Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo w sieci (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu (/showthread.php?tid=3913)

Strony: 1 2


Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - JokerRC - 11.06.2024

Witajcie
Wie ktoś jak usunąć wzór blokady albo pin tak żeby dane zostały na tel
Ktoś ma jakieś doświadczenie ? Sposoby ?


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - DannyDeVito - 11.06.2024

A możesz bardziej sprecyzować? Możesz wyłączyć po prostu PIN w telefonie ale po co?
Dane zostaną a policja ma teraz taki sprzęt z izraela, że nawet jak masz pin czy tam wzorek do odblokowania to się dostaną do telefonów z androidem. iPhoneów chyba nie złamali. Chyba że Ci przyłożą do mordy jak masz faceID włączone.

Edit:

Tak teraz zakumałem, że chyba chodzi Ci właśnie o telefon do którego nie masz pinu a sam chcesz się dostać do danych?


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - JokerRC - 11.06.2024

Przestał mi pin działać do odblokowania tel, po tym jak podłączyłem się do wifi w dzień i zostawiłem na noc tel z włączonym netem, face id i na linię papilarne się wyłączyło 
Tak chcę się do swoich danych dostać i wgl do tel żeby nie robić hard reset 😉


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - DannyDeVito - 11.06.2024

FaceID - masz iphone? Az, nie mozliwe ze samo sie wylaczylo. To zrestartuj kod przez appleId w necie. Jak android to przez konto googla jakos sie da - google pomoze.


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - Lifeisbrutal - 11.06.2024

DannyDeVito Ale nie rozumiem co w tym dziwnego, że ma iPhone? Przecież nie musi być to ten najnowszy może ma, ale 7 czy tam 6. Co do tego samego wyłączania no dziwne face id mogło się jakoś uruchomić i zniknąć, ale odcisk palca tak szybko nie znika.


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - DannyDeVito - 11.06.2024

Lifeisbrutal nie tyle dziwne tylko nigdy nie miałem drogiego androida - zawsze jakieś motorolki tanie miałem i po prostu nie wiem czy drogie androidy mają faceId. i-phona mam od miesiaca i resetowałem właśnie pin ostatnio przez appleID. 
Faktycznie jak się czyta mój post to tak jakby zdziwko z mojej strony, ale to miał być wydźwięk raczej w strone tego czy to iphone czy android bo tak jak wyżej napisałem nie wiem czy andki mają taką funkcję.
To czy ktoś ma najnowszego iphona czy inne drogie urządzenie to tam wiesz nie zwracam na to uwagi.


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - Lifeisbrutal - 12.06.2024

DannyDeVito W tym to się nie orientuje jaki android ma FaceID, ale strzelam, że te nowsze modele samsungów, xiaomi czy innych tych bardziej co ludzie kupują powinny mieć.


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - JokerRC - 14.06.2024

DannyDeVito  Lifeisbrutal to są androidy 11 i 13 żaden iPhone, ale w sumie kiedyś był na iPhona przeszedł tak z ciekawości
Wszystko przestało działać, w jednym pin potrzeba a w drugim wzór, który tak jakby dziwnym trafem zniknął 🫣


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - JokerRC - 08.07.2024

Wiem ciężki temat do zgryzienia 
Jeszcze jak nie było RODO to firmy takie coś bez problemu robiły 🙄


RE: Usunięcie Wzoru / PINu ekranu - Myga - 08.09.2024

Nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi przecież ten pin w ustawieniach telefonu się zmienia