Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Avizafone - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: LongFlourishPharm.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=72)
+--- Wątek: Avizafone - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3887)



Avizafone - Opinie o produkcie - Benito - 05.06.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu Avizafone ze sklepu LongFlourishRC.com

Dobra, więc rozpakowałem paczkę pod wpływem presji gracza horsii  Podobno kultowa Kolega kolegi namówił, ja takich rzeczy nie ruszam 😄

Prawda:
Proszek fajnie się wysypuje na wagę z samarki, wsypalem jakiś mały % z tego co miałem aby dobrać proporcje; 1ml = 10mg. Robione u chemiczka który takie cuda potrafi że oczy wytrzeszcza. Równo jest na pewno 👍

Postać:
Żółty proszek, na oko tyle. Otwarcie pakunku i ocena: zapach mocny, chemiczny, może coś na styl acetonu? Roztwór 10[mg] awizafonu =1[ml] H2O destylowanej 54°C, podgrzanej wcześniej do 100°C na pięć minut. 
Rozpuszczanie w takiej proporcji uważam za bardzo łatwe, nawet bez trzepania butelki wyszłoby super w chuj. 

Na koniec zlepiona kulka z resztek, zjedzone (≈10mg) + 32mg. Przyjmijmy(weź ⅓, jem codziennie minimum 2mg alprazolamu. Benzodiazepiny działają na mnie od b. wysokich dawek!)
40mg zaaplikowane o 18:44. 😁

T +00:20
Po napisaniu posta wrzuciłem jeszcze kilka zlepek prochu do pyska 

Czuć to na mięśniach, ogólnie diazepam nie ma(dla mnie) za bardzo rekreacyjnego działania. Myślę że 10mg dać powinno dobre wyciszenie osobie z tolerancją małą/0. Do 15mg bez alko myślę, że bez blackouta.
T +2:00
Pełne działanie diazepamu, chwilę trwa „loading . . .”. Po 2 godzinach już słyszę w głosie tę manierę wdzierająca się przy większym użyciu benzo. Więcej nie dorzucam, bo bym odstawił taki armageddon że czytalibyście o mnie w wiadomościach za jakiś miesiąc. Może bym zdążył się ocknąć w areszcie do tego czasu? 😁
T +3:00 ACHTUNG ACHTUNG!
Wczesniej dorzucałem co jakiś czas. Może łącznie wyszło koło 70mg. Po kilku godzinach czuję że to się zaczyna dopiero wkręcać Podobno kultowa
Z wrażliwym żołądkiem do tego nie radzę podchodzić. Za dużo tego trzeba zjeść, a jest tak rozpuszczalnikowe... 🤮
Na Wikipedii info że podanie IM. Ale na innym forum każdy mówi że oral jest też dobrą drogą. Teraz nie mam jak tego domięśniowego zrobić. Chciałem się uśpić tym o 24, nic do teraz. Zjadłem tego 100mg i chuj.
Na innym forum mówili że jak wejdzie za kilka h to nie wstanę przez cały dzień. Chuj.
Są następujące opcje: słaby sort, za duża tolerka, źle zrobiony roztwór(rozpuszczone wszystko, sama woda, w temp 40°C, więc wątpię)
Nie wiem co jest nie tak, mam to ładować w poślad? Wybieram się gdzieś za 2 godziny, kupię strzykawki i igły i zrobię z 30mg I.M, dojebie sobie pół litra jakiejś smakowej i jebie mnie to. Zjadłbym 6mg clona TZF

Inny tester po 300mg nepa w cały dzień usnął po 40mg, a ponoć już 30 to max xD
No więc nie wiem, jak się zdecyduje na drogę i.m to opowiem.

I uprzedzam że nie ćpałem nic od jakiejś 23, teraz z wkurwienia 150mg nepa i 3/4h i dalsze próby.
Jak ktoś ma jakieś rady to proszę Was Heart bo ja już z tego wszystkiego ocipieję lada moment 😭


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - horsii - 07.06.2024

Ech weź to chłopie zostaw bo sobie krzywde zrobisz, poczekaj aż mi przyjdzie, będę miał po niedzieli. Podobno kultowa 

Zresztą nie rozumiem, do czego dązysz. Przecież działa?


