Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: THE-FRC.is (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Wątek: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4027)

Strony: 1 2 3 4


ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - Maniek - 06.07.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu ADB-BUTINACA ze sklepu THE-FRC.is


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 15.07.2024

W ciągu kilku najbliższych dni przybędzie do mnie sample ADB-Butinaca od TheFrC, przy pierwszej okazji przetestowania wleci szczegółowa recka dla produktu Smile


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - EmStO - 17.07.2024

KoneserTanichWin czekam na Twoją opinię i proporcje Smile
Też czekam ale muszę poznać opinie bo ja nie bardzo to pale ale muszę poznać szczegóły Smile
Huj pewnie chmurę złapie Big Grin


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 17.07.2024

Wszystko opiszę jak najbardziej szczegółowo będe w stanie @"LooL99X" , w zagranicznym internecie jak szukałem to bardzo pobieżne informacje i mocno odbiegające od siebie dawki widziałem, sam z tą substancją nie mam żadnego doświadczenia i absolutne minimum niezbędnej wiedzy jaką mam na ten temat zdobyłem od ziomka który mieszka w NL i łatwiej było by chyba powiedzieć czego on w życiu nie próbował niż tego co próbował (na dobry sposób, sporo praktycznej wiedzy a jednocześnie nie jest przećpany) Big Grin


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - EmStO - 17.07.2024

KoneserTanichWin bo tak w ciemno to bym uderzał 1:25g ale to różnie może być .
Może mamy tu jakieś mocarza i to będzie za mało ?
Ostatnio Renem synth canna się spierdolił słabe i krótko działające sorty.

No ale zobaczymy bo widzę rakiety z daleka latają Big Grin to coś w temacie się ruszy .


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - Mglus808 - 17.07.2024

Od słonika jak brałem to robiłem 30/40 z tego adb butinaca ogólnie to do 50 można zrobić, wydaje mi się chyba że lepiej troszkę słabsze zrobić najwyżej zapalić jednego więcej niż za mocne  Podobno kultowa ja się tego trochę napaliłem w życiu to wiem co mówię, kiedyś nm2201 czyściocha z tytoniem próbowałem, nie polecam


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - EmStO - 17.07.2024

Mglus808 mówisz że, że 25g może być przy dużo ?
Celować te 40g ?


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 17.07.2024

Czyli jakie ratio adb/tytoń polecacie wy panowie? Osobiście mam w planie zrobić liquid do e-fajki w ratio 50mg/ml roztoworu  70/30


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - horsii - 17.07.2024

Ja bym zrobił mocniejszą niż słabszą, najwyżej jak bedzie za mocne to sobie czystym podkładem rozcienczysz, a w drugą strone tego raczej nie zrobisz.


RE: ADB-BUTINACA - Opinie o produkcie - KoneserTanichWin - 17.07.2024

No to lecimy 150mg/ml i hulaj dusza, najwyżej - tak jak mówisz - rozcieńczę całość i tyle w temacie Smile