Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać (/showthread.php?tid=3916)

Strony: 1 2


Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Dawid - 12.06.2024

Niniejsza o większość. Mieszkasz w małym mieście, ciśnienie Ci rosło od weekendu, ale okazało się opóźnienie ziomki już na wylocie, siedzisz sam jak ten outsider piszczący wersy o bezsensownej istocie jestestwa w 4 ścianach, a telegramy zazwyczaj dają opcję wysyłki....

Gdzie jeszcze jest szansa na cokolwiek według Ciebie? Podobno kultowa[Obrazek: siutbot-angry.gif]



RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Lifeisbrutal - 12.06.2024

Dawid Rzecz oczywista xD Choroszcz wzięła cię pod swoje skrzydła. Albo alfa zabrała w meth pipe ze sobą i świrujesz. XD 
Nie jestem pewien czy to ten słynny Dawidek albo na 99% to on po sobie pisania.


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Dawid - 12.06.2024

Bądź sławnym nawet o tym nie wiedząc. Atencyjne celebrytki mogą mi possać Podobno kultowa

Ktoś poważny ma jakieś sposoby? W Berlinie przykładowo to nie problem hel czy Coco na ulicy ogarnąć, ale ta Polska jakas taka podejrzliwe patrzącą 😃


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Lifeisbrutal - 12.06.2024

Kurwa dziwny zbieg okoliczności Yalas zniknął potem nagle Kajabuza teraz Yalas wrócił i Kajabuza w formie Dawidka. XD Ciekawe co we dwójkę robili. XD


Ps. Nie pajacuj bo bana dostaniesz skoro już nie chcesz być Kajabuzą to bądź Dawidkiem ale normalnym.
Oczywiście bez urazy.


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - monio - 12.06.2024

możesz, zawsze metkota zrobić parę razy tak robiłem jak lipa na rynku była i posucha dawne czasy przepisy po necie latają


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Dawid - 12.06.2024

Ja pajacuje? Zadaje normalne pytanie o pomoc, poradę, to mi z jakimiś swoimi domysłami wyjeżdżasz dziecino. Skończyłem. Proszę o rady jeśli macie jakieś sposoby


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Kapitan - 12.06.2024

Z apteki coś weź acodin lub kodeine albo na recke alpre czy clona i do się urebac do tego browary


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Lifeisbrutal - 12.06.2024

Dawid Domysły człowieku ty się i tak sam przyznasz kim jesteś a kim nie. A co do twojego pytania to zgłoś się do najbliższego szpitala w miejscu w którym aktualnie jesteś albo miejscowości obok wyszukaj po lokalizacji. Istnieje coś takiego jak telefon zaufania i tam możesz sobie z kimś pogadać i zatrzyma ten ktoś to dla siebie. Oczywiście o ile ta osoba nie uzna, że potrzebujesz pomocy i zawiadomi służby alarmowe


Kapitan Żeby dostać benzo musi najpierw się udać do lekarza. Na ładną buźkę mu nie dadzą tak z dupy nie znając go wcale zresztą on muszą to odznaczyć w swoim całym systemie. No chyba, że ma wtyki jakieś i ktoś mu sprzeda spod lady w tej aptece to będzie miał.


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - kot_kreskowy - 12.06.2024

Proponuję zwalić se gruchę i po ciśnieniu😎
Polecam, działa  Podobno kultowa


RE: Gdzie szukać gdy nie ma gdzieś szukać - Dawid - 12.06.2024

Potwierdzam. Działa. Co do wcześniejszych wypowiedzi- nie wiem co cpacie, ale ja tego nie chcę. Chcę być normalnie ogarniającym rzeczywistość człowiekiem, a nie po jakimś krysztale odbiegać od tematu i myśleć, że jest ok Podobno kultowa