Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) (/showthread.php?tid=4067)



Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - LOBO - 17.07.2024

Onet mowi jak jest Uwaga achtung! ;-)...

https://www.onet.pl/informacje/okopress/oskarzeni-mariusz-i-plyn-do-mycia-felg/bx70v8r,30bc1058


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - Lukas1985 - 17.07.2024

Jak to Onet. Większego gówna nie widziałem. Pod płaszczykiem sprawy o gbl wrzucają informacje o neo sędziach co już dyskwalifikuje sam artykuł jako rzetelny. I to nie dlatego, że wrzucają takie informacje ale dlatego, że wrzucają je w artykuł o gbl. Od lat Onetu nie czytam i niewiele to zmieni. 
Druga sprawa - jak zwijają typa o 7:47 i wiozą przez cały kraj pierwsze co to powinien zadzwonić do adwokata.


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - Epsiakos - 17.07.2024

Jakby napisali prawde to nikt by przeciez tego nie przeczytal xd


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - EmStO - 17.07.2024

Ja powiem tak "A huj im w dupę" 😁


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - LOBO - 17.07.2024

Ale to nie zmienia faktu...ze wymiar sprawiedliwosci to kpina zart nawet nie suchar...to koszmar...nie majacy nic wspolnego ze sprawiedliwosci, poprawa zycia publicznego i bla bla bla sratytaty...

To banda chorych upadlych zakompleksionych swiń, beton "PZPN-owski" uklady ukladziki ...i to jest tragedia spolecznestwa ze Twoje "zycie" jest powierzone jakiejs sedzinie/sedziemu, ktory dawnoi nie zostal przeruchany lub dreczyli go w dziecinstwie albo wstal lewym kutasem...badz prawym cipskiem...i chce miec z glowy dzisiejsze sprawy ;-)
...i niczym doktor mengele lekka "pizdą" wyznacza kto idzie do gazu, a kto ma przezyc...to jest tragedia...wladza w niekompetentnych, niewlasciwych rekach

a ja doswiadczylem tego organoleptycznie ...;-)


@"LooL99X" to ladnei sie zes panocku przedstawil przed milionami sluchaczy Big Grin hui ci w dupsko zatem back at'ya !!!


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - kurvvisko - 17.07.2024

Czytałem to dzisiaj w robocie, nie wiem kto to kurwa pisał.


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - Demilich - 18.07.2024

(17.07.2024, 20:36)LOBO napisał(a): to jest tragedia...wladza w niekompetentnych, niewlasciwych rekach

Jak się ma władzę to kompetencje nie mają znaczenia i nie są do niczego potrzebne.
To władza decyduje które ręce są właściwe a które nie.
To jest tragedia, że jak się ma władzę to się ma władzę.


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - Lukas1985 - 18.07.2024

(17.07.2024, 20:36)LOBO napisał(a): Ale to nie zmienia faktu...ze wymiar sprawiedliwosci to kpina zart nawet nie suchar...to koszmar...nie majacy nic wspolnego ze sprawiedliwosci, poprawa zycia publicznego i bla bla bla sratytaty...

To banda chorych upadlych zakompleksionych swiń, beton "PZPN-owski" uklady ukladziki ...i to jest tragedia spolecznestwa ze Twoje "zycie" jest powierzone jakiejs sedzinie/sedziemu, ktory dawnoi nie zostal przeruchany lub dreczyli go w dziecinstwie albo wstal lewym kutasem...badz prawym cipskiem...i chce miec z glowy dzisiejsze sprawy ;-)
...i niczym doktor mengele lekka "pizdą" wyznacza kto idzie do gazu, a kto ma przezyc...to jest tragedia...wladza w niekompetentnych, niewlasciwych rekach

a ja doswiadczylem tego organoleptycznie ...;-)


@"LooL99X" to ladnei sie zes panocku przedstawil przed milionami sluchaczy Big Grin hui ci w dupsko zatem back at'ya !!!

Ale tak było jest i będzie. Czy będą sądzić sędziowie czy neo sędziowie. Od lat nie rozbito żadnej dużej grupy. Czy to mafii paliwowej czy karuzel vatowskich. Łapią ogórków i podają jakby osiągnęli mega sukces.


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - LOBO - 18.07.2024

Lukas1985 ...wiesz co, tli sie swiatelko nadziei w tunelu...znam specarmie tworzona w undergroundzie;-) ktorej celem jest anarchia i zburzenie dotychczasowego ładu i porzadku swiata...zaoranie i postawienie od nowa fundamentow,  tyz moze ich kojarzysz... Big Grin  Big Grin


Demilich PAnie zlotousty, dajta mu Nobla z filozofii...natychmiast pazausta...


RE: Oskarżeni: Mariusz i płyn do mycia felg GBL ! ;-) - Szatan69 - 18.07.2024

Pijebane te artkuly xD