Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dopalbook.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomysły i sugestie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Dopalbook.com (/showthread.php?tid=413)

Strony: 1 2


Dopalbook.com - Kajabuza - 17.05.2022

Nie wiem na ile sensowny czy wykonalny pomysł, ale już kiedyś sugerowałem na jakimś forum. Podobno kultowa 

Coś na wzór tablicy na FB. Taki dział ogólny (może i nawet strona główna) w którym można wrzucić dla innych użytkowników pościk dowolnej treści, co jadłeś, co porabiasz lub że nie wiem urodziło się dziecko. Podobno kultowa Wrzucić fotkę czy filmik. Jakiś link itd. Wiadomo o co chodzi 

I sobie przeglądasz w dół jak właśnie tablice na fb, możesz dać lajka czy skomentować czyjegoś posta, nawiązać dyskusję w komentarzach itd itp 

Może trochę fantasta jestem z wyobraźnią, ale to wg mnie byłby przełom forów tego tematu. Big Grin

A. Działy działami wiadomo, jak ktoś chce o czymś konkretnym poczta to idzie w dany dział i czyta. Podobno kultowa

Taki dopalowy portal społecznościowy Smile


RE: Dopalbook.com - krzysko - 17.05.2022

Zamysl dobry, gorzej z wykonaniem


RE: Dopalbook.com - Alkopoligamia - 17.05.2022

Z jednej strony pomysł niby wydaje się fajny ale jakoś gryzie mi się z wizją forum. Może stworzyć takie coś ale , że wrzucasz na własny profil i dopiero po wejściu na profil użytkownika będzie wszystko widoczne?


RE: Dopalbook.com - horsii - 17.05.2022

japierdole to sie nie nazywa dopałbook przełom forów tylko wystarczyło że napiszesz że moznaby dodawac statusy i komentować je tak jak na różowym to 99 % osób wiedziałoby o co chodzi.

nikt nie bedzie używał jakiejś popierdolonej tablicy z działami. statusy mogą być bo to jest dziś na duże ilości forow ale kombinacje dalej nie mają sensu,


RE: Dopalbook.com - PUDZILLA - 17.05.2022

z tym przełomem to chyba odleciałeś xD

pamiętasz kluby na różowym? to tez byla swoista rewolucja na tego typu forach, kto z tego korzystał?

w czym ten pomysł ma mi się przydać, co mnie interesuje czy jeden z drugim ćpunem szcza do butelki, albo nasłuchuje sąsiadów pod drzwiami?

robiac z forum portal spolecznosciowy z miejsca spada poziom bezpieczenstwa, nie nie i jeszcze raz nie, do kosza z tym


RE: Dopalbook.com - Kajabuza - 17.05.2022

(17.05.2022, 08:37)Alkopoligamia napisał(a): Z jednej strony pomysł niby wydaje się fajny ale jakoś gryzie mi się z wizją forum. Może stworzyć takie coś ale , że wrzucasz na własny profil i dopiero po wejściu na profil użytkownika będzie wszystko widoczne?

O! taka idea zajebista wg mnie teżBig Grin

PUDZILLA różowe to przeszłość Wink My mówimy o tym forum.

Co do bezpieczeństwa wiadomo, że nikt by nie wrzucał rzeczy typu "właśnie walę chlora, u ziomka w pasikurowicach przy ulicy chlewowej 11 mieszkanie 3 Podobno kultowa


RE: Dopalbook.com - Beeniepatu - 17.05.2022

(17.05.2022, 01:30)kajabuza napisał(a): Nie wiem na ile sensowny czy wykonalny pomysł, ale już kiedyś sugerowałem na jakimś forum. Podobno kultowa 

Coś na wzór tablicy na FB. Taki dział ogólny (może i nawet strona główna) w którym można wrzucić dla innych użytkowników pościk dowolnej treści, co jadłeś, co porabiasz lub że nie wiem urodziło się dziecko. Podobno kultowa Wrzucić fotkę czy filmik. Jakiś link itd. Wiadomo o co chodzi 

I sobie przeglądasz w dół jak właśnie tablice na fb, możesz dać lajka czy skomentować czyjegoś posta, nawiązać dyskusję w komentarzach itd itp 

Może trochę fantasta jestem z wyobraźnią, ale to wg mnie byłby przełom forów tego tematu. Big Grin

A. Działy działami wiadomo, jak ktoś chce o czymś konkretnym poczta to idzie w dany dział i czyta. Podobno kultowa

Taki dopalowy portal społecznościowy Smile

A czy moze byc fantasta bez wyobrazni Dodgy  Pytam dla benefitu ludzkosci


RE: Dopalbook.com - Kajabuza - 17.05.2022

Oj Beeniepatu nie czepiaj się plis Big Grin ja prosty chłopak, mało oczytany, Ty widać bardzo mądry człowiek za co pokłon w Twoją stronę ogromny oczywiście Smile


RE: Dopalbook.com - Beeniepatu - 17.05.2022

Ja sie nie czepiam Smile A jak tak zostalem odebrany to przepraszam serdecznie. Ja bardzo lubie stawiac wlasnie takie pytania i szukac odpowiedzi. To np. pozwolilo mi dojsc do tego, co jest w zyciu najwiekszym paradoksem. Jak jeszcze nie wiecie to jest to sraczka - i rzadko i czesto.


RE: Dopalbook.com - Maniek - 17.05.2022

Horsii dobrze wypowiedział się w tej sprawie. W sumie nic bym więcej nie dodał Smile a jedynie mógłbym podsumować: statusy o których mówi - jak najbardziej tak, jakieś wymyślne i przekombinowane tablice a'la FB - odpada.