Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dzień dobry,. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Dzień dobry,. (/showthread.php?tid=3894)

Strony: 1 2


Dzień dobry,. - DannyDeVito - 09.06.2024

Hej. tu Danny.
Dzień dobnry.
Ogólnie  to spierdoliłem z dopka, mam nadzieje, że fajnie się tu zadomowie. 
Czemu spierdoliłem, bo napisałem opiniie o chemcentrum która była neutrala bo było opóźnienie tygodniowe i w samplu mimo zamówienia w weekend i czekania ponad tydzien na pake dostalenm jedną pigułę w samplu a prosiłem o coś innego. Zwróciłem też uwagę, że podnieśli minimalną cene na 500cbn i np. dwóch pak klonów sobie teraz nie zamówie, musze coś jeszcze dokupić 
Jak sobie życzycie mogę wkleić ich odpowiedź któram jest arogancka w stylu "możemy sobie na to pozwolić bo mamy klientów, jak Ci nie pasuje to wypad do innyc sklepów" 
Odipsałem im jeszcze "czyli co, piszemy tylko dobre opinie, neturalnych albo złych nie można? To po huj jest ten temat "opinie o chemcentrum.nl" Na sanda można pisać złe opinnie i żadna ""ekipa sandheavens" nie blokuje postów, czyli co Sergiusz to To Twój sklep" .
Sergiusz - wiem, że to przeczytasz. Pierdol się i nażryj się tymi pieniędzmi.

Oczywiscie skasowane wszystko.
ps. Była jebana afera z Esco, szczerze to boje siię zamawiać po tym od tego vendora ale macie w partnerach naprawdę zjebistą ofertę.

I miło Was poznać!! Na dopku mialem kilka kont, pamiętam jeszcze jak Beeniepatu  się udzielał na czopku Smile.


RE: Dzień dobry,. - frogbullshop - 10.06.2024

siemka


RE: Dzień dobry,. - sebekx9 - 10.06.2024

I bardzo dobrze Witamy, witamy!

Kiedyś będąc na różowym, a tudzież Dopal mi najbardziej przypomina różowe (hehe) pomimo że niby grupa stron partnerskich była taka jakby taka (jednomyślna? Hehe) to miałem wrażenie że klient ma prawo do swobodnej wypowiedzi, na tamtym forum jak założyłem tu konto to po miesiącu tam moje konto zostało zdegradowane do newbie, poza tym starzy wyjadacze wierzą, za pierwszym który na różowym zapraszał do dopka był threecrystal gdy jeszcze miał tylko jeden produkt:
3 cmc micro (swoją drogą najlepsze 3cmc jakie jadłem, będę szczery)
I raptem miesiąc po tej akcji był drugi sort tego micro, bardziej beżowy niż biały, który już miał prędzej też, jako drugi?!?! Przypadek, nie sądzę!!! Szczegóły podaje, żeby ci którzy wtedy też byli aktywni, mieli świadomość tego o czym mówię, bo to nie są żadne wymysły 
horsii ten pan powinien kojarzyć te fakty


RE: Dzień dobry,. - horsii - 11.06.2024

Sebek dobrze mowi nic ujac nic dodac.


RE: Dzień dobry,. - DannyDeVito - 11.06.2024

frogbullshop  sebekx9  horsii  Dziękuję! Powiem krótko, fajnie że można tu się swobodnie wypowiedzieć, wiadomo trzeba trzymać jakiś standard i kulturę wypowiedzi i nie pisać głupot jak się siedzi w temacie trochę.  Tu nie  ma tu UBeckiej dyktatury. 
Jak ja sprzedawałem legalnie mefedron w produktach jako sole kompielowe w sklepie stacjonarnym w 2008 to 90% tego barachła w ogóle nie wiedziało co to mefiu albo kupowałł w mojej sieciówce kałasznikowa gdzie za 0.3g produkt kosztował 50zł a to był mefiu jeszcze z czymś rozrobiony. Wtedy ludzie co w to weszli i prowadzili natrzepali tyle sosu, że głowa mała. A sam po legitną mefkę jeździłem do stolicy gdzie giet czystego mefiu miałem po 50 cebulionów i miałem małą beczkę z klientów jak przychdzili pierwszy raz po jedno opakowanie koło 19:00 a potem jeszcze 3 albo 4 razy mnie odwiedzali bo do 24 obsługiwałem sklep.
A czopki chcą mnie pouczać i nie dają się wypowiedzieć nawet kuźwa neutralnie gdzie odp którą mi dali mogli swobodnie dać w wątku o opiniach sklepu i byli by wówczas zajebiście wiarygodni. Gdzie jak ja bawiłem się w RCki to srali pewnie jeszcze w pampersy. 

Życzę wszystkim farcika! Smile


RE: Dzień dobry,. - Diabeuu666 - 12.06.2024

DannyDeVito 

Siema Siema. Witaj na pokładzie Smile

Ps. luknij sobie skrzynkę PW


RE: Dzień dobry,. - DannyDeVito - 13.06.2024

Diabeuu666 jeszcze raz wyślij. Mogę już PW odbierać/wysyłać.


RE: Dzień dobry,. - kej9 - 18.06.2024

prosze jak ladnie danny sie wito.  Podobno kultowa hejka


RE: Dzień dobry,. - kot_kreskowy - 18.06.2024

(09.06.2024, 00:54)DannyDeVito napisał(a):  Była jebana afera z Esco, szczerze to boje siię zamawiać po tym od tego vendora


Cześć,

Czego się boisz?
Tego, że gołąb wyląduje? Że materiał będzie dobry? Czy może tego że nie będziesz mógł spać przez kilka dni po odebraniu ładunku?
A może tego, że za drobny poczęstunek w postaci nagrody za aktywność nie będziesz musiał nic zapłacić łącznie z wysyłką?

Wiesz czego ja się obawiam?
Młotka na dużym palcu od stopy, zamaskowanej psiej kupy w trawie i żelka w paczce 😎

Niesamowite jak bardzo mózgi wam pierze Żelgiusz😂


Kurwa, nie wierzę...
U Esco mamy obecnie 268 STRON postów w dziale głównym, do tego jakieś 400, powtarzam żeby to wybrzmiało;
400 JEBANYCH STRONopini o różnych produktach a ten mi tu nawija makaron że strach go oblewa gdy ma tam zamawiać...

Uważasz, ze 668 STRON przeróżnych opinii oraz relacji z kontaktu z Escobarem zamieszczonych w przeciągu dwóch lat zostało sfabrykowanych?
Serio?


RE: Dzień dobry,. - frogbullshop - 18.06.2024

(13.06.2024, 12:01)DannyDeVito napisał(a): Diabeuu666 jeszcze raz wyślij. Mogę już PW odbierać/wysyłać.

Polecam swój sklep u nas nie ma afer wszystko na tip top