Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Grupa wsparcia - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Grupa wsparcia (/showthread.php?tid=400)

Strony: 1 2


Grupa wsparcia - Czarnahexx - 12.05.2022

Tu w tym wątku dajemy wsparcie innym oraz rady na różne tematy
Jeśli ma ktoś chęć się wygadać, coś go męczy albo z czymś sobie nie radzi to śmiało może w tym temacie napisać o tym lub na priv

Wiem że nieraz jest ciężko o tym mówić ale jesteśmy po to żeby się wspierać i pomagać w razie jakiegokolwiek problemu


RE: Grupa wsparcia - Beeniepatu - 12.05.2022

Super watek, wchodze w to. Smialo pisac - dla niektorych to najpewniej jedyne miejsce gdzie moga sie otworzyc. Bez strachu o jakiekolwiek konsekwencje. Takze bez obaw!


RE: Grupa wsparcia - Czarnahexx - 12.05.2022

Beeniepatu otóż to


RE: Grupa wsparcia - Szyderca - 12.05.2022

Wspieram was wszystkich moi drodzy ! Nie ćpiejcie , only sell Podobno kultowa


RE: Grupa wsparcia - ProducentRC - 12.05.2022

Zajebisty pomysł może chociaż jedna osoba zastanowi się zanim zrobi coś głupiego i pójdzie na całość, bo chwilowo życie mu się waliło, zgrywali do końca pozory że jest w porządku aż w końcu przychodził dzień w którym dowiadujesz się że Twój przyjaciel nagle się zabija albo nawet ziomek, ale strata każdej bliskiej osoby boli z którą przeżyło się dużo dobrych chwil, i dla wszystkich co myślą że nie ma dróg bez wyjścia
Są tylko źłe wybory
Nie ważne czy jesteś stary, wjebany po uszy czy na raka chory.