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - Benito - 09.06.2024

horsii słabe benzo, jak to rolki. To nie mutant, spokojnie nie bój. Z Twoją tol. startuj z gruba bo się zawiedziesz


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - horsii - 10.06.2024

Ja bym nie powiedział że diazepam jest slaby - na to określenie myśle że się składa nie tylko moc tzn. ilość wymagana dla jakiegoś ustalonego poziomu bycia porobionym, ale też ogólny profil działania w określonej dawce. W takim rozliczeniu rolki nie są słabe moim zdaniem, nie należą do klasy benzo łamaczy pleców oczywiscie, ale tez nie są słabe


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - horsii - 10.06.2024

(wkleiłem ten post również na [H] bo nie chce mi sie pisać dwa razy to samo)

Avizafone (Awizafon)
inne nazwy: Pro-Diazepam; lizyl-peptydo-amino-benzofenon diazepamu; anilid 2-benzoilo-4-chloro-N-metylo-N-lizyloglicyny
CAS: 65617-86-9
IUPAC: (2S)-2,6-diamino-N-{[(2-benzoyl-4-chlorophenyl)methylcarbamoyl]methyl}hexanamide

wzór strukturalny:

[Obrazek: ghLFV76.png]


Taki wynalazek. Ulubione benzo listonoszy.

W sumie to nie do końca prawda, bo to nie jest benzo w gruncie rzeczy, do pochodnej benzodiazepiny ten związek metabolizuje się dopiero jak go wchłoniemy. Co prawda na poparcie twierdzenia o tym że listonosze to żrą też nie mam za wiele dowodów, ale nazwa pozwala wysnuć pewne teorie, a no i zachowanie listonoszy którzy ciągle zapominają że adresat przesyłki jednak jest w domu, wskazuje że jakieś benzo musi być kurwione w robocie bo tak mocno zapominać to da się tylko po benzodiazepinach. Połączenie kropek pozostawiam wam.

A tak całkiem poważnie: Prodrug diazepamu. Opracowany na przełomie lat 80/90 jako część odtrutki podawanej w wypadku zatrucia gazami bojowymi na bazie fosforu takimi jak sarin, soman, tabun itd. Rozpuszczalny w wodzie. Metabolizm zachodzi już we krwi, pierścień się zamyka i mamy rolki. Z tego co wyczytałem, w trakcie testów na zwierzętach diazepam spisał się lepiej niż awizafon, ale to raczej było do przewidzenia, że to nie będą rolki 1:1, pewnie dlatego że chwilę to się będzie metabolizować, co trochę rozłoży w czasie "jebnięcie" a więc i spadnie nieco jakość wrażeń jakich można doświadczyć przy rekreacji z pomocą tego związku, i pewnie także nie 100% przyjętej dawki zmetabolizuje się do diazepamu. Tak czy inaczej, rolki w proszku... brzmi nieźle.

Cytat:Diazepam i pro-diazepam były stosowane jako dodatkowe antidotum na pirydostygminę i atropinę przeciwko fosforoorganicznemu somanowi u świnek morskich. Oba dodały znaczącą ochronę do leczenia pirydostygminą/atropiną. Zwierzęta, którym podano diazepam 60 minut przed somanem, były „lepiej” chronione niż zwierzęta, którym podano równoważną dawkę pro-diazepamu terapeutycznie 1 minutę po somanie. Wstępne leczenie diazepamem przez trzy dni dodatkowo zwiększyło ochronę. Terapeutyczna dawka pro-diazepamu podana 1 minutę po podaniu somanu nie zapewniała dalszej ochrony, podobnie jak trzydniowe leczenie diazepamem. Stężenie diazepamu (podawanego i.p.) i desmetylodiazepamu (podawanego i.m.) w surowicy określono metodą GLC po podaniu diazepamu (i.p.) i pro-diazepamu (i.m.). Ochrona, w stosunku do kontroli, zapewniona przez wstępne leczenie diazepamem (60 minut przed i przez trzy dni przed somanem) korelowała liniowo, r = 0,9898, z wartościami diazepamu w surowicy osiągniętymi w tym czasie. Nasze dane sugerują, że diazepam jako dodatek do pirydostygminy i atropiny podawany jako leczenie wstępne zapewnia „bezpieczniejszą” ochronę niż równoważna dawka pro-diazepamu podawana terapeutycznie.

https://sci-hub.se/10.1111/j.2042-7158.1990.tb05401.x


Na szczęście ja nie zamierzam na sobie testować skuteczności awizafonu jako środka ochronnego przed gazami bojowymi Podobno kultowa  Jednak w moich kompetencjach, jako benzowraka i miłośnika tej grupy substancji, z pewnością leży sprawdzenie jak totosię ma do OG diazepamu, jak to się ma do reszty benzo dostępnych na rynku, no i ogólnie czy warto.

