Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Tantum Rosa Benzydaminy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Tantum Rosa Benzydaminy (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - SztywnyMisza - 18.05.2022

(18.05.2022, 07:49)Alkopoligamia napisał(a): Co sprawia, że sposób działania w nocy jest inny ? Otaczająca ciemność? Xd

spróbuj to się dowiesz  ale lrpiej  być z kimś to w razie  Wu  ci pomóże bo naprawde jest  hardkor Podobno kultowa


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - KACPER - 19.05.2022

Potwierdzam jest hardkor po 3 saszetach była naprawdę bomba! Nie mogłem iść normalnie bo wszędzie błyski, wyładowania, istna gra świateł. Tylko że ja to próbowałem za dzieciaka i UWAGA UWAGA bez filtracji normalnie całe 3 saszety jebneliśmy pod kraniczankę FUUUUCK ale to było popieprzone! Big Grin AŁA dla nerek, prosze nie powtarzać takiej głupoty Big Grin


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - SztywnyMisza - 19.05.2022

Ja to samo mordo bez filtracji smak niezapomniany Podobno kultowa


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Kapitan - 20.05.2022

Odradzam lepiej tego nie probojcie mogą wam zostać powidoki przez parę dni


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - SztywnyMisza - 24.05.2022

(24.05.2022, 19:57)SztywnyMisza napisał(a): Ja tam jestem zdania ze wszystkiego warto spróbować a tego  jak kto woli no smak jest  strasznie chujowy Podobno kultowa ale ta pizda jak ktos lubi grube haluny miec  i  popierdolone omamy to polecam 3 saszetki lub więcej ale to już coraz grubej będzie  + na pewno w nocy Big Grin



RE: Tantum Rosa Benzydaminy - swo002 - 22.06.2022

Faza dla masochistów,zdecydowanie nie polecam jedzenia tego.Już chuj z profilem działania,ale jak to rozkurwia organizm,w szczególności nerki i wzrok


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Chochlik - 19.08.2022

Potwierdzam słowa swo002

Ja to jebłem w 2010 i dziwię się, że nie zaszkodziło mi na stałe. A strachu najadlem się za całe życie.


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Diabełek25K - 28.08.2022

Szczerze raz było mi dane spróbować tego scierwa kilka lat temu  bo inaczej tego nazwać nie potrafię. Do celów leczniczych może i jak najbadziej się nadaje,ale do odrzurzenia to faktycznie jest jak ktoś wyżej napisał do masochistów. Zażycie nie dość,że jest toksyczne i potrafi wywołać wiele problemów zdrowotnych. Może nie od razu,ale mnie kilka dni wątroba napierdalala. Jeżeli chodzi o samo działanie na początku wydawało się lajtowo spojrzenie na świat. Tło całkowicie inne z każdą chwilą gdy środek coraz bardziej się wchłaniał było gorzej zaczęły się problemy z równowagą mocne halucynacje tak jak wspomniane wcześniej na początku fajnie później już strach i brak kontroli nad samym sobą. Na sam koniec osobiście nie polecam. Ale to każdego indywidualna sprawa.


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - daniel776 - 30.08.2022

nie polecam,myslalem ze sobie wzrok rozjebalem po 2 saszetach Podobno kultowa


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Czarnahexx - 02.09.2022

Kiedyś próbowałam i tylko mnie głową rozbolała