Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy (/showthread.php?tid=4267)

Strony: 1 2 3 4


Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Joe - 16.08.2024

Nie wiem czy już podobny temat byl ale moze zalozymy topic w którym alfiarze w ciężkich przypadkach braków na stanach u vendorów będą mogli sobie pomóc nawzajem i pokierować do kogo uderzyć po jakieś resztki Smile

Jest wielu vendorów bądź telegramowych sprzedawców o których dużo osób nie wie a zawsze można sobie pomóc.

Więc zaczynam, czy ktoś wie gdzie mogę zakupić a-pihp bądź ten zamiennik pvp w kryształe co smakuje bardzo podobnie do pihp ?
Jestem w potrzebie xd


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - horsii - 17.08.2024

Legal-dark-buzz nie ma przypadkiem a-PiHP?


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 17.08.2024

Jest wielu nieznanych sprzedawców ale nie z alficą  Podobno kultowa wszystko już zjedzone nie myśl że coś zostało jeszcze na terytorium rzeczpospolitej polskiej, oj żarłoki
Teraz zostało właśnie nl vendorzy lub Chiny ale wiadomo ceny wyższe, w sumie to samo co w PL tylko że w euro  Big Grin


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - horsii - 17.08.2024

W NL tez zaraz sie skonczy zabawa. Na poczatku września wchodzi w życie ten ban na (m.in.) wszystkie pochodne 2-PEA, co go tak zapowiadaja od dawna. Normalnie to juz od jakiegos czasu by obowiazywał, ale coś pojebali i muszą dokonczyc jakieś formalnosci zanim wejdzie w życie.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Joe - 17.08.2024

Legal Buzz nie ma już pihp, jest to błąd na stronie. Interesują mnie nawet zagraniczni vendorzy. Czy ktoś ma namiar na alfę ?


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - 777 - 17.08.2024

Joe mdpihp mają vendorzy i z opini ponoć jest moc jak pvp czy inne takie 😀


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - horsii - 17.08.2024

Longflourish ma jakieś fluorowane pochodne, chyba 3f-pihp.

Rechemco tez zdaje sie ma alfe jakąś normalną typu 3f-pihp - przynajmniej normalną w porównaniu do tych gówien typu a-pcyp czy a-d2pv. Widziałem, że kykeonanalytics porobili analizy ich towaru, wiec wychodzi na to, że wysyłają paczki.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 18.08.2024

Niedługo wpadnie ad2pv i a-pcyp to będzie rzetelna recenzja ze sniff oraz vapo. Horsi najzwyczajniej w świecie się buntuje bo wchodzi nowe, standardowe zachowanie a po kilku miesiącach i przyzwyczajeniu się do nowych substancji nikt nie będzie chciał zmian, klasyk. Tak to już jest świat rc ciągle ewoluuje i jest już jakaś tam naszkicowana droga którą zmierzamy. Nowe nie znaczy gorsze i nie można od góry odrzucać tymbardziej że od longflourishrc wpadnie niedługo A-PCYP .citrate.crystal(for vaping). Synteza zdaje się stricte pod vapo wiec wiąże z tym poniekąd nadzieje. Być może pojawi się w małym samplu x3 na następnej edycji konkursu statki ⛴️


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - horsii - 18.08.2024

Mglus808  "Horsi najzwyczajniej w świecie się buntuje bo wchodzi nowe, standardowe zachowanie" 
nie rozumiem - przeciwko czemu ja się buntuję niby? wytłumacz. 

przeciwko czemu, że ban jest w holandii? to już było wiadome od dawna. oni i tak same śmieci mają z tej grupy, która leci pod młot.
przeciwko nowym alfom, typu d2pv? one mnie nie interesują zupełnie, nie jestem alfożercą, więc to też mi powiewa.
nie rozumiem twojej wypowiedzi.


RE: Alfice dostępność :-) temat dla alfiarzy - Mglus808 - 18.08.2024

horsii skoro grupa tych substancji Cię nie interesują to tymbardziej nie rozumiem Twojej postawy. Negujesz wszystko na ten temat jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, nawet w tej wypowiedzi słychać pouczająco negujący ton. Tak wszystko wszyscy mają najgorsze horsi jest chodzącą encyklopedią. Najlepiej jak coś zamawiacie to piszcie do horsii czy można i gdzie najlepiej warto. Doradzisz mordo mimo że nie lubisz i nie jesz  Big Grin najlepiej wypowiadać się na tematy których się nie tyka  Big Grin