Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny (/showthread.php?tid=3888)

Strony: 1 2


Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Diabeuu666 - 06.06.2024

Wiecie
Ja tak dużo latałem w.sumie. 800 ponad tripów to mogę się nazywac psycho auta? Myślę że kurwa jeszcze nie.1000 to ta magiczna granica. Więc jeszcze kilka lat na spokojnie i będę pełnoprawnym oficjalnym ok niech będzie samozwańczym psychonautą przez duże P. Teraz to psajkoauta jeszcze.
Wszystkie tripy mam spisane na łapki..wczoraj liczyłem 803 dokładnie
Od grzybków, LSD, analogi LSD, 2cb, 2cd, 2ce itp
Salvia susz i ekstrakty, changa, aya, DMT free base, liquid, 5meo-dmt, homety czy jak to się tam nazywa. Bóg wie co jeszcze 
Ale
Salvia Divinorum 
DMT
Changa
Aya też

To są dla mnie takie podróże ze naprawdę stamtąd zawsze coś wynosiłem albo dostawlem od Bytów tzw gifty. Czym są gifty? Poczytać można o tym sporo, wystarczy trochę pogrzebać.
Na DMT byłem u tego kota czy co to jest
Byłem w takim miejscu też że da dwa byty i zadajesz im jakie chcesz pytanie a oni ci odpowiedzą zawsze prawdę. Ponoć raz na milion zdarza się że ktos tam trafia ale tez czytałem o takich osobach mało ważne. Kotek zaraz swoje 3 gr napisze poroniony CMC 😂
Salvia tez daje gifty
I nigdzie więcej nie uświadczyłem takiego czegoś.
LSD kocham za to to mogłem poznać siebie..rozjebac na czynniki pierwze i poskładać na nowo. LSD brałem. Hohoooo koło setki człowiek już nie liczy więc tylko spisywalem tripyale. Ale lekko 300 razy kwasik wleciał 
Dlatego jak go biorę to tak się go obawiam gdy wlewam w gardło zimne piwko.
Mam szacun itp
Ale LSD to substancja której najmniej się obawiam ze wszystkich..nawet MJ przebija LSD.  Boje się się MJ bardziej haha
Teraz lotki na LSD wygladaja u mnie tak
Trzy etapy
1 - chce po prostu sama przyjemność, wiec muza,.okularki, grill, piwko. 
2 - chce coś zmienić w sobie, naprawić. Więc długi przed się nastawiam na to, afirmacje i leci LSD i ja kieruje tym gdzie to ma.leciec w głąb mnie,.po co i w jakim celu.
3 - Jestem Bogiem. Wrzucam więcej.  Wchodzi max. Przejmuje całkowita kontrolę. Rysuje palcem na niebie napisy, zmieniam kolory chmur, zmieniam otoczenie myślami, kreuje co chce.tylko..to jest mega nie do opisania.

Po tylu razach z LSD każdy na spokojnie to ogarnie. 

Pisze to i pisze i ciągle mam z tyłu głowy takie pytanie ale.po co Ty to piszesz? Na pewno to chciałes napisać?
Dobry dział?
O co ci chodzi?
Jaki morał?


Kurwa i sero teraz nie wiem aaaaahhaaa
Największa pizda naturalna która bije wszystko ma łeb na szyje to PRZEJŚCIE!!!
TAK, gdy umieramy.
Jprdl jaka to musi być pizdaaaaa!!!!!
Czekam na to już  z bananem na ryju. Czaisz
Umierasz. Boooom
Nie wiem co tam będzie się działo ale.juz nikomu o.tym napewno nie opowiesz a tym bardziej Tripa nie napiszesz hahah ale to musi być kurwa tak mocne że szok. A potem boom
I....
...
Cisza?
🤷🏻

Kurwa co jest?!
Żyje
Jestem 
Tak ale jestem świadomoscia i nie materialnym bytem.
I jak to dojdzie tak naprawdę w 100% do nas to nie wiem czy tam.cos odczujemy ale jeżeli z początku tak to JPRDL 

JA WIERZE  w życie po śmierci. Dlatego jeśli ktoś też wierzy to zapał,.zjedz kwasa i zagleb się w to mocno. To będzie maturalne NARKO od Boga
I wtedy też zrozumiesz że to co wpierdalales do tej pory razem wzięte to nic przy Tym
Bo jeśli Bóg maczał w tym palce to kurwa nikt tego nie przebije.

