Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Stop scam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Stop scam (/showthread.php?tid=4095)

Strony: 1 2 3 4 5


Stop scam - 777 - 22.07.2024

Sugeruję, żeby sklep chcący się reklamować na forum najpierw zakładał wątek w dziale sklepy z informacją, że chce dołączyć do partnerskich i tam zbierał opinie od ludzi.

Dopiero po zyskaniu tam określonej ilości dobrych opinii od użytkowników mógł ewentualnie dołączyć do grona partnerów i mieć swój dział, bo tak na hurra się reklamować bez zdobycia jakiegoś tam rispectu to słabo. Wchodzi ktoś z zewnątrz, widzi fajną ofertę w partnerskim, w ciemno zamawia klikając na reklamę i amen. Niesmak pozostanie...

Wiem, że to też nie daje gwarancji 100%, bo przecież równie dobrze scam może zrobić "koleżka" co na forum siedzi od X czasu i ma kilka multikont z dobrą reputacją, ale lepsze to myślę niż w ciemno dawać partnera każdemu.

Skromna sugestia, bo osobiście jak dla mnie Escobar obecnie najpewniejszy, 100%


RE: Stop scam - DGEloV - 22.07.2024

STOP scam


RE: Stop scam - Escobar - 23.07.2024

A ja sugeruje kaucje na wyjebki budowana co miesiac i trzymana u nas i po sprawie albo zakupy u vendorow co sa dluzej niz pare miesiecy na rynku...


RE: Stop scam - Lifeisbrutal - 23.07.2024

Święte słowa Escobar zawsze i wszędzie wszystko git. Leci kolejna paka do mnie o którą wcale się nie martwię bo wiem, że wszystko będzie tip top. Zamawiajcie od esco bo tylko on nam został z godnych zaufania.


RE: Stop scam - DannyDeVito - 23.07.2024

BTW nie wiem czy mozna o to pytac ale jak ten hujek(frog) przekonal administracje zeby jego baner tu widnial? A pomysl Escobar  odnosnie kaucji zajebisty - odsieje takie parowy ktorzy proboja robic wyjebki udajac na poczatku swietoszkow.


RE: Stop scam - Lifeisbrutal - 23.07.2024

DannyDeVito Baner zapewnia chwila moment zostanie zdjęty tzn tak myślę. Escobar na pewno zlecił już technikowi usunięcie go z partnerskich .


RE: Stop scam - Epsiakos - 23.07.2024

(23.07.2024, 11:51)DannyDeVito napisał(a): BTW nie wiem czy mozna o to pytac ale jak ten hujek(frog) przekonal administracje zeby jego baner tu widnial? A pomysl Escobar  odnosnie kaucji zajebisty - odsieje takie parowy ktorzy proboja robic wyjebki udajac na poczatku swietoszkow.

Wyprowadze cie z bledu, nie przekonal : ) ale nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu


RE: Stop scam - kaziu86 - 23.07.2024

mozecie stworzyc system escrow np taki ktory jest na cebulce czy na innych martketach darknetowych.


RE: Stop scam - yetow - 23.07.2024

Z pewnością jakieś zabezpieczenie by się przydało aby odstraszyć potencjalnych scamerów, jakie, chuj wie, to jest na głowie administracji. Ale z każdym kolejnym scamem, forum będzie na tym tracić aż stanie się martwe, bo będzie 1 top vendor, którego wszyscy zanają i kupują jeśli towar odpowiada, i parę zagranicznych, w których nikt nie kupuje.


RE: Stop scam - kej9 - 23.07.2024

popieram, zarowno opcje z opiniami jak i kaucja. moze jeszcze jakies wczesne dzialania w przypadku takich akcji . jakies widoczne ostrzezenie, moze zdjecie chuja z partnerskich do wyjasnienia w tak oczywistych jak ta, czy co tam chceta. Big Grin zamiast cierpliwie czekac az vendor skonczy swa powinnosc, podciagnie spodnie i ruszy na Majorke Podobno kultowa