Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Długo działające benzo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Długo działające benzo (/showthread.php?tid=3956)

Strony: 1 2


Długo działające benzo - Wlodarzk - 20.06.2024

Siema. Jakie benzo długo działające możecie polecić z tych dostępnych od naszych forumowych v. Nie ma być to coś co weźmiesz i od razu się kładziesz, tylko że da radę funkcjonować


RE: Długo działające benzo - DannyDeVito - 20.06.2024

Flubromazepam - okres półtrwania podobny do diazepamu. 8mg zarzucasz rano i działa sobie przujemnie cały dzień. Długo się ładuje 1h do 2h więc nie dorzucaj. A jak jesteś benzożercą z tolerką możesz sobie pozwolić nawet na 16mg na początek. W wyższych dawkach sprawia, że czuje się senność.
I podobnie do diazepamu uważaj na jazdę autem kilka dni po ostatniej tabletce. Może wyjść w testach nawet 7 dni po zażyciu ostatniego tabsa.


RE: Długo działające benzo - Wlodarzk - 20.06.2024

A od którego v brałeś? Bo na forum przy analizach jak ktoś przeprowadził to było że flubromazepamu było niewiele w substancjach


RE: Długo działające benzo - sebekx9 - 20.06.2024

(20.06.2024, 20:17)DannyDeVito napisał(a): Flubromazepam - okres półtrwania podobny do diazepamu. 8mg zarzucasz rano i działa sobie przujemnie cały dzień. Długo się ładuje 1h do 2h więc nie dorzucaj. A jak jesteś benzożercą z tolerką możesz sobie pozwolić nawet na 16mg na początek. W wyższych dawkach sprawia, że czuje się senność.
I podobnie do diazepamu uważaj na jazdę autem kilka dni po ostatniej tabletce. Może wyjść w testach nawet 7 dni po zażyciu ostatniego tabsa.

Co dobenzo, gdyby komuś wyszło na samym końcu kiedy może wychodzić to koniecznie prosimy o badanie krwi. Można się odwołać prosząc o opinie biegłego psychiatry sądowego! Będzie opinią że np dawka w organizmie była już tak niska że nie mioto wpływu, tak jak poniżej 0,2 promila..


RE: Długo działające benzo - DannyDeVito - 21.06.2024

(20.06.2024, 21:48)Wlodarzk napisał(a): A od którego v brałeś? Bo na forum przy analizach jak ktoś przeprowadził to było że flubromazepamu było niewiele w substancjach

Ja z działających V ostatnie pillsy brałem jeszcze z kasyna na początku roku. Dokładnie takie same z wyglądu jak ma nasz Designer Chems. 

Co do badań to masz na myśli pewnie ten wątek:

https://dopal.org/showthread.php?tid=3848

Na tej stronie z badaniami widać na zdjęciach w tabeli że z kasyna badali i proch i pillsy - raport z listopada 2023 wyszło Flubromazepam (major), Norflurazepam (major). 

Z kolei w badaniach od Designer Chems na zdjęciu jest sam proch ale nie zmienia to faktu, że pillsy wyglądają identyczne u obu V.

Zerknij na osatni post w wątku Flubromazepam w dziale Benzodiazepiny. horsii sugerował tam jakiś sklep bo sam się pytałem gdzie teraz kupić legitny flubro.

Jak przejżałem te raporty, to ciężko teraz o legitny flubromazepam, najczęściej jest to mieszanka Flubro z Norflurazepamem. To jeszcze pół biedy, gorzej jak trafisz flubromozolam jako fulbromazepam bo takie raporty też są.

Proponuje Ci skołować sobie apteczne rolki. Tylko wychodzą drogo i mało jest w paczce, ale można kupić tańszy zamiennik norelium. Z apteki masz pewność, że dostaniesz legitny długo działający diazepam.


RE: Długo działające benzo - Kapitan - 22.06.2024

Polecam Klonazepam 2mg od RcBlack


RE: Długo działające benzo - Lifeisbrutal - 22.06.2024

Kapitan Fakt, klonazepam jest mocny, ale utrzymuje się długo w organizmie dlatego często na drugi dzień jest zamuła.


RE: Długo działające benzo - vickipink - 22.06.2024

Kapitan Lifeisbrutal 
Nie sądziłem, że  RcBlack  sprzedają Clonazepam. To benzo farmaceutyczne, a nie RC. Myślałem, że tylko Duch sprzedaje farmaceutyczne benzo. Mieszkam w Nowej Zelandii i kiedy Duch wysyłał za granicę, kupiłem od niego dużo alprazolamu. Idę teraz spać. Miłego dnia. Mam nadzieję, że z Duchem wszystko w porządku. To dobry człowiek.


RE: Długo działające benzo - Kapitan - 22.06.2024

(22.06.2024, 09:13)vickipink napisał(a): Kapitan Lifeisbrutal 
Nie sądziłem, że  RcBlack  sprzedają Clonazepam. To benzo farmaceutyczne, a nie RC. Myślałem, że tylko Duch sprzedaje farmaceutyczne benzo. Mieszkam w Nowej Zelandii i kiedy Duch wysyłał za granicę, kupiłem od niego dużo alprazolamu. Idę teraz spać. Miłego dnia. Mam nadzieję, że z Duchem wszystko w porządku. To dobry człowiek.

Sprzedaje bo pisał na forum że ma


RE: Długo działające benzo - EmStO - 22.06.2024

Klony i xanax mają być.