Przejście RC


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Lifeisbrutal - 06.06.2024

Kurwa chłopie ty się ciesz, że jesteś cały i zdrowy po takich tripach


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Diabeuu666 - 06.06.2024

Z czego tu się cieszyć ziomek?
23 lata życia jedynego jakie się ma zabrał proszek! 

lat 16.......faaantazja, fantazja, fantazja oooo fantazja fantazja fantazja.... Boom lat 39 wtf?!


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Lifeisbrutal - 06.06.2024

Diabeuu666 Nie chce się wymądrzać bo sam święty nie jestem, ale może czas z tym skończyć? Fakt to twoje życie no, ale skoro masz takie grube tripy to coś znaczy.


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Diabeuu666 - 06.06.2024

Grube tripy to miałem jak było legal RC w PL, salvie miałem.tez bo legal. To był taki okres nie wiem 4-7 lat że obłęd. Teraz to jest uwierz 10% z tego co było kiedyś i to się tyczy tripów,  częstotliwości brania, ilości jakie szły, ciągi 8-14dni its itd i całe te 4-7 lat nie schodziłem z fazy ani dnia. 

Teraz wale raz na miesiąc ciąg 2dni i ja mam dość
4 auuuaaa i tak myślę teraz jak ja wtedy tyle czasu  brałem i takie ciągi dawałem radę robic 😱


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - kot_kreskowy - 06.06.2024

(06.06.2024, 15:32)Diabeuu666 napisał(a):  od Bytów 

Podobno kultowa

Sorry, nie mogłem się powstrzymać 😉
Jesteś dzik 🔥
Trzymaj się tam 🙋


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Diabeuu666 - 06.06.2024

Poczytaj o DMT i otym jak kilka tysięcy ludzi albo kilkanaście tysięcy ludzi na całym świecie paląc DMT trafiają do tego samego miejsca co inni! A nawet się nie znają! Jak to wytlumaczysZ?
Obejrzyj holograficzny wszechświat utajnione akta CIA 
Mają swoich psychonautów.
Przecież to CIA przejęło instytut Roberta Moonroe OOBE
I Dopracowali po swojemu ,pozmieniali coś i mają to co chcieli uzyskać.

Psychonauci to mała grupa ludzi specjalnie latami przygotowywana do podróży w inne wymiary 
CIA zaciekawiły gifty, przekaz wiedzy od Bytów bardzo rozwiniętych świadomie. 
Więc opracowali mieszankę DMT + psylocybina i LSD
ODPOwiednie proporcje po to by ich ludzie mogli zachować tam spokój, opanowanie i nie być tam 5-10min ale 30min nawet.
Potem wracali i zapisywali przekazana wiedzę.
Zagleb temat..to brzmi jak sci-fic ale to fakty!
Po za tym używają komór Roberta Moonroe i dodatkowo dźwiękow HEMI-SYNC które dostraja obie półkole mózgu na jedną częstotliwość MHz.
Lewe ucho słyszy inny dźwięk, prawe inny.
Po chwili polkole się dostrajaja , pacjent dostaje wibracji i zaraz opuszcza ciało i jest w OOBE już. Polecam książki Roberta Moonroe 
Wszystko przebadane, udokumentowane na wszelkie sposoby. Sam też doświadczyłem OOBE trzy razy w życiu. Chyba nie ma nic piękniejszego.

I to natural hehe tylko ćwiczenia i systematyczność, cierpliwość


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - kot_kreskowy - 06.06.2024

Masz zajawkę na tym punkcie i git.
To jednak nie moje klimaty.
Ze mnie klefozwierz jest Podobno kultowa


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Diabeuu666 - 06.06.2024

No spoko. Ale dokument na wieczór do Lola super. Nic na siłę.
Miłego 🤘🏻

Ale mam ochotę na nepa na vapo mdphp kurwa maaaaac!!! Głowa mnie boli . Piwo to sczoch jakiś. Wale clona ale po co? Idę w kime zaraz. Co za bagno


RE: Najmocniejszy KOP/TRIP naturalny - Luj Ogłuszacz - 26.06.2024

Diabeuu666  jesteś jednym w swoim rodzaju tyle tripów no Kurwa Król szacun