Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. (/showthread.php?tid=4076)



33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - DGEloV - 18.07.2024

33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. Zatrzymał wóz, a potem spanikował
Mazowieckie:
Policjanci z Woli zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna sądząc, że jedzie zamówiona przez niego taksówka, pomylił ją z jadącym radiowozem. Okazało się, że miał przy sobie kilka gramów narkotyków. Teraz odpowie za posiadanie zabronionych substancji.

[Obrazek: Screenshot-20240718-211442-Chrome.jpg]
Policjanci zwrócili uwagę na mężczyznę, który stał na chodniku i machał do nich rękoma. Kiedy mężczyzna zorientował się, że są to policjanci, a nie taksówka na która czekał, nerwowo rozglądał się dookoła siebie, chcąc szybko zakończyć rozmowę.

Okazało się, że miał on przy sobie kilka gramów narkotyków. 33-latek został zatrzymany. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Źródło kryminalki.pl


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - kot_kreskowy - 18.07.2024

Serio kurwa?
I na to ja płacę podatki?🤦


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - Epsiakos - 18.07.2024

Klasyka kurwa XDDD ja pierdole, jebane pizdy z woli oni tak zawsze.

To sa najgorsze kurwy na tym rejonie warszawy, mnie jak kiedys haltneli to zandarmeria byla wzywana xD fajny cyrk byl


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - dzwudziesty - 19.07.2024

Ale po co te nerwowe zachowania itd? Normalnie stałby jak człowiek powiedział,że czeka na riksze i tyle. Przy odrobinie farta nawet by go nie legitymowali.


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - kej9 - 19.07.2024

dzwudziesty bez kitu Podobno kultowa psy tez ludzie, przewaznie.


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - kurvvisko - 19.07.2024

Ciekawe w jaki sposób się okazało, że ma to przy sobie. Mógł powiedzieć że się zestresował, bo jest po winie i z daleka pomylił radiowóz z taksówką.


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - kej9 - 19.07.2024

czemu mialby sie stresowac po winku? nie mozna wyjsc z domu dziabnietym? Podobno kultowa zaczal sie rozgladac jak zjeb, unikal kontaktu pewnie i nie chcial pogadac. to chuj, pyranko.


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - eneduerabe - 19.07.2024

(19.07.2024, 17:27)kurvvisko napisał(a): Ciekawe w jaki sposób się okazało, że ma to przy sobie. Mógł powiedzieć że się zestresował, bo jest po winie i z daleka pomylił radiowóz z taksówką.
 Był najebany towarem i się zachowywał przypałowo przy "milicjantach" mając na sobie towar.  Dalej wiadomo, poza tym jaki kot pomylić taxi z tajniakami(radiowozem) Big Grin


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - kurvvisko - 19.07.2024

kej9 mnie chodziło o to, że wypił wino, machał bo myślał że taksówka ale się zestresował jak się zorientował, że się pomylił. No ja już jakoś w ten deseń bym leciał.


RE: 33-latek z narkotykami pomylił radiowóz tajniaków z taksówką. - Lifeisbrutal - 20.07.2024

No to niezła darmowa taxi xDD