Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Gdzie teraz po siarczan amph? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Gdzie teraz po siarczan amph? (/showthread.php?tid=4098)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Gdzie teraz po siarczan amph? - Avelore - 22.07.2024

Jak w temacie. Pasta interesuje mnie w mniejszym stopniu.


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Epsiakos - 22.07.2024

U nas na ta chwile nie ma, na cebulce musial bys poszukac - z tego co sie orientuje bardzo duzo tego tam jest


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Powerpolish - 22.07.2024

To i ja się podłączam,  juz esco pytam od roku o amfe i nie ma i się nie pojawia.  Każdy mówi że amfe tak łatwo zrobić itd, a tak mało sklepów ja ma, a za dobrą amfe można dobra kasę dostać,  bo dziś dostać dobra amfe jest ciezko, nawet średnia jest ciężko dostać,  a jeszcze w dobrej cenie to już graniczy z cudem.


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Epsiakos - 22.07.2024

Powerpolish cebulka w darknecie, tam poszukaj


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Powerpolish - 22.07.2024

Epsiakos powiem Ci ze jestem typem człowieka który woli zamawiać u jednego dostawcy wszystko co potrzeba,  miałem dobrze jak był duch, teraz zamawiam u esco I muszę wytrzymać jakoś bez amfy. U mnie sytuacja wygląda tak ze nie mieszkam w polsce I dostawa wygląda trochę inaczej niż w pl i nie mogę pozwolić sobie żeby latało za dużo paczek do mnie, gdybym mieszkał w pl to bez problemu na paczkomat mógłbym i 5 tygodniowo zamówić od 5 różnych dostawców u siebie mogę pozwolić sobie na max 1 tyg. Ja przeważnie brałem 50g amfetaminy i 50g 3cmc i miałem to na tydzień,  bo sprzedawałem 90%, z tego w tydzień, teraz w miejsce amfy zamówiłem vape Peny, może mi podejda, a tak to staram się jeść więcej 3cmc, tylko różne odmiany, ice, bandit I 4mmc, próbuje czymś to zastąpić.


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Epsiakos - 23.07.2024

Powerpolish Na cebuli slyna ze stealthu, zamow zwyczajnie wiecej - bo realizuja zamowienia rowniez za pomoca tradycjnych kurierow, a sa tez vendorzy ktorzy dzialaja na terenie NL.

Tam jestes zabezpieczony przed ewentualna wyjebka, wszystko odbywa sie za pomoca Escrow


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - kej9 - 23.07.2024

dokladnie. nie ma tak ze zaplacisz i zastanawiasz sie czy vendor udzwignie psychicznie i paczka dojdzie czy jednak zostawi cie z chujem w reku bez hajsu, i nic z tym nie zrobisz Podobno kultowa


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - DGEloV - 23.07.2024

Jedynie cebula (darknet) na chwilę obecną żaden z Vendorów nie ma amph


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Mglus808 - 23.07.2024

Jest też jeden vendor z nep i 3mma, za granicą oczywiście


RE: Gdzie teraz po siarczan amph? - Mirosound - 23.07.2024

(23.07.2024, 10:02)Mglus808 napisał(a): Jest też jeden vendor z nep i 3mma, za granicą oczywiście

Gdzie po NEP