Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa pvp - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Alfa pvp (/showthread.php?tid=4015)

Strony: 1 2 3


Alfa pvp - smakosz - 03.07.2024

Gdzie kupie alfe-pvp w normalnej ludzkiej cenie? duszek zaginął i jest masakra


RE: Alfa pvp - olenucki - 03.07.2024

Trzeba czekać aż frogbullshop wprowadzi a-pvp czy tam którąś alfę do swojego menu. Sam czekam na alfę jak nigdy dotąd Aaa!
Jakby mi się udało ogarnąć jakieś md albo alfę to napiszę do Ciebie PW smakosz aktualnie przeczesuje cały Internet w poszukiwaniu vendora z tanim apihp, mdphp albo z innymi md/alfami dostępnymi w dobrych cenach.


RE: Alfa pvp - Mglus808 - 03.07.2024

Obecnie to nawet nep-em bym nie pogardził a o alfie to już tylko marzę  Podobno kultowa


RE: Alfa pvp - smakosz - 03.07.2024

(03.07.2024, 21:01)olancucki napisał(a): Trzeba czekać aż frogbullshop wprowadzi a-pvp czy tam którąś alfę do swojego menu. Sam czekam na alfę jak nigdy dotąd Aaa!
Jakby mi się udało ogarnąć jakieś md albo alfę to napiszę do Ciebie PW smakosz aktualnie przeczesuje cały Internet w poszukiwaniu vendora z tanim apihp, mdphp albo z innymi md/alfami dostępnymi w dobrych cenach.

a ten froggbull będzie miał na 100% alfe? wiadomo mniej wiecej kiedy?

ok mordo czekam na info od Ciebie!


RE: Alfa pvp - sebekx9 - 03.07.2024

Tak frogbullshop będzie miał PVP, na stoprocent nie wiadomo kiedy ma być, ale będzie na stoprocent

Sam vendor mówił, że Alfa wiąże się ze znalezieniem nepa


RE: Alfa pvp - kot_kreskowy - 04.07.2024

No tak, założenie skarpetki wiąże się ze znalezieniem buta😎


RE: Alfa pvp - monio - 04.07.2024

(03.07.2024, 21:01)olancucki napisał(a): Trzeba czekać aż frogbullshop wprowadzi a-pvp czy tam którąś alfę do swojego menu. Sam czekam na alfę jak nigdy dotąd Aaa!
Jakby mi się udało ogarnąć jakieś md albo alfę to napiszę do Ciebie PW smakosz aktualnie przeczesuje cały Internet w poszukiwaniu vendora z tanim apihp, mdphp albo z innymi md/alfami dostępnymi w dobrych cenach.

jak możesz to też daj mi znać pw jak znajdziesz alfe po dobrej cenie też się stęskniłem za nią ostatnio paląc papierosa poczułem jej zapach pewnie jakiś fleszbek   Podobno kultowa


RE: Alfa pvp - Diabeuu666 - 07.07.2024

Uderzaj do Designera. Ma aiphp, .mdphp, NEP..sporo rzeczy. Apvp. Brak.. no ale myślę że na tą chwilę tylko u niego można się jakos zaspokoić....


RE: Alfa pvp - Sniffiarz97 - 07.07.2024

Albo kupić co jest, nie brałem nigdy a-pvp albo A-pihp, ale z opisu wynika że to mocno stymuluje. Pamiętam, że od Pablo jedna kreska mdphp działała na mnie całą dobę i to pewnie działa podobnie to myślę, że nie dla mnie i nawet nie próbuje


RE: Alfa pvp - smakosz - 07.07.2024

Kupić to co jest nie oplaca się. Alfa ma działanie jedynie w swoim rodzaju, tego nie da się podrobić Big Grin
Ten designer trochę drogo ma.