Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDPHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: MDPHP (/showthread.php?tid=4071)

Strony: 1 2


MDPHP - roccomanfredi - 18.07.2024

Jestem zainteresowany Freebase.

Znam tylko kilku dostawców z ekstremalnymi cenami. Jakieś sugestie?


RE: MDPHP - klejofas - 14.08.2024

ja od swięta kupuje freebase po 30eur za sztukę, tak dla  odskoczni  od  mdpihp  i  żeby  móc  sobie  zapalić normalnie, bo mdpihp  jest  niezdatne  do tego.     Taniej  nie  znalazłem nigdzie i gdzie nadal  jeszcze  jest w ogóle dostępne (niestety  tylko  do  NL  wysyłają). Wg  mnie  są duże  szanse że  mdphp, a  freebase  szczególnie,  zniknie niebawem  całkowicie i na dobre z  rynku. Przyczyna  jest  prosta,  ostatnie  lata  wszystko  co  było na  rynku jeśłi  chodzi np o freebase  pochodziło  zasadniczo  z  jednego  źródła, a z którego więcej nie  będzie już  mdphp, z  solą niewiele  lepiej  to  wyglądało.  Produkcja  jest  bardziej  problematyczna  niż  np takiego  apvp,  więc  nikomu  robić  tego  na  czarnym  rynku  nie  będzie się chciało. Uważam  że  los  czeka   mdphp  podobny  do tego jaki spotkał mdpv i cały  szereg  innych  pyrro.


RE: MDPHP - GokuVegetaFist - 15.08.2024

.
@buffelotisI 
I bierz mdpihp. Mdphp nie ma podlotu.
Mdpihp jest nie zdatne do Vapo??? Hahaha to Ja nie wiem co Ty miałeś ale napewno nie mdpihp. Właśnie mdpihp jest mega zajebiste pod vapo. Siema wtedy mocniej niż sniff.
Tylko trzeba na małym płomieniu to robic bez pośpiechu. Jest mega wystrzał. MDPHP daje taką pusta stymulacje może i jest w tle gdzies jakaś euforia.
A mdpihp daje stymulacje większą niż MDPHP w dodatku dużo euforii, Libido kosmos. 
Mdphp 7/10
Przy 10/10 dla mdpihp


RE: MDPHP - monio - 15.08.2024

ja się szykuje do zakupu w tym sklepie tylko pieniążki zarobie jeszcze miałem nadzieje ze Escobar będzie miał bo u niego najbezpieczniej ale jak narazie żadnych sygnałów nie ma ze będzie wiec trzeba zakupić  u @buffelotis


RE: MDPHP - KoneserTanichWin - 15.08.2024

W takim razie czekam na testy monio , chętnie się przekonam i o ile warte zainteresowania to sam złożę zamówienie na gołębia
Pewnie, dzięki bardzo Smile 

Najlepiej jakbyś dał znać pw że wrzuciłeś posta monio


RE: MDPHP - 777 - 15.08.2024

Na Hajpku ostatnio czytałem jak gość pisze, że pomylił samary i zajebał bodajże 300mg mdphp. Taka ciekawostka. Nie róbcie tego w domu Podobno kultowa


RE: MDPHP - monio - 15.08.2024

KoneserTanichWin ok dam znać jak już zamówie i dojdzie co i jak


RE: MDPHP - roccomanfredi - 31.08.2024

Chyba jedyne, co mogę teraz zrobić, to spróbować zrobić to samemu. Freebasing


RE: MDPHP - roccomanfredi - 10.09.2024

(14.08.2024, 13:51)klejofas napisał(a): ja od swięta kupuje freebase po 30eur za sztukę, tak dla  odskoczni  od  mdpihp  i  żeby  móc  sobie  zapalić normalnie, bo mdpihp  jest  niezdatne  do tego.     Taniej  nie  znalazłem nigdzie i gdzie nadal  jeszcze  jest w ogóle dostępne (niestety  tylko  do  NL  wysyłają). Wg  mnie  są duże  szanse że  mdphp, a  freebase  szczególnie,  zniknie niebawem  całkowicie i na dobre z  rynku. Przyczyna  jest  prosta,  ostatnie  lata  wszystko  co  było na  rynku jeśłi  chodzi np o freebase  pochodziło  zasadniczo  z  jednego  źródła, a z którego więcej nie  będzie już  mdphp, z  solą niewiele  lepiej  to  wyglądało.  Produkcja  jest  bardziej  problematyczna  niż  np takiego  apvp,  więc  nikomu  robić  tego  na  czarnym  rynku  nie  będzie się chciało. Uważam  że  los  czeka   mdphp  podobny  do tego jaki spotkał mdpv i cały  szereg  innych  pyrro.

FB jest z powrotem w magazynie @ xrrx
maks. 1 gr na zamówienie Big Grin


RE: MDPHP - Omnibus - 11.09.2024

Ja właśnie myślę żeby zamówić na testy MD-Pihp pod vapo tylko nie wiem od kogo lepiej z partnerskich designer czy  Buffelotis  designer wychodzi taniej ale nie wiem czy lepiej czy podobnie i z partnerskich w tym miesiącu ma mieć Long może ktoś by mi doradził w którym z tych dwóch się zaopatrzyć w MD-pihp albo może lepiej na Longa poczekać.