Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech (/showthread.php?tid=4275)



Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - DarkSonia - 18.08.2024

Jako, że lubię czeskie wynalazki to czasami mnie zdziwi, że to właśnie Polska zaopatruje czechy w półprodukty a nawet i same produkty w płynnej postaci, które wystarczy odp. obrobić aby otrzymać wybrany narkotyk.
ale wracając do tematu, cytuję:

Policjanci z Głubczyc rozbili grupę stojącą za produkcją metamfetaminy. W domu jednorodzinnym znaleźli blisko 150 litrów płynnego narkotyku o wartości ponad czterech milionów złotych. Produkowane narkotyki mały trafić do Czech.  Policjanci zatrzymali cztery osoby.

Kilka dni temu policjanci z Głubczyc weszli na posesję, gdzie odkryli linię produkującą narkotyki. Kryminalnym udało się znaleźć blisko 150 litrów płynnej metamfetaminy oraz kilkadziesiąt litrów chemikaliów, niezbędnych do wytwarzania narkotyków.

[Obrazek: LANDSCAPE-840.jpg]
Udało się znaleźć blisko 150 litrów płynnego narkotyku

Na miejscu śledczy zatrzymali dwie kobiety powiązane z tą sprawą. Dodatkowo, na terenie Czech, zatrzymany został partner jednej z kobiet, który również miał powiązania z narkobiznesem. Kryminalni zatrzymali także 29-letniego mężczyznę, który miał przyjechać na teren fabryki pod wpływem działania środka odurzającego. Jak okazało się, mężczyzna ten miał przy sobie kolejne porcje metamfetaminy.
Kobieta z zarzutami.
42-letnia kobieta usłyszała zarzuty wytwarzania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych oraz wprowadzaniu ich do obrotu, za co grozi jej nawet do 20 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o jej aresztowaniu na trzy miesiące. Partnerem zatrzymanej zajmują się czescy policjanci.

Znalezione materiały i aparatura zostały przekazane do analizy laboratoryjnej. "Z takiej ilości substancji można wyprodukować nawet 150 kg gotowego narkotyku o czarnorynkowej wartości przekraczającej 4 000 000 zł" - podaje opolska policja.


źródło:
https://tvn24.pl/wroclaw/glubczyce-150-litrow-plynnego-narkotyku-zlikwidowana-linia-produkcyjna-metamfetaminy-st8031350


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - voice.of.voiceless - 18.08.2024

mógłby by być z tego speedpany xD


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - Kapitan - 18.08.2024

Szkoda towaru


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - Lukas1985 - 18.08.2024

Ktoś ją oświeci czy. Gdzie żyć w błogiej nieświadomości ? XDDDd


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - kej9 - 18.08.2024

Lukas1985 ales Ty sie na nia uwzial Podobno kultowa


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - DarkSonia - 18.08.2024

ja już chyba wiem co Lukas1985 chce powiedzieć, albo do czego się przyczepić
a ja mu na to powiem tak:
może metody oczyszczania mają lepsze?  Big Grin
no chyba rozpuszczalników nie ciągną też z Polski? 
( chociaż w dobie dzisiejszych czasów, to i to nie jest pewne )

no i mowa tu o metamfetaminie
ciekawe jak się sprawy mają z mefedronem


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - Lukas1985 - 18.08.2024

XDDD nie, nie to. Od lat Polska jest zagłębiem narkotykowym. W latach 90- tych mieliśmy najlepiej prosperujące fabryczki w Europie. A sami chemicy sa od lat bardzo cenieni. A wszystko w tym roku skomplikowali Czesi wprowadzając recepty na leki z efedryna. Choć wcześniej też było to jakoś obostrzone.

Łapsze sposoby oczyszczania ? Chcesz napisać chemię od nowa ? Tzn