Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Tantum Rosa Benzydaminy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Tantum Rosa Benzydaminy (/showthread.php?tid=417)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - SztywnyMisza - 14.12.2022

Bania jest konkretna nie da sie zaprzeczyć Podobno kultowa i ten smak niezapomiane przeżycie


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Loczek - 15.12.2022

no smak do końca życia chyba zostanie ze mną.Nie nie i jeszcze raz nie


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - swo002 - 15.12.2022

faza przeokrutna po 3 saszetkach,pajaki na ścianie i puma w salonie,nigdy więcej Podobno kultowa


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - horsii - 15.12.2022

Strucie po tym jest chujowe ale powidoki chyba jeszcze gorsze. Przez tydzień widziałem ciągle jakies gówna w ciemnościach, kłęby dymu, jakieś bliżej nieokreślone postacie itd.


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Twilight Sparkle - 23.02.2023

Faza bardzo przyjemna: robaki w kątach, mdłości, ból głowy i powidoki xDDD
Jakby mi dopłacali to bym nie chciała.
A i prawie zapomniałam o rzyganiu z posmakiem mydła.


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - DissoEnjoyer - 11.03.2023

Znam kolegę co wpierdolił pare saszet bez ekstrakcji - biedny nerki sobie uszkodził

Ale już nie żyje, więc przejdźmy do meritum:
zjadłem 2 saszetki za małolata, faza dziwna, pusta, obraz papieża przemieniał się w leśnego enta XD

CEV'y nudne, ale to nie domena tej substancji.

Jedyny delirant jaki szanuje to gałka muszkatołowa !!!


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Twilight Sparkle - 14.03.2023

Sama zjadłam raz 1 saszetkę. W celach naukowo eksperymentalnych. Znajoma chwaliła że super to jest i się widzi światełka i w ogóle jest magicznie. Żałuję że jej posłuchałam XDDD Elegancko zrobiłam ekstrakcję, wysuszyłam i zapakowałam w kapsułki bo benzydamina nie brzmiała zbyt smacznie. Faza długo się nie ładowała i myślałam, że już w ogóle nie zadziała. Zadziałało. Oto atrakcje jakich doświadczyłam:
- światłowstręt i problemy z widzeniem
- błyski, cienie, powidoki, chuje muje, raczej wkurzające niż ciekawe
- straszny ból głowy, najgorszy kiedykolwiek taka migrena na sterydach
- mdłości i ciągły posmak mydła
Doświadczenie było bolesne i bardzo źle je wspominam. Przez kolejne parę dni czułam się lekko struta i miałam problemy z patrzeniem na jasne powierzchnie.


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Martin - 23.10.2023

Ja kilkukrotnie testowałem substancje i ogółem w działaniu nie była zła dopóki trzymałem świadomość w ryzach bo od pewnej dawki wzwyż zczyna się psychoza i człowieka łapie po prostu pierdolec. Wizuale bardzo ciekawe dużo się dzieje kluczowa jest tutaj gra światła. dla wzmocnienia efektu polecam jeść w nocy włączyć np latarke w telefonie i częściowo zasłonić ją jakimiś pierdołami tak by światło było słabe i mętne a na każdej powierzchni były cienie o różnej jasności. Co do metody przygotowania to według mnie suszenie jest całkowicie zbędne, ja po prostu pi razy drzwi odciskałem to co zostało na filtrze odrywałem fragment z tematem obwijałem cienką warstwą husteczki i połykałem. Fizycznie benzydymina trochę podrażnia gardło i generuje kapcia w ryju jednak najgorszym efektem jest to że mocno siada na wzrok i do dziś to o sobie przypomina. Gdyby ktoś był zainteresowany mogę opisać kilka ciekawszych faz Wink


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Twilight Sparkle - 23.10.2023

Martin chętnie przeczytam, mało jest raportów z dobrych doświadczeń z tą substancją.


RE: Tantum Rosa Benzydaminy - Lifeisbrutal - 24.10.2023

Nie mam żadnych dobrych doświadczeń i nigdy więcej tego nie tkne. Nie wiem co mnie podkusiło jakiś czas temu żeby ruszać właśnie to. Teraz odczuwam negatywne skutki uboczne zażywania tego. Ktoś napisze, że nie o tego ale ja myślę że to właśnie przez to bardzo często łapie schizy przed pierwszym spróbowaniem tego nie znałem słowa "schiza"