Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Przeschnięty język - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Przeschnięty język (/showthread.php?tid=3957)

Strony: 1 2


Przeschnięty język - kurvvisko - 20.06.2024

Odkryłem zależność (ah, takim jestem ekspertem, że pewnie wszyscy to wiedzieli tylko nie ja XD), że jak przyjmuję towar donosowo to przy spływie musi mi to znieczulać dziąsła, stąd potem odczucie bruksizmu i brak czucia zębów.
Postanowiłem więc przestawić się na częstszą aplikację oralną i z tym jest inny problem, mianowicie język staje się strasznie suchy, co powoduje trudniejszą produkcję śliny, co znowu zwiększa schizy co do zębów.
Ma ktoś na to jakiś sposób? Ciężko wtedy cokolwiek zjeść, picie płynów też nic nie pomaga.


RE: Przeschnięty język - Lifeisbrutal - 21.06.2024

kurvvisko Ok, oral rozumiem, ale ty to walisz w formie shotów, wrzucenia do napoju czy w kapsułce? Jeśli w kapsułce nie powinno nic takiego się dziać. Pij dużo wody, żuj gume często wtedy nie będzie uczucia braków zębów bo ciągle będziesz przeżuwał. Pij dużo wody małymi łykami a najlepiej coś gęstego typu kubuś.


RE: Przeschnięty język - monio - 21.06.2024

ja zauważyłem u siebie jak mam suchoty to guma mi pomaga ale często wymieniam nieraz na przymus żuje po chwili jest ok zaczyna się produkcją śliny ,tylko ja wybieram te mało słodkie bo jakoś przy początku żucia ta słodycz mi przeszkadza


RE: Przeschnięty język - kurvvisko - 21.06.2024

Lifeisbrutal piłem w formie szotów, które się do tego przyczyniały, więc przerzuciłem się na kapsułki i po pewnym czasie język znowu stał się ogromnie suchy.
monio gumy niestety też mi nie pomagają, ta suchość jest straszna.


RE: Przeschnięty język - monio - 21.06.2024

Sa jeszcze pasty specjalne zapobiegające suchocie jamy ustnej może wypróbuj taką paste pewnie w aptece do nabycia


RE: Przeschnięty język - Lifeisbrutal - 21.06.2024

kurvvisko Są też takie spraye do jamy ustnej np miętowe czy jakieś tam smakowe. Kiedyś za dzieciaka coś takie miałem, dostępne było w jakimkolwiek sklepie. Teraz też bardzo często widzę to w marketach. Na pewno jest coś takiego w aptece. Jakby nie patrzeć to jest do odświeżania jamy ustnej, ale w jakiś sposób to jednak nawilża też język.


RE: Przeschnięty język - kurvvisko - 21.06.2024

Muszę spróbować, bo inaczej zostanie mi podanie w formie dożylnej (czego się nie podejmę, bo krew i igły mnie przerażają) lub doodbytniczo, co znowu nie jest komfortowe. 
A w postaci czopku by się przyjęło? Gdybym uzupełnił taką kapsułkę jak do podania oralnego, tylko wsadził ja tam z tyłu? Jak myślicie?


RE: Przeschnięty język - Lifeisbrutal - 21.06.2024

kurvvisko Wiesz, nie preferuje takiej drogi podania więc ciężko mi się wypowiedzieć na ten temat. Tutaj pytanie bym kierował do Twilight Sparkle i kot_kreskowy oni bardzo dobrze znają tą drogę podania.


RE: Przeschnięty język - kurvvisko - 21.06.2024

Tylko kurde ja lubię ten spływ z nochala, dziwne to, ale jara mnie to 😂 ale nie kurwa kosztem schiz, że mi zęby polecą.


RE: Przeschnięty język - kot_kreskowy - 21.06.2024

(21.06.2024, 14:47)kurvvisko napisał(a): Muszę spróbować, bo inaczej zostanie mi podanie w formie dożylnej (czego się nie podejmę, bo krew i igły mnie przerażają) lub doodbytniczo, co znowu nie jest komfortowe. 
A w postaci czopku by się przyjęło? Gdybym uzupełnił taką kapsułkę jak do podania oralnego, tylko wsadził ja tam z tyłu? Jak myślicie?

Kup sobie normalnie pompkę w aptece, kawałek wężyka silikonowego i zrób roztworu z wodą jak człowiek i nie kombinuj bo jak taka kapsułka otworzy ci się w dupie to bedziesz jak Grzegorz Braun - biegał z gaśnicą i gasił pożar  Podobno kultowa

Pamiętaj o wcześniejszym przygotowaniu oka szatana do przyjęcia roztworu, czyli lewatywa  Podobno kultowa