Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Tantum Rosa Benzydaminy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Tantum Rosa Benzydaminy (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5


Tantum Rosa Benzydaminy - SztywnyMisza - 17.05.2022

Prosty sposób na ekstrakcję Benzydaminy z lekarstw.
Benzydamina należy do grupy leków zaliczanych do NLPZ i ma właściwości miejscowo przeciwbólowe i przeciwzapalne. My jednak używamy jej do osiągnięcia stanów narkotycznych.
Najłatwiej benzydaminę pozyskać z preparatu Tantum Rosa który sluży do..... płukania pochwy Smile 1 saszetka Tantum Rosa kosztuje ok.3.5zll i zawarte są w niej następujące substancje:
-chlorowodorek benzydaminy 0,5g
-chlorek sodu /sól kuchenna/ 8,8g
-p-toluenosulfonian trójmetylocetyloamoniowy 0,1g
Niektórzy używają Tantum Rosa rozpuszczając saszetkę w szklance wody, ale smak jest ochydny i jest duże prawdopodobieństwo porzygania się. Dużą rolę w powodowaniu mdłości pełni pewnie sól której jest w saszetce prawie 9g a należało by pochłonąć dwie takie saszetki. Ale na wszystko jest sposób - w tym przypadku oddzielenie soli od reszty. Są różne metody ekstrakcji ale ja podam wam moim zdaniem najłatwiejszą i najkrótszą.
Co nam będzie potrzebne?:
-Tantum Rosa
-woda
-bibułka filtracyjna
-a resztę napewno znajdziemy w kuchni
Jak się zabrać?:
-wsypujemy zawartość saszetki do kieliszka po winie (dno bez ostrych kantów)
-1 saszetkę zalewamy 25ml wody (2 saszetki 50ml). Dlaczego? Rozpuszczalność soli w wodzie to ok.35g NaCl w 100ml H20. Czyli dla 8,8g soli potrzeba ok.25ml wody. Otrzymujemy wtedy roztwór nasycony i nic więcej się nie zmieści. Dokładnie mieszamy.
-zauważamy, że roztwór jest mętny, powstaje piana, a w środku pływa coś co przypomina startą gumkę do ścierania-to jest właśnie benzydamina.
-należy odstawić roztwór na jakiś czas (np.10 minut) aby cały roztwór doszedł do siebie.
-następnie z bibułki filtracyjnej robimy sączek przez który przesączamy roztwór.
-płyn który pozostał to nasycony roztwor soli, a na sączku pozostała benzydamina.
-w kieliszku po wysuszeniu powinien pozostać biały osad-jest to sól i trochę benzydaminy. Należałoby ten nalot zeskrobać gdyż po co mamy marnować benzydaminę?
-sączek delikatnie rozkładamy na jakimś małym talerzyku aby wysuszyć gotowy produkt.
-gdy benzydamina będzie już sucha, należy wysypać ją na płaską powierzchnię (np.lustro) i dokładnie "wytrzepać" sączek (gdyż tam siedzi jeszcze benzydamina).
-powinniśmy otrzymać ok.500mg produktu. Jeśli wyjdzie nam 1000mg to też nie jest źle. 500mg to benzydamina a reszta to NaCl(sól). A 500mg soli to nie to samo co 8800mg w Tantum Rosa
-kolejny etap to rozdrobnienie powstałej benzydaminy, np. kartą telefoniczną
Co z tym zrobić?:
trzeba to teraz jakoś zjeść Smile Ja użyłem do tego celu kapsułek po lekach (takich, co to się rozpuszczają w żołądku). Z 1 saszetki otrzymałem 2,5 kapsułki (w których benzydamina została ubita ubijaczem). Można również powstałą benzydaminę dodać do wody i wypić.
zrodło : hyperreal
dziwi mnie to ze jeszcze nikt tego nie opisal ja ostatnio jadlem 3 szaszetki i pizda nieziemska polecam w nocy tylko to zjeść nigdy kurwa takich halunow nie miałem co ja widziałem to chuj jakieś zakonnice bez twarzy dzieci biegające lasery kurwa piksele wszystko na raz kurwa hardkor wkurwe Podobno kultowa


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Szyderca - 17.05.2022

Iv jada z koksem haha


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Polono - 17.05.2022

W dzien dziala calkowicie inaczej niz w nocy. W nocy haluny ujebki. A w dzien stan jak po upojeniu alkoholowym


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - horsii - 17.05.2022

na gałke muszkatołową psioczą a jedza proszki do pizdy


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - SztywnyMisza - 17.05.2022

(17.05.2022, 22:50)horsii napisał(a): na gałke muszkatołową psioczą a jedza proszki do pizdy

kto co lubi ja tam nie narzekam ważne żeby działo Podobno kultowa No ale fakt smak nie zachwyca


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Alkopoligamia - 18.05.2022

Będzie trzeba kiedyś spróbować xd Pomysłowość ludzi nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać Big Grin


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Alkopoligamia - 18.05.2022

Co sprawia, że sposób działania w nocy jest inny ? Otaczająca ciemność? Xd


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Pazyfea - 18.05.2022

Gałka i bieluń to najmocniejsze dragi jakie próbowałem nigdy więcej haha


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Polono - 18.05.2022

(18.05.2022, 07:49)Alkopoligamia napisał(a): Co sprawia, że sposób działania w nocy jest inny ? Otaczająca ciemność? Xd

No wlasnie chyba ciemnosc. Bo w dzien nie mialem paranoji po tym xd


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - KACPER - 18.05.2022

Myślę że to przede wszystkim gra świateł. W nocy z krzaków wychodzi człowiek z worka na śmieci zwłoki etc.