Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Eutylon plus nep - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Eutylon plus nep (/showthread.php?tid=4021)

Strony: 1 2


Eutylon plus nep - Ser Pleśniowy - 04.07.2024

Witam mam pytanie mam eutylon i nepa , chciałem połączyć te 2 substancje wsypać do jednego worka a potem vapowac czy coś się stanie mogę tak łączyć ?


RE: Eutylon plus nep - kot_kreskowy - 04.07.2024

Oszalałeś?
NIE ROB TEGO Exclamation
Chcesz się bawić czy zajebać samobója?
Wiesz co z tobą będzie jak to jebnie?
Właśnie. Nikt nie wie, a Ty możesz potem zrobić coś czego albo będziesz bardzo żałować albo po prostu nie przeżyjesz.

Dla twojej wiedzy;
Dostałem kiedyś sampla 1gr eutylonu.
Zajebałem krechę. 
Wiesz co się stało?
Ocknąłem się dobę później gdzieś w środku nocy w lesie, w niewiadomym miejscu i cały zarzygany.
A wymiotowałem już krwią.
Nie wspominając już o tym, że ni chuja nie wiedziałem co się dzieje i co ja tam w ogóle robię...

Masz jeszcze jakieś głupie pomysły bądź pytania?

Pomijam już w ogóle kwestię dawkowania dla każdej z tych substancji, która jest kurwa bardzo duża.
No i to czy eutylon można vapować - tego nie wiem.

Nie robi się takich mieszanek. 
To podstawy bhp do chuja!!!
Przy eutylonie MUSISZ zrobić próbę uczuleniową  Exclamation Exclamation Exclamation

Nie wiadomo też czy te substancje nie będą działać na siebie krzyżowo, w sensie czy jedna nie będzie podbijała efektów drugiej, co może mieć nieodwracalne skutki.
Kurwa mać chłopie, myśl co robisz proszę Cię.


RE: Eutylon plus nep - Lifeisbrutal - 04.07.2024

Mieszanka wybuchowa. Ała sobie potężne zrobisz. Każdy jest kowalem swojego losu, ale posłuchaj tego co napisał kot wyżej.


RE: Eutylon plus nep - sebekx9 - 04.07.2024

Na reddicie niektórzy vapowali eutylone, dawki ok 50mg, profil rzekomo speed z lekka euforią


RE: Eutylon plus nep - Epsiakos - 04.07.2024

Zalezy od sortu Eutylonu, ale nie mieszal bym.

Dostalem sampla od Legaldarkbuzz i szczerze mowiac dla mnie bylo to calkiem lajtowe, ale tez nie przekraczalem dawki a wczesniej odrobilem prace domowa.

Kolejna rzecz, mixowanie dwoch stymulantow ? To sie mija kompletnie z celem


RE: Eutylon plus nep - Czeslawo - 04.07.2024

Odradzam...dwie mocno działające substancje, wprawdzie nie miałem takich rzeczy/uboków jak kot_kreskowy opisywał po eutylonie, ale to prawda to  silny produkt, patrząc na różne doświadcznia znajomych-bardzo nieprzywidywalny w wielu opiniach. 

Nie miałem ochoty powtarzać tego tanga, choć lubię tańczyć, lecz to nie ten duet. Wink


RE: Eutylon plus nep - kot_kreskowy - 05.07.2024

Eutylon jest nieprzewidywalny.
Nie tak bardzo jak jego braciszek Efylon, który jest jebaną bombą atomową, ale jednak.
Produkowane sorty bywają bardzo różne a teraz do tej zagadki chcesz dołożyć jeszcze nepa?  Powodzenia.

Btw;
Epsiakos coś sobie przypomniałem.
Pamiętasz takiego Vendora jak JOKER RC? Działał na dupku jakieś 4lata temu, bardzo krótko zresztą.
Wchodził i była akcja samplowa, próbki były bardzo małe(~0,3gr), w jednej dostałem też eutylon i tamten sort był diametralnie inny od tego co opisywałem wyżej.
Próbuje sobie przypomnieć jak to działało, ale to już zbyt dawno, gdyby to była perełka na pewno bym pamiętał natomiast wydaje mi się że napisałem pozytywna opinię o nim.


RE: Eutylon plus nep - Yalasek - 05.07.2024

Połącz sobie i ściągnij bardzo mała ilość czy tam zvapuj ja tak robiłem malutko o wtedy sprawdzisz co się dzieje i nie umrzesz powodzenia brachu


RE: Eutylon plus nep - Epsiakos - 05.07.2024

(05.07.2024, 03:38)kot_kreskowy napisał(a): Eutylon jest nieprzewidywalny.
Nie tak bardzo jak jego braciszek Efylon, który jest jebaną bombą atomową, ale jednak.
Produkowane sorty bywają bardzo różne a teraz do tej zagadki chcesz dołożyć jeszcze nepa?  Powodzenia.

Btw;
Epsiakos coś sobie przypomniałem.
Pamiętasz takiego Vendora jak JOKER RC? Działał na dupku jakieś 4lata temu, bardzo krótko zresztą.
Wchodził i była akcja samplowa, próbki były bardzo małe(~0,3gr), w jednej dostałem też eutylon i tamten sort był diametralnie inny od tego co opisywałem wyżej.
Próbuje sobie przypomnieć jak to działało, ale to już zbyt dawno, gdyby to była perełka na pewno bym pamiętał natomiast wydaje mi się że napisałem pozytywna opinię o nim.

Pamiętam, widziałem chyba ta recke.

Dla mnie eutylon był bardzo przyjemny, mimo iż trochę brakło mocy ale to pewnie z uwagi na dawkowanie, będę miał więcej to sobie sprawdzę większe dawkowanie w granicach zdrowego rozsądku.


RE: Eutylon plus nep - aleksander37 - 05.07.2024

Juz teraz nie moge sobie przypomniec skad mialem ten Eutylon i to dosc sporo trzeba uwarzac z sama substancja ale jak sie to polaczy z Nep to serio nic dobrego z tego nie moze wyjsc nawet sobie tego nie wyobrazam seri !! Skad ten pomysl wogole! dobrze ze bynajmniej sie pytasz a nie odrazu dzialaszSmile!!!