2000mg w proszku otrzymane od mojego orientalnego dostawcy podzieliłem na (tak wiem jakie to poronione ale mi nie wytumaczycie):

- 100 mg na test typu tu-i-teraz-pakuję-proch-do-ryja aplikowane z profesjonalnego nabieraka jakim jest czubek drugiej strony widelca. Spokojnie -  i've been doing that shit with clonazolam.

- 400 mg na wodę destylowaną bo muszę sie nacieszyć właściwością "benzo" w wodzie, ale wody destylowanej nie mam, zamówię za chwilę. Kranówka po chwili stania by zaczeła śmierdzieć, dojdzie pewnie jutro pojutrze i zrobię r-r

- 500 mg na wódę dla mnie bo przyzwyczajenia ze starych czasów jak się robiło w parku na szybko na ławce r-r express sypane 500mg diclazepamu do sety wódy Eskimo ze sklepu Dino. Kto tak robił, ten wie o co chodzi, pozdrawiam Rapid Action Benzo Wuda-Solution Makers Crew.

- A pozostałe 1000 mg rozpuszcze w wódzie specjalnie na życzenie mojego serdecznego przyjaciela DissoEnjoyer i on też myślę że  napisze opinię bo bardzo go interesuje ten związek. Wink I nie tylko ten z oferty.


No to do sedna, ale najpierw:

Ostrzegam, jakby ktoś się jeszcze nie domyślił - moja tolerancja jest permanentnie rozjebana (stare RC -zolamy robią swoje) i prosze nie sugerować się moimi dawkami. Beztolerkowcom bym radził dawki takie jak diazepamu, może większe, zamiast np 10mg to 20. Ja paczkę relanium 100mg zawsze walę strategicznie na pół (czasami 60 a potem 40 na dobitkę) tak więc 50 mg uznałem za ilość którą mogę na luzie zapodać.

okej.

20:05 - zaaplikowałem 50 mg NA język i popiłem wodą, momentalnie chemiczny (niepodobny do żadnego benzo w prochu w ogóle) smak rozszedł mi się po jamie ustnej, no bo tak kurwa, to rozpuszcza się w wodzie xD Taki jakby lekko kwaśny-jakiśtam, ale znośny, nie ma tragedii, popiłem szklanką wody i git. Ogólnie substancja ma taki chemiczny zapach, może jakoś tak delikatnie zajeżdża czymś a'la jakiś dziwny aceton/IPA ale to nie jest to, niestety nie mam lepszego porównania.
------------------------------------------------
20:16 - jestem pod wrażeniem bo już zaczynam czuć pierwsze efekty, delikatna anksjoliza, zaczyna się, stwierdzam że zaczyna się robić przyjemnie. Nie wiem czy to tylko u mnie ale po niektórych benzosach (nitrazepam, diazepam, klonazepam np.) mam jakby bardziej wrażliwe opuszki palców na dotyk, pocieranie ich o siebie jest wręcz przyjemnie, ja to u siebie już zaklasyfikowałem jako taki wyznacznik, że "łooo będzie fajnie" bo np. bromazolam (który na dłuższą metę uważam za średniawkę) mi czegoś takiego nie daje, alprazolam u mnie ten efekt wywołuje bardzo słabo, tutaj jest podobny bardzo do... no do diazepamu, może do nitrazepamu (nitrazepam my love).

