Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Xt******.*** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Xt******.*** (/showthread.php?tid=4097)

Strony: 1 2 3


Xt******.*** - Mglus808 - 22.07.2024

Kojarzy ktoś może ten sklep ?? Xtc*****.***
Naprawdę spory wybór różnych rzeczy w naprawdę ciekawych konfiguracjach, próg od 200zl płatność tylko btc 
Nie wiem czy w ogóle istnieje różowa keta może ktoś kiedyś miał styczność z czerwoną/różowa keta ?? 

Naprawdę dużo różnych krążków i wszystkie fotki jakby w jednym motywie hmm


RE: Xt******.*** - Powerpolish - 22.07.2024

Wyślij mi na priv cała nazwę story.  Maja dobre ceny?


RE: Xt******.*** - Epsiakos - 22.07.2024

Moglbys cos wiecej wpisac ? Bo za cholere nie idzie znalezc


RE: Xt******.*** - Mglus808 - 22.07.2024

No jeśli scam to proszę uważać bo chyba świeży nigdzie nie ma info

Skład tej Kety czerwonej xd 
[Obrazek: IMG-8414.jpg]


RE: Xt******.*** - Powerpolish - 22.07.2024

Nie wygląda na scam, ale dużą część produktów widzę pierwszy raz na oczy, tak duza ilość pigul i audi rs itd jest mało spotykana,  Dodatkowo nep i kokaina i niby prawdziwa amfetamina, ceny niektórych produktów dość wysokie, ale akceptowalne, ja gdybym bym w polsce zaryzykował bym te 200 zł czy tam 250 z wysyłką na test czy to scam czy nie


RE: Xt******.*** - Epsiakos - 22.07.2024

Wystarczy spojrzec na baner glownej strony, wyglada na zrobiony w paincie.

Druga sprawa, ceny sa kompletnie z kapelusza

- amfa drozsza od nepa czy obecnie prawie nie obecnej a-pihp, gdzie polowa sklepow w EU jakie kolwiek odmiany alf sprzedaje od 20-25 euro wzwyz za sztuke
- kokos w clear necie ? ;D Prosze was
- alfa-pvp jako pixa ? ;D nie no super cud miod


RE: Xt******.*** - Mglus808 - 22.07.2024

Trzeba napisać na support czy wyślą sample dla forumowiczów


RE: Xt******.*** - Powerpolish - 22.07.2024

Akurat prawdziwa amfetamina jest droga w chuj, te tabletki z 3cmc itd też mnie rozjebały, ale może się nie znam i ktoś takie robi, cena nepa normalna, cena 3cmc itd lekko wyższa niż tu na forum,  koka po 350 za 1g to też cena normalna bo przy 10 można kupić po 200 max 220, jest tam dużo dziwnych rzeczy.


RE: Xt******.*** - Epsiakos - 22.07.2024

Wystarczy spojrzec na cene alf jak mowilem, nie mowiac o tym ze nikt normalny nie zrobil by z A-pvp piguly : )
Piguly nie da sie vapowac, a lwia czesc alfiarzy wlasnie ta metode preferuje

Co do amfy, duzo lepsze sa na cebulce jak czytam opinie a sa w calkiem innych cenach za 1g : )


Na 100% jest to Scam, strona ma praktycznie zerowy traffic a w dodatku jest mloda.
Jakby byli legit, szukali by jakiejs przystani czy to polskiego czy miedzynarodowego forum ktore by im zapewnily stalych klientow.

A tak, tak licza na osoby naiwne badz malolatow - kuszac cenami i bogatym asortymentem, osoba obeznana w temacie od razu sie zorientuje


RE: Xt******.*** - kej9 - 23.07.2024

Powerpolish ja dalej nie wiem czym jest ta 'prawdziwa amfetamina' Big Grin kiedys w nocy probowalem sie od ciebie dowiedziec czym jest pasta jak powiedziales ze to nie feta, ale bylem tak uposledzony po kecie i maczanie ze ledwo sie wyslawialem a po dlugim rozkminianu zaczalem wierzyc ze moze faktycznie masz racje i mi sie cos ujebalo. ale wytrzezwialem, ty jednak pierdolisz a pasta to feta. wiec wszystko jest git Podobno kultowa