Każdy problem da się rozwiązać potrzeba tylko odpowiedniego podejścia


RE: Grupa wsparcia - Czarnahexx - 12.05.2022

ProducentRC
Masz racje każdy problem da się rozwiązać trzeba tylko chcieć


RE: Grupa wsparcia - ProducentRC - 13.05.2022

Czarnahexx Dokładnie ale wiem jakie niektóre osoby, które znam i znałem bo niektórych już nie ma, mieli sytuację w domach nie mieli wsparcie od rodziny, że mogli tak jak ja mogę na szczęście porozmawiać szczerze czym były spowodowane moje maratony z trzech dób każdy wypadl z kryształem u mnie tyle trwał i było to dwa razy w tygodniu przez kilka miesięcy, miałem tryb życia +72h bajlando gdzie wracałem tylko co wieczór wziąć prysznic i suple żeby nie paść, po trzech dobach wrócić, najarac się, przysznic przed snem i spać z 14 godzin najarać się śniadanie prysznic i znowu Bajlando +72h i tak kilka miesięcy w dodatku jadłem cały czas bombki z pół grama 3cmc albo 4cmc jak leciałem te maratony, ale jak człowiek czuje że ma w kimś w wsparcie kiedy rzuca nałóg i że ta osoba, która wspiera osobę rzucająca różne nałogi będzie miała sadystakcje że pomogła komuś wyjść na prostą, moja mumuska i babcia były ze mnie dumne jak zmieniłem się, że zacząłem przejmować się swoim zdrowiem i tym co mogło by to spowodować w przyszłości, palę zioło normalnie z bongosa mamuśka obiad gotuje ona wesoła że ja jestem spokojny zawsze w dobrym humorze a nie jak kiedyś, nie denerwuje się już prawie wcale, doceniam to co mam i cieszę się z tego, a kiedy żyłem tamtym trybem życia nie doceniałem że większość mojej rodziny jest zajebiście w przypadku, człowiek po jakimś czasie na trzeźwo zaczyna patrzeć nie tylko przez pryzmat swoich problemów ale też potrafi postawić się w czyjejś sytuacji i spojrzeć na życie z innej perspektywy, zacząłem zawsze zanim coś zrobię myśleć jakie to może mieć konsekwencje na innych oraz dla mnie, i jeżeli osoba nie winna mogła by przypadkowo w to zamieszana bo ktoś ją zachachmęcił i próbował na jakąś lipę wjebac a ta osoba nie była tego świadoma to też zacząłem potrafić postawić się w czyjej sytuacji i zawsze z taką osobą staram się postępować tak jak ja bym chciał żeby ktoś postąpił ze mną. Trzeba zmieniać świat na pozytywniejszy i lepszy ale zmianę trzeba zacząć od siebie, gdyby każdy mówił ludzie to kurwy zawistne i złodziej to i ja taki będę bo jak będę uczciwy to sam świata nie zmienię, ale trzeba dawać przykład i zamiast kogoś obrażać zastosować konstruktywną krytykę to jest lepsze niż obrażanie się z kimś nawzajem a później napierdalanie na uliczne sztuki walki bo nie można nikomu dać się obrażać bo jak ktoś raz Cię obrazi to będzie robił to częściej i nie będzie miał do takiej osoby szacunku, nie można dawać jechać po sobie, jak sam do siebie człowiek nie ma szacunku że pozwała się obrażać innym i nic z tym nie robi to inni też nie będą mieli szacunku do osoby nie asertywnej. No chyba że idziecie z dziewczyną wieczorem i jak dresy pół strzałowce ją zaczepiają to lepiej unieść się honorem być mądrzejszy i odpuścić ćwierć mózgom, a poza tym jak miało się miło wieczór zaplanowany to trzeba było by być pojebanym żeby kobietę stresować i jeszcze się użerać z takimi pojebami, jak się coś przypierdalają sebixy z bramy najlepiej powiedzieć że się człowiek spieszy bo mają plany a nie stanie i nic nie robienie a jak zaczął się pultać trzeba jeszcze bardziej do nich zacząć się pultać i powiedzieć że jak im się nudzić to żeby może grupę przestępczą założyli a nie stoją i czas marnują na bez konstruktywne stanie które nie rozwinie ich i nie da im perspektywy na przyszłość.

Za błędy i literówki przepraszam,
(Miałem 3msc przerwy od 3cmc 4cmc i 3mmc a maczanki nie palę prawie równo rok na dniach będzie równo rok jak nie ruszam tego gówna, pomogło mi z tego wyjść palenia właśnie produkcji koncentratu ~80% THC ekstrakcję przeprowadzałem Eterem Dimetylowym bo jest lepszy, zdrowszy, lepiej się pracuje niż z butanem trzykrotnie rafinowanym, bo Eter D. zaczyna odparowywać w temperaturze 0° Celsjusza a butan w 20° Celsjusza, więc trzeba wkładać do miski z ciepłą wodą żeby pozbyć się dokładnie gazu z koncentratu na butanie, to dodatkowo osłabia profil smakowy naszego koncentratu w dodatku eter lepiej wyciąga wszystkie flawonoidy i terpeny z konopii a to właśnie one odpowiadają za unikalne zapachy i aromaty które się różnią w zależności od genetyki rośliny.

Sory ale po tym hexenie nie ma opcji na zamułe, dawno nie miałem takiego speeda i chęci na pisanie... A szczególnie takich wypracowań Podobno kultowa


RE: Grupa wsparcia - Czarnahexx - 13.05.2022

Jak ktoś chce śmiało pisać pomożemy


RE: Grupa wsparcia - KACPER - 13.05.2022

Poproszę jeszcze telefon do narkoporad i doplekarza Big Grin


RE: Grupa wsparcia - Czarnahexx - 13.05.2022

(13.05.2022, 08:11)KACPER napisał(a): Poproszę jeszcze telefon do narkoporad i doplekarza Big Grin

Zapraszam Na priv 
Chętnie pomogę