Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
MDMB-PYRANACA (NEW PRODUCT) - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Dzia艂y partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dzia艂: THE-FRC.is (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=73)
+--- W膮tek: MDMB-PYRANACA (NEW PRODUCT) - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4070)



MDMB-PYRANACA (NEW PRODUCT) - Opinie o produkcie - TheFrC - 18.07.2024

HERE YOU WRITE REVIEW ABOUT OUR NEW PRODUCT WHICH CALLED PYRANACA

ITS NEW LEGAL PRODUCT AND VERY STRONG 馃挭聽

ALSO BECAUSE ITS NEW POSSIBLE TO ORDER FROM 1G FOR MAKE TEST !

LINK :聽https://the-frc.is/product/pyranaca/



RE: MDMB-PYRANACA (NEW PRODUCT) - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 25.07.2024

Produkt:聽MDMB-PYRANACA聽

Ilo艣膰 otrzymana: 0.5g +/- niestety brak wagi

Info o mnie: 170/75/22, w tym roku tylko to kanna co tu wida膰. Sporo bucha pal臋 z przerwami, stim贸w(keton贸w, amfetamin) nic, benzo raz, dyso si臋 zdarzy艂o 3hopcp i o-pce w tym roku. Kanna w tym roku pierwszy raz. Do艣wiadczenie, jak nie najwi臋ksze, to 艣cis艂a topka forum.聽

Opis substancji: Bardzo trudno rozpuszczalna, oleista substancja w alkoholu izopropylowym, konieczna by艂a 艂a藕nia do przygotowania roztworu. Zapach po za klasyczn膮聽kanna-woni膮, ci膮艂聽bardzo zasadowym syfem 艣luz贸wk臋, nie wiem co to, ale nie podoba艂o mi si臋 to, przy paleniu r贸wnie偶 ten fetor odrzuca艂, nie spali艂em p贸藕niej wi臋cej czystego ni偶 na fotce poni偶ej.

Foto: druga uczuleni贸wka
[Obrazek: 3.jpg]

No dobra, a jak z dzia艂aniem?

PR脫BA 1:聽Szczerze, spodziewa艂em si臋 jakiego艣 kosiarza typu fubinaca, kt贸r膮 nas Flight zaszczyci艂 jako艣聽p贸艂torej roku temu.聽Najpierw wzi膮艂em z samary 1/4 tego, co na zapa艂ce i to by艂a moja pierwsza uczuleni贸wka. Spali艂em, jeden buch, smr贸d straszny, jakby艣 mongolski batalion wpu艣ci艂 do restauracji po kampanii syberyjskiej. Dzia艂a艂o, ale zdecydowanie nie tego oczekiwa艂em. Jak na uczuleni贸wk臋, kt贸ra powinna zmie艣膰 艣wie偶aka na dwie godziny, ja si臋 czu艂em jak po lufce zio艂a. Leciutka fizyczna euforia, u艣miech na twarzy, dzia艂a r贸wnie偶聽dobrze przeciwb贸lowo, sprawdzam na swoim kr臋gos艂upie i 艂opatkach. 4/10

PR脫BA 2: To co na zapa艂ce jest dla mnie wystarczaj膮co, stety lub niestety, ale nie z powodu fazy. Mocno nie by艂o, a przyj膮艂em na oko dwukrotn膮 dawk臋 uderzeniow膮. No i nie da艂em rady z powodu obrzydliwego fluorowego(?) fetoru, kt贸ry prawie wymusi艂 wymioty u mnie. Na pewno szybki wjazd z bananem na ryju przy tej pr贸bie. Je偶eli poprawion膮 funkcj膮 poznawcz膮 mo偶na uzna膰 lepsze rozkminy przy ogl膮daniu film贸w i聽produkcji,聽czy bardziej relaksuj膮cy sen, ale nie by艂o 偶adnej psychodeli jak przy czikitach(CHMINACA), albo dysocjacji jak przy fubinaczkach (FUBINACA).聽


Jedyna rzecz do kt贸rej mog臋 j膮 por贸wna膰 to adb-butinaca, r贸偶nica tylko w dzia艂aniu, bo PYRANACA do 1.5h, a butinaca 60min聽i ju偶 mo偶na zaczyna膰 bombardowanie od nowa. Dzia艂anie ma bardzo zbli偶one do butinaci w艂a艣nie, a z racji tego, 偶e drugim produktem jaki testowa艂em to mdmb-butinaca, to nie zauwa偶y艂em znadnych znacz膮cych聽r贸偶nic, po za w艂a艣nie wspomnianym czasem dzia艂ania.聽


Dawkowania nie podam, ja jestem tyranozaur, ale mog臋 poleci膰 wzi臋cie sobie zapa艂ki, w艂o偶y膰 sobie 1/4 g艂贸wki w kanna i wetrze膰 w tyto艅. To na focie to jest 8 cz臋艣ci pierwszej uczuleni贸wki, po prostu by艂o tak ma艂o, 偶e odpu艣ci艂em robienie zdj臋cia聽Tylko przed testem, zalecam przygotowa膰 sobie rozpuszczalnik, naczynia, 艂a藕ni臋 i podk艂ad, bo jak buch dobrze klepnie, to nie b臋dzie 偶adnej maczany, ani 偶adnej recenzji, wstaniesz za kilka dni na skr臋cie.

Strong: 1:18-22
Common: 1:22-30
Light: 1:30+


RE: MDMB-PYRANACA (NEW PRODUCT) - Opinie o produkcie - Szyderca - 25.07.2024

Pierwszy raz kanna w tym roku i odcielo pudzille na kilka dni od 偶ycia hahah Podobno kultowa pozdrawiam mordo ps. Flight nie dawaj mu kanna bo mi chlopa zabierasz na kilka dni hahaha


RE: MDMB-PYRANACA (NEW PRODUCT) - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 25.07.2024

Szyderca聽jak ja ju偶 si臋 czuj臋 jak superman Podobno kultowa聽聽a dopiero drugi dzie艅 odstawki. Kiedy艣 walczy艂em z odstawk膮, dzi艣 to mam tylko z niej bek臋, to pomaga my艣li do dzia艂ania ogarn膮膰. A co do zej艣cia, to opisz臋 je w odpowiednim w膮tku, bo te zej艣cie to od butinaci, a nie pyranaci