Myslałem że ta aminopeptydaza będzie się dłużej męczyć z tym Awizo a tu 11 minut i zaczyna się robić naprawdę fajnie. W sumie tak myslę że ofiary sarinu nie mogą za długo czekać na tę odtrutkę żeby klepnęła, tak więc stąd i bardzo szybki loading time. xD Bardzo kusi mnie na napisanie że to się zaczęło ładować taką drogą podania szybciej niż Relanium spod języka, ale jeszcze nie potestowałem tego na tyle aby wydać taki osąd.

------------------------------------------------

20:50 - postanowiłem zapodać kolejne "50" mg. Myślę że już się wczytała do reszty pierwsza wrzutka, no jak 50-tka diazepamu to nie klepie, może jak bardziej 40-tka, tak jak podejrzewałem pewnie nie całośc się metabolizuje. Zresztą mi niestraszne i 200 diazepamu, to, lecimy kurwa tutaj... %-D

------------------------------------------------

21:10 - i wchodzi druga wrzutka, robi się coraz przyjemniej. Anksjoliza mocniejsza, rozluźnienie mięśni jest wyczuwalne, normalnie przjemnie, mi na trzeźwo ręce delikatniutko dłonie drają jak je mam tak utrzymać na wprost, teraz tego nie ma, jest elegancko.

21:40 - weszło w pyte, anksjo good. Aż taki sie kurwa prospołeczny nagle zrobiłem (cud u mnie)  że chwile później zawitałem do sklepu Rzapka bo feeling good i kupiłem jakiś odgrzewane bardzo zdrowe panini, e-peta i mieszakę studencką i jeszcze jakieś mieszanki studenckie xD Kasjer znajomy to chyba był na przyspieszaczach a ja na zwalniaczach, pogadałem sobie z nim o głupotach, no feeling good indeed.

Słucham sobie muzyczki którą tworzę od dawna, na czopce brzmi w chuy lepiej niż na trzeźwo %-D Jest naprawdę fajnie, dałbym tej stówie Awizo tak z ekwiwalent roughly 70 mg diazpeamu, minimalnie odbiegająceo od prawdziwego Diazepamu , ale jest naprawdę dobrze, prawie że Diazepam w proszku! This is it.

20:50 - jest zajebiście mam wieczór i pewnie nockę zrobioną.  Podziękowania dla longflourishrc - produkt jest bardzo dobry.

to na tyle, troche biedny raport, i chaotyczny ale jest już coś wiadome. Podsmowując: This shit is good. Leciutko tylko jest mniej "diazepam-like", ale moim zdaniem warto, na pewno zaopatrzę się w tego więcej w przyszłości.

W przyszłych dniach zamieszczę również szczegóły, co do dokładnego odmierzania z roztworów i jakich itd. Będzie wszystko co i jak.

To be continued


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - horsii - 26.06.2024

Chuja, a nie roztwór. Mialem problemy ze zrobieniem roztworu...


... Chodzi mi o to, ze jak masz praktycznie diazepam w proszku, to po co robić roztwór skoro można nabierać na palec? Podobno kultowa


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - sebekx9 - 27.06.2024

Swietny try, az jestem ciekawi clonazafonu!


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - Benito - 06.08.2024

(26.06.2024, 23:41)horsii napisał(a): Chuja, a nie roztwór. Mialem problemy ze zrobieniem roztworu...


... Chodzi mi o to, ze jak masz praktycznie diazepam w proszku, to po co robić roztwór skoro można nabierać na palec? Podobno kultowa

Zależy, jak ktoś jest uzależniony od benzo, nie chce kupować od lekarza bo 💸💸💸, wtedy można kupić taki Avizafone w prochu(pewnie jego miałeś na myśli) i zrobić roztwór w h2o bardzo prosto i dawkować tak, aby jakoś funkcjonować.

O-DSMT jest w chuj łatwy do rozpuszczenia we wszystkim 😂


RE: Avizafone - Opinie o produkcie - 777 - 08.08.2024

"- 100 mg na test typu tu-i-teraz-pakuję-proch-do-ryja aplikowane z profesjonalnego nabieraka jakim jest czubek drugiej strony widelca. Spokojnie - i've been doing that shit with clonazolam."

To to jest klasyk xDDD zawsze śmieszy.

Co do wody destylowanej, to na stacjach paliw można kupić po 2 złote za butelkę (o ile to taka sama woda jak specjalistyczna do rozpuszczania avizafone)Podobno kultowa