Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. (/showthread.php?tid=4240)

Strony: 1 2 3


Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - Lifeisbrutal - 13.08.2024

Opakowania kilku leków, w tym silnie uzależniającego fentanylu, znaleźli strażnicy miejscy w centrum stolicy. Nie wiadomo kto i dlaczego je zostawił.
Wczesnym wieczorem, 12 sierpnia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o porzuconych lekach na przystanku tramwajowym nieopodal Błękitnego Wieżowca na placu Bankowym. Około godziny 20:30 na wskazane w zgłoszeniu miejsce przybył patrol z I Oddziału Terenowego.


- Leki miały znajdować się na przystanku, ale tam ich nie znaleźliśmy. Przeszukaliśmy dokładnie przyległe miejsca i na jednym z betonowych koszy zobaczyliśmy jakieś ampułki. Kiedy przyjrzeliśmy się im bliżej, ciarki przeszły mi po plecach. Na czterech z nich widniał napis "fentanyl". Przerażające jest to, że każdy mógł ten lek znaleźć. Nawet dziecko, które mogło zainteresować się nietypowym opakowaniem - powiedział cytowany w komunikacie młodszy inspektor Mariusz Kałuski, który ze starszym inspektorem Krzysztofem Grabowskim podjął interwencję.

Źródło : tvnwarszawa.pl


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - kurvvisko - 13.08.2024

Ktoś mi wytłumaczy, po co ludzie to biorą? Daje to w ogóle coś "pozytywnego"?


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - Lifeisbrutal - 13.08.2024

Sam się zastanawiam po co to biorą..a później jak takie roboty chodzą.


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - 777 - 13.08.2024

Biorą, żeby się naćpać. Ale macie rację. Podejście "po chuj" to brać jest najlepszym podejściem wobec tego shitu 😁


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - kurvvisko - 13.08.2024

Lifeisbrutal bardziej zombie niż roboty. Dla mnie to jest przerażające. Te specyfiki, które większość z nas stąd bierze dają fajny efekt, jak się nie przegnie pały.


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - Lifeisbrutal - 13.08.2024

kurvvisko No tak miałem to słowo na końcu języka " zombi".


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - Mglus808 - 13.08.2024

Lepiej flake przykurwic


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - Kapitan - 13.08.2024

Jebać opiowraki


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - smakosz - 13.08.2024

Niby dlaczego jebać opiowraki? To samo moge powiedzieć o klefiarzach i benzo wrakach ale nie zrobie tego bo każdego szanuje


RE: Ampułki z fentanylem leżały w pobliżu przystanku. - kot_kreskowy - 13.08.2024

A ja nie szanuję każdego.
Niektórymi wręcz gardzę.
A na szacunek to trzeba sobie zapracować.

Odnosząc się do artykułu, to wygląda na to, że ktoś o tym ewidentnie zapomniał wsiadając do tramwaju a druga osoba część zajebała, fenta zostawiając.
Uważam że właścicielem tych leków raczej ćpun nie był, bardziej były to leki dla kogoś.
Dlaczego tak myślę?
Z prostego powodu. Czy jakikolwiek ćpun zostawiłby towar na ławce?
Jeszcze kurwa fenta, na którego jest teraz taka łapanka wszędzie prowadzona?
Raczej trzymałby to skitrane w plecaku,torbie czy chociażby w jebanej kieszeni żeby nikt nie widział.

Nie wiem jak Wy, ale ja jak ogarniam temat na mieście to nie chodzę z nim na wierzchu tylko go kitram a w drodze do domu sprawdzam kieszeń kilkukrotnie czy aby na pewno nie zgubiłem  Podobno kultowa