Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
UWAGA OSZUST - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: UWAGA OSZUST (/showthread.php?tid=3976)

Strony: 1 2 3


UWAGA OSZUST - kot_kreskowy - 27.06.2024

UWAGA OSZUST!!
Drodzy Vendorzy!
Escobar  rccartel RcBlack  Designer-Chems ChemCloud duch frogbull  LegalDarkBuzz  longflourishrc 

Bardzo mi przykro poinformować, że wśród userów mamy jebanego złodzieja, wstrętną i odrażającą kurwę, która tworząc adres mailowy jasno wskazujący że to mogę być ja, wypisuje do różnych sklepów chcąc wyłudzić sampelki.
Nie jest to pierwszy raz, takie chore i obrzydliwe akcje miały już tu miejsce wiele miesięcy wcześniej.

Drodzy Vendorzy, pragnę Was najmocniej przeprosić, jednocześnie współczuję, ze musicie marnować swój cenny czas przez takiego pasożyta.
Osobiście bardzo rzadko, a ostatnimi czasy w zasadzie w ogóle nie piszę do nikogo maili o jakiekolwiek próbki, więc proszę, jeśli to się powtórzy, to przegońcie tego pasożyta gdzie pieprz rośnie 😎

Swoją drogą, ciekaw czy jeszcze pod kogoś bedzie lub już próbował się podszyć...




A do ciebie, ty obrzydliwy śmieciu bez honoru, oszuście i wyłudzaczu, zapamiętaj sobie;
Gardzę tobą!
Kot jest kurwa tylko jeden!
Prawdziwy dachowiec😎


RE: UWAGA OSZUST - wojtas99 - 27.06.2024

hahahaahah, dobrze ci tak kot.


RE: UWAGA OSZUST - Szydi - 27.06.2024

Hahahahaa, gdzie jest kurwa duch i alfica do kurwy nędzy!!!! Szyderca jest jeden bez serca! Need alfa dobra !!!!! Co się odpierdala z tymi sklepami .....

I ładnie usuwaja posty teraz dobrze, że wybiłem stad juz dawno temu.. nawet konta nie można odzyskać masakra! Jeszcze kurestwo widzę jak zawsze pedaly samplowe do wora i do jeziora auuuuu...


RE: UWAGA OSZUST - BadMan9595 - 27.06.2024

O co chodzi który to taki gagatek?


RE: UWAGA OSZUST - LOBO - 27.06.2024

Kot mow ze ktoz to z forummo...aby bacfznosc byla na atkeigo kiepa...ale nie mow ze tto uon..."ten sam od wielu... lat sam..." Big Grin !!???


RE: UWAGA OSZUST - kot_kreskowy - 27.06.2024

(27.06.2024, 21:58)wojtas99 napisał(a): hahahaahah, dobrze ci tak kot.

Mi kurwa dobrze?

Ciekaw jestem czy tobie było by miło gdyby ta kurwa podszywała się pod ciebie ?

Pierdolisz pan od rzeczy...

Czasem jak czytam te wasze posty to mam wrażenie że pisze to uposledzony ćpun na alfie.
Ja pierdole...


RE: UWAGA OSZUST - kej9 - 27.06.2024

kot_kreskowy  "Czasem jak czytam te wasze posty to mam wrażenie że pisze to uposledzony ćpun na alfie."

Użytkownicy Dupal go NIENAWIDZĄ! Odkryl kim tak naprawde sa Podobno kultowa

Tylko kurwa alfy chwilowo brakuje  Sad


RE: UWAGA OSZUST - kot_kreskowy - 27.06.2024

kej9  Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: UWAGA OSZUST - Lifeisbrutal - 28.06.2024

Japierdole co to za chujowe zagrywki..podszywać się pod kogoś aby dostać głupie kilka gram. Ludzie to mają sumienie po chuju. Tak ciężko napisać z swojego konta normalnie i kulturalnie? Wiadomo jeden v się zgodzi drugi nie i trzeba się z tym liczyć i nie robić zbędnych afer jak się czegoś nie dostanie. Ludzie zachowujcie się jak dorośli a nie idzieci w przedszkolu.


RE: UWAGA OSZUST - kot_kreskowy - 28.06.2024

Lifeisbrutal 
Nie przypominam sobie aby dzieci w przedszkolu zachowywały się jak kurwy