Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 (/showthread.php?tid=3975)

Strony: 1 2


Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - kot_kreskowy - 27.06.2024

[Obrazek: front.jpg]

A może mieszkasz na gospodarstwie i jest to Twój chleb powszedni?


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - kej9 - 27.06.2024

3 psy, kot i brat świnia Podobno kultowa lubie


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - Luj Ogłuszacz - 27.06.2024

Lubię ze swoim koniem a tak na serio nie mam zwierząt bo to obowiązek na który nie mam niestety czasu ale gdybym mógł to chciałbym mieć kota


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - kot_kreskowy - 27.06.2024

Luj Ogłuszacz 
Koty są wyjątkowo mało wymagające, wystarczy poczochrać i czasem klefa sypnąć 😉


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - kej9 - 27.06.2024

moj ostatnio se fight club czy cos urzadza jebany. wybiegam wieczorem bo myslalem ze cos go dopadlo a on napierdala rudego kota ktory wlazl na podworko Podobno kultowa przyjdzie, poleży, mleka sie napije i wybywa na dzikie kotki Podobno kultowa


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - Epsiakos - 27.06.2024

Uwielbiam zwierzeta wiec tak, lubie spedzac z nimi czas Smile

Zwierzeta sa zalezne od nas, i w podziekowaniu okazuja nam milosc na swoj sposob.
Zawsze kochaja calym swoim maly jestectwem


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - LOBO - 27.06.2024

Oj tylko taki...tak irodzinny wypad plus psinka, badz tylko z nia...dziala na mnie terapeutycznie, najlepszy psychiatra, a do tego free darmoszka, ale tez sa najlepszymi aktorami, oskarówki role, udaja ze Cie kochaja, a tylko czego chca to zarlo Big Grin ..ale tzreba wziac pod uwage, ze pies takze musi byc wychowany etc. jak jest pindolniety zawsze usmiechniety..to szceka ucieka agresora... no chyba ze wychodzisz ze sliamkie badz bobrem szeroko-ogonowym ;-)


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - horsii - 27.06.2024

(27.06.2024, 17:54)kej9 napisał(a): moj ostatnio se fight club czy cos urzadza jebany. wybiegam wieczorem bo myslalem ze cos go dopadlo a on napierdala rudego kota ktory wlazl na podworko Podobno kultowa przyjdzie, poleży, mleka sie napije i wybywa na dzikie kotki Podobno kultowa


uważaj bo melinę założyć może w niedalekiej przyszłosci Podobno kultowa


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - Lifeisbrutal - 28.06.2024

No jasne xD przecież nie bez powodu jestem forumowym kociarzem. XD 
Tylko kotki ❤️


RE: Czy lubisz spędzać czas ze zwierzętami/pupilami? 27/06/24 - ZmiataZplanszy - 29.06.2024

Lubię spędzać z pieskami 🐶 🐕 🐕