takim razie ten syf


RE: Mozarin - Wlodarzk - 06.06.2024

(06.06.2024, 13:53)sebekx9 napisał(a): O ile mam odmienne zdanie co do SSRI, wg mnie coś tam dają, o tyle skutki uboczne przewyższają efekty pozytywne:
Z plusów to: do 4 tygodni rozwijał się efekt mam wyjebane, więc na pewno Cos tam przeciwlękowo działa, co za tym idzie większą aktywizacja i chęć do działania 
Z minusów: fiut po tym nie chce normalnie działać więc nooo, jak chcecie panowie 

Można łączyć z benzo, alko, typowymi ndri, odradzam z środkami typu MDMA/mef

Ogólnie to wg mnie lepiej już wrzucić jakiś zalepiacz silny (neuroleptyk) na kilka dni żeby się poprostu odciąć, po czym działanie na naszej silnej woli. Inaczej nie da rady

Nie zgodzę się że po escitalopramie nie stanie, bo u mnie działa normalne, bez najmniejszych problemów


RE: Mozarin - horsii - 06.06.2024

Nie znałem, musiałem wyszukać w necie substancje aktywną. człowieku dałem ci radę, a ty sie już rzucasz. Nikt cie nie ocenia dałem ci rade jak zakladać temat o substancji tak żeby była szansa żeby wiecej osób ci odpowiedziało bo nie każdy zna nazwe kazdego jednego jebanego preparatu na rynku, i nie każdemu sie tym bardziej bedzie chciało szukać.  Tak to funkcjonuje wszędzie, jeden temat dla substancji, nie 15 tematów dla 15 różnych preparatów mających to samo. Nie 15 osobnych tematów dla xanaxu, alpragenu, alproxu, afobamu, zomirenu, ile tego tam jeszcze jest. 

Co za gość. Kolego ja o sobie nie myśle jako o pępku świata,  tak jak ty piszesz, ale najwyraźniej ty zdajesz sie tak myśleć, skoro sądzisz że wszystko jest jakimś dziwnie ukierunkowanym atakiem na ciebie, jakbym chciał ci naobrażać to bym cie naobrażał, a ja tylko dałem ci tylko wskazówkę jak temat założyć następnym razem dla przejrzystości i żeby bałaganu nie było, ale widocznie jesteś zbyt dumny na takie coś. szkoda.


RE: Mozarin - Diabeuu666 - 06.06.2024

Można to było ubrać w inne słowa bo Ja wrażliwy i delikatny jestem i mnie to zabolało po prostu....
Dobra luz. Dzięki za odpowiedź.. wybacz..moja wina 
Może mi coś odjebalo może za.duzo.problemow stresu itp może tak naprawdę za mało. Nie ważne.
Kurwa jestem po prostu jakoś uczulony jak ktoś mi zwraca uwagę na coś w takich słowach dobranych że to brzmi jakby było kierowane do debila albo dziecka.tak.to odebrałem...
Chwila 


Ok sorry
Zapomnialem że kwasy leciały wczoraj hahahaha
Jutro to raz jeszcze przeczytam. W niedzielę zawsze mam wyjebongo cały dzień🤘🏻
Wybacz chyba trzyma mental choć coś tam się w kącie pokoju jeszcze zwija skręca rzucę tam piłka od psa zobaczę co się stanie


RE: Escytalopram (Mozarin) - LOBO - 06.06.2024

No przeciez ponoc...diabel sam sie Ciebie boi...i jestes hardkorem...to ajk delikatny i wrazliwy no to sie mi kloci Big Grin

a Escitalopram to daj se z tym spokoj...znaczy do czego tego potzrebujesz??


RE: Escytalopram (Mozarin) - Diabeuu666 - 06.06.2024

Nie potrzebuje
? Skąd ta myśl wgl?