Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Opis piguł - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Opis piguł (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2


Opis piguł - Zenez - 07.04.2022

Siema chciałbym utworzyć temat z opisem Pigul każdy kto brał jakas pigułek by przedstawił jej działanie :

Kod:
Nazwa:
Kolor:
Kształt:
Ocena:0/10
Opis działania:





RE: Opis Pigul - Zenez - 08.04.2022

Nazwa: Punisher
Kolor: Różowy
Kształt: Diamencik (tarcza supermana), z przedziałką
Logo: Punicher
Opis działania: Zjadłem pól talerza, po 50 minutach zacząłem czuć efekty typowe dla emki, odpala sie gadka, pale gibona, czuje ze zaraz wejdzie kozacko i.... chuj. W momencie w ktorym faza powinna wejsc poziom wyżej, ta się zatrzymała. Pomyslalem ze spoko, poczekam, nie spieszy mi sie. No ale faza wyżej już nie weszła, po 2 godzinach od zarzucenia zrozumiałem że lepiej być nie będzie. Gadka typowa jak po talerzach, ale bez szału, a muzyka nie wchodzi wgl. Zjeść całą na domowce to nawet polecam, ale jesc w klubie i tanczyc to radze zamienic na coś lepszego np. Hello Kitty niebieskie. Pierwszy raz mialem problemy z zaśnięciem co jest dosyć ciekawe biorąc pod uwage to że piguła w sumie byla slaba.
Ocena działania: 4/10
Dodatkowe komentarze: Ja zapłaciłem 30zł. To dużo za dużo. Jeżeli macie wydać na to wiecej niz 20zl to sobie odpusccie bo nie warto znalazłem zdj na necie [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQeL8iFORhHXzDmfAU8NTV...g&usqp=CAU]


RE: Opis Pigul - Szyderca - 08.04.2022

Nazwa:3mmc qp
Kolor:jasno zielony/ seledynowy
KształtTongueięciokąt
Ocena:10/10
Opis działania: powiem tak po zarzyciu 1/4 tabletki poczułem już dreszcze i zimne poty, po zjedzeniu 3/4 już wbił speed z lekkim eufo. Po upływie 1,5h zjadłem kolejna porcje 1/4 + pół pixy to czyli zjadłem 1,5 pixy wrażenia takie że nie spałem całą noc słuchałem muzyki tańczyłem oraz śpiewałem, skutki uboczne szczękościsk gdzie dwa dni zakwasy na szczenie heh oraz zakwasy na łydkachSmile pixy wyglądały jak na tym zdjęciu tylko ze jasno zielone / seledynowe. Polecam je z ręką na sercu Smile ps. Niestety nie mogę dodać zdjęcia nie wiem czemu. Nie ma pola by dodać załącznik.


RE: Opis Pigul - Zenez - 08.04.2022

Nazwa: Domino`
Kolor: Fioletowy
Kształt: Kostka do gry domino
Logo: Domino, oczka, przedziałka z tyłu
Opis działania: Przyjęta cała tabletka, mało uciążliwy bodyload, czas ładowania około 40 min. Bardzo pluszowa faza, dużo empatii, chęć do rozmowy i tańca. Dorzutka po 2,5h przedłużyła fazę o jakieś 1,5h. Łączny czas działania około 5,5-6h. Na mój gust czysta emka. Przyjemny afterglow, brak problemu ze spaniem, następny dzień w normie.
Ocena działania: 8/10
Dodatkowe komentarze: Na stanie kilka sztuk, każda z inną liczbą oczek. Jadłem je z trzy razy, zawsze działały tak samo. Napewno nie mają ponad 300mg, bliżej im do 140/150mg
(Coś takiego kolor inny jak na zdj)

[Obrazek: 4424_lg.jpg]


RE: Opis Pigul - Zenez - 10.04.2022

Nazwa: Faraon
Kolor: Różowy
Kształt: Faraon
Logo: Faraon
Dodatkowe komentarze: Wpadły w moje ręce różowe faraony z tym, że dopiero w domu sie zorientowałem, że coś z nimi nie tak. Wcześniejsze faraony które jadłem miały z tyłu napis WARNING PHARAOH 240MG i poprzeczną linie do złamania tabletki a te które dostałem teraz nie mają tego napisu z tyłu i mają pionową linie do złamanaia tabsa. Ktoś wie co i ile tego jest w tej tablecie?
Dokładnie takie tylko jasno różowe:
[Obrazek: bnq2z0dks6w31.jpg]


RE: Opis Pigul - Maniek - 10.04.2022

Teraz to szczerze mówiąc wygląd piguły nie ma praktycznie żadnego znaczenia. Każdy może sobie zrobić piguły o dowolnym kształcie i wzorze i może tam wpadkować dosłownie wszystko Big Grin Trzeba uważać i kupować w miarę sprawdzownych miejscach. Albo MDMA w krysztale...


RE: Opis Pigul - Zenez - 11.04.2022

Nazwa: 3D
Kolor: Pomarańczowy
Kształt: Romb z zaokrąglonymi bokami
Logo: 3D
Opis działania: Połowa przyjęta jako dorzutka, miło przedłużyło działanie, nawet na dłużej niż się spodziewałem, dobrej jakości emka w środku. Inna osoba, mająca już trochę przygód z MDMA za sobą wzięła całą na start i "miała bardzo dobrze".
Ocena działania: 8/10
Dodatkowe komentarze: Tabletka mocno zbita, ciężko podzielić na pół. Sprzedający chwali na 170 mg i mogę się z tym zgodzić.
Marquis z ciemnego fioletu w czerń.
[Obrazek: 5848_lg.jpg]


RE: Opis Pigul - Szyderca - 11.04.2022

Ahhh te cukiereczki


RE: Opis Pigul - Zenez - 11.04.2022

(11.04.2022, 14:06)Szyderca napisał(a): Ahhh te cukiereczki

Najlepsze co może byc Shy


RE: Opis piguł - Naluzie zawsze w bluzie - 13.06.2022

Fajne jak się nie przeżre w noc 10 żółtych tesli solo (czacha Rozjebana, dochodzenie do siebie przez pół roku xd i nic nie klepało przez 2~ lata tak jak wczesniej) to chyba zespół serotoninowy (?)