Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
A-pcyp - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: A-pcyp (/showthread.php?tid=4043)

Strony: 1 2


A-pcyp - Joe - 10.07.2024

Cześć !
Korzystając z okazji że komuś ostatnio obiecałem że zdam rzetelna opinie ( choć będzie krótko i zwięźle ) na temat owej alfy napiszę parę słów opinii na temat tej substancji....
Porównując ja do dwóch prawdziwych prawdziwych alf tz. Pvp i młodszej siostry Pihp muszę napisać że niestety jestem w chuj zawiedziony... Czytają zagraniczne opinie bylem nastawiony na coś więcej. Niestety dla alfiarzy to nie będą te same klimaty. Oczywiście jedyna prawilna metoda zażywania ich to vapo, i również w tym przypadku tego próbowałem. 

Zużyłem 2 czy 3g na ten test i się niestety skończył szybciej niż zaczął. Nauczka i dobre słowo dla mnie i dla was na przyszłość  to taka żeby na dzień dobry robić freebase bo w postaci soli jest kurewsko nie taka jak trzeba. Ja niestety ze względu na panujące ciśnienie we mnie nie spróbowałem tego zrobić choć zagraniczne media wspominały o tym... Ale no cóż, ja nie czułem smutku straty przez to że z jednego miejsca i tak idzie do mnie reship tej substancji także będę miec szansę sprawdzić również druga metode.
Póki co alfiarzom odradzam bo się tylko zalamia. Na dojdzie mi druga paka to zdam kolejną notkę z próby freebase.

Chwilowo THE END bo nie wiem co pisac dalej Big Grin


RE: A-pcyp - monio - 11.07.2024

Z tego co paczyłem ceny w nl. alf zajebiście w górę poszły aż do przegięcia nawet za 10g z przelotem to wychodzi  750 zł lub 800zł


RE: A-pcyp - EmStO - 11.07.2024

monio
No to piękne się dzieje

Podeślij mi na pm gdzie to wyczytałeś .


RE: A-pcyp - Diabeuu666 - 12.07.2024

No to Olan brawo za Twoja wypowiedzi na PW. Że lepsze od apvp tylko mniej euforii.
Stary może Ty weź serio idź na ten odwyk albo UJ wie co bo takie brednie niekiedy wypisujesz że brak słów....


RE: A-pcyp - Lukas1985 - 13.07.2024

(10.07.2024, 21:48)Joe napisał(a): Cześć !
Korzystając z okazji że komuś ostatnio obiecałem że zdam rzetelna opinie ( choć będzie krótko i zwięźle ) na temat owej alfy napiszę parę słów opinii na temat tej substancji....
Porównując ja do dwóch prawdziwych prawdziwych alf tz. Pvp i młodszej siostry Pihp muszę napisać że niestety jestem w chuj zawiedziony... Czytają zagraniczne opinie bylem nastawiony na coś więcej. Niestety dla alfiarzy to nie będą te same klimaty. Oczywiście jedyna prawilna metoda zażywania ich to vapo, i również w tym przypadku tego próbowałem. 

Zużyłem 2 czy 3g na ten test i się niestety skończył szybciej niż zaczął. Nauczka i dobre słowo dla mnie i dla was na przyszłość  to taka żeby na dzień dobry robić freebase bo w postaci soli jest kurewsko nie taka jak trzeba. Ja niestety ze względu na panujące ciśnienie we mnie nie spróbowałem tego zrobić choć zagraniczne media wspominały o tym... Ale no cóż, ja nie czułem smutku straty przez to że z jednego miejsca i tak idzie do mnie reship tej substancji także będę miec szansę sprawdzić również druga metode.
Póki co alfiarzom odradzam bo się tylko zalamia. Na dojdzie mi druga paka to zdam kolejną notkę z próby freebase.

Chwilowo THE END bo nie wiem co pisac dalej Big Grin

Czekaj, żeby zrozumiał. Kupiłeś alfę zupełnie inna niż ovp i pihp myśląc, że będzie działać tak jak tamte mimo, że to zupełnie inna substancja ? XD 
I jeszcze nie masz bladego pojęcia czy działa przez vapo ale postanowiłeś ją zwapowac ?
Ty wiesz, że działasz kompletnie bezsensu i dziwisz się, że nie hula ?:


RE: A-pcyp - horsii - 13.07.2024

Akurat zrobienie freebase a-pcyp z chlorowodorku nie za bardzo pomoże, to chujowa substancja sama w sobie.


RE: A-pcyp - Lukas1985 - 13.07.2024

horsii w niektórych badaniach wyszło, że moc jest podobna do apvp. Przynajmniej pod względem dopaminy co i tak niewiele nam daje. Wystarczy, że będzie mocniej serotogenicxna, mniej antycholinergivxna i po ptokach


RE: A-pcyp - porquilho - 14.07.2024

a-PCyP jest niezwykle funkcjonalny i przyjemny, jeśli przyjmuje się go doustnie w kapsułce.

To sprawia, że jest to bardzo wyjątkowy pyro.


RE: A-pcyp - olenucki - 26.07.2024

ACPYP jak dla mnie funkcjonalny bardzo tez, ja probowalem VAPO! i daje rade, wymiata.


RE: A-pcyp - Myga - 22.08.2024

Też miałem przyjemność próbowania tego produktu w samplu od jednego z v działa podobnie do a pvp jendnak trzeba więcej zaaplikować dużo więcej