Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! (/showthread.php?tid=3944)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Kolega z forum. Uwaga na Diabeuu666! - politoksykoman94 - 19.06.2024

Chciałbym tylko przestrzec przed jednym kolegą z forum znanym powszechnie jako diabełek...  Diabeuu666 

Prywatnie zostałem oszukany na jakąś tam kwotę, ale chuj z tym bardziej chodzi o zdrowiem bo bez benzo może być taki skręt, że kurwa dziękuję ziomeczku. Chuj Ci w pizdę śmieciu.


RE: Kolega z forum. - ZmiataZplanszy - 19.06.2024

Diabełek pokazał rogi Podobno kultowa


RE: Kolega z forum. - Lifeisbrutal - 19.06.2024

politoksykoman94 Nie jesteś sam. Ja tam oszukany nie zostałem. Ale ktoś ostatnio mi pisał, że on tak. Także bierzcie tylko benzo z zaufanego źródła czyli vendorów.


RE: Kolega z forum. - politoksykoman94 - 19.06.2024

Lifeisbrutal ale aktualnie nikt w odwrocie nie ma oprócz ducha, który benzo nie wysyła na paczkomaty a nie mogę sobie pozwolić na wysyłkę pod swój adres. Ponoć RcBlack ma w tym tygodniu mieć jakieś klony to może do tego czasu jakoś to będzie... No nic nauczka jest, trzeba wyciągnąć wnioski.


RE: Kolega z forum. - DannyDeVito - 19.06.2024

Tak skurw****** jest bezczelnym wyjebkowiczem i powinien stąd wypierdalać. Mnie wyjebał, i zablokował wysyłanie do niego privów na forum.

Diabeuu666 - jesteś zwykłą kurwą


RE: Kolega z forum. - kot_kreskowy - 19.06.2024

Co tu się odpierdala... Ała...  Podobno kultowa


RE: Kolega z forum. - Lifeisbrutal - 19.06.2024

politoksykoman94 A dlaczego duch nie wysyła benzo na paczkomaty? Pytam bo wtajemniczony nie jestem. No lipa, że wyszło tak z strony diabełka..no czasu już nie cofnięcie politoksykoman94 DannyDeVito nic tylko współczuć wyjebanego hajsu w błoto. No, ale skąd mogliście wiedzieć..


RE: Kolega z forum. - kej9 - 19.06.2024

no to ładnie. Diabeuu666  mordo co zes odjebal? Podobno kultowa


RE: Kolega z forum. - kot_kreskowy - 19.06.2024

Lifeisbrutal 
Nic tu nie pisać na temat Duszka.
Wyjazd z tym na PW.
Nie po to jest to skitrane zeby publicznie o tym biadolić Exclamation


RE: Kolega z forum. - politoksykoman94 - 19.06.2024

"To ci paczke rolek wrzucę gratis" cytat z session. 
No kurwa to jest tak perfidne i dwulicowe. 
Nikt z nas nie jest święty ale kurwa chciałbym wierzyć w to, że większość ludzi ma kompas moralny, i jednak chce podejmować dobre decyzje i mieć czyste serce.
Diabeuu666 wiesz co powiem Ci, że mi Cię żal człowieku i życzę Ci żebyś kiedyś wyszedł z tego jebanego piekła, zreflektował się trochę i dał od siebie dobra a nie chujozy. 
DannyDeVito cóż bracie siano sianem, można stracić i się odrobi. Ale zaufanie to co innego. Piona mordo głowa do góry i jak to się mówi PKU. Obyśmy bardziej ostrożnie podchodzili do ludzi bo nigdy nie wiesz.