Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
"Żuromiński duch" w rękach policji. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: "Żuromiński duch" w rękach policji. (/showthread.php?tid=3992)

Strony: 1 2


"Żuromiński duch" w rękach policji. - DarkSonia - 30.06.2024

"Fentanyl. Duch. Żuromin. To słowa, symbole tej trucizny XXI wieku, jakim jest właśnie fentanyl i innego typu narkotyki, które zbierają śmiertelne żniwo na całym świecie i zaczynają także w Polsce - powiedział premier  w nagraniu zatytułowanym "Dopadniemy ich". 

"To jedno zdanie "musicie ich dopaść", ono będzie towarzyszyło naszej pracy każdego dnia. Nikt, kto w Polsce zajmuje się tym przeklętym biznesem narkotykowym, nie pozostanie bezpieczny - zapewnił szef rządu."
więcej na:
https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-dopadniemy-ich-donald-tusk-zapowiada-walke-z-fentanylem,nId,7596404
się chłopaki wzięli do roboty.. Confused Dodgy Idea


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - horsii - 30.06.2024

Jak już wrzucasz newsa to chociaż wklej całego, a nie dwa zdania i "więcej na". Cieszę się, że jest źródło, ale najlepiej jak ono jest pod przeklejonym artykułem, a nie jakimś jego teaserem.  Podobno kultowa 


swoją drogą "fentanyl" synonimem "tej trucizny", no yyy, chyba tak - nie łapali go przecież za robienie dziur w samarkach tylko za fentanyl, tak mi się zdawało?

A ten żuromin... żuromin rozumiem jest już nowym Kensington? Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa Podobno kultowa 



Cytat:Wtorkowe nagranie premiera zostało opublikowane kilka godzin po zatrzymaniu "żuromińskiego ducha" oraz czterech innych osób podejrzanych o handel fentalnylem (jedna z nich została zwolniona, będzie zeznawać w charakterze świadka - red.). To silny opioidowy lek stosowany np. w uśmierzaniu bólu podczas terapii onkologicznej.

Huh


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - DarkSonia - 30.06.2024

tu bardziej chodziło mi o przesłanie, że rząd jakoś bardziej przez ten fenantyl wziął się za sprzedawców tydzież vendorów.
Może ostatnie wydarzenia związane z forum są z tym głeboko powiązane.
i dzięki za lekcje Blush


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - horsii - 30.06.2024

DarkSonia  Wziął sie, głównie dlatego ze potrzeba im pilnie jakiejś kampanii wizerunkowej, a to że "dzieci nie bedo umierały" to taki tam, profit poboczny, że złapią paru debili którzy się pchają na salony, za nimi przyjdzie 10 kolejnych. Ważne że premier będzie mógl w najbliższej przyszłości powiedzieć "to ja kazałem aresztować ducha z żuromina który zabijał polskie dzieci na śmierć fentedronem", no tak tak, tak było przecież. Dziękujemy panie premierze, gdyby nie panskie przywództwo w tych trudnych czasach, to umarłoby następne 5 miliardów niewinnych dzieci w ciągu następnych dni - tak groźny jest fentanyl, popatrzysz na niego i umierasz. Mój kumpel miał tylko okulary przeciwsłoneczne i po popatrzeniu dopadła go depresja oddechowa, ale na szczęście go uratowaliśmy. Najlepiej patrzeć przez maskę dla spawacza, ona gwarantuje ochronę. 

Jak ja kocham media glównego nurtu.


Cytat:W trakcie czynności policja zabezpieczyła 330 plastrów przeciwbólowych zawierających fentanyl

330 plastrów? coś cienko jak na ducha. Powinien mieć 33333300000000 znając jego. I co on miał, osobny magazyn na 330 plastrów? A gdzie jest 32943243344482427 kilogramów 4cmc, 3cmc, amfetaminy, jarania, mdma? Pochwaliliby się tylko jakimiś marnymi 330 plastrami podczas gdy podobno jebnęli magazyn dużego gracza? Nonsens.


 Ostatnie wydarzenia z forum nie są powiązane z tym newsem, jestem o tym przekonany. Musieli wymyślić jakąś ksywkę pewnie czy ki chuj, źeby brzmiało groźnie/strasznie, to wymyślili ducha, że hehe duchy hehe ponury kosiarz ze fentanyl śmierć, takie tam.


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - kot_kreskowy - 30.06.2024

Taaaaa Bo nagle odnaleźli tajną szybką i niezawodną metodę łapania hurtem Vendorów.😉
Kudłaty ninja im przekazał tajemną wiedzę 😎


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - sebekx9 - 30.06.2024

Gdyby ważniejsze było jebniecientego Ducha, niż źródła z którego on to ma? Za pewne jakiś konował pisze na staruszków recki..


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - Lukas1985 - 30.06.2024

Opcji na opio jest wiele. Kto ma mieć ten i tak zdobędziem.


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - horsii - 30.06.2024

Lukas1985  kot_kreskowy  sebekx9  patrzcie na to kurwa, myślałem że padnę ze śmiechu - o fentanylowym killerze, duchu z żuromina już mówią nie tylko po naszemu. To się nazywa rozdmuchać zatrzymanie jednego debila, jakich na przestrzeni lat były spokojnie dziesiątki, setki




RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - kot_kreskowy - 01.07.2024

Teraz bedziemy na świecie uważani za kraj który się nie patyczkuje z tymi złymi wstrętnymi handlarzami, gdzie służby wiedzą o wszystkim i rekwirują co się da...


Tymczasem ćpuny w polsce
[Obrazek: tumblr-static-2094746475-content-2048-v2.gif]
Podobno kultowa


RE: "Żuromiński duch" w rękach policji. - DarkSonia - 01.07.2024

w miejsce jednego zatrzymanego wbija kilku jak nie kilkunastu nowych ( lub starszych ) ogarniatorów tematu..
ale zanim oni to pojmą.. Angel

a tak zupełnie btw:

[Obrazek: 98-ODNGt-Tu516-Rs-CU.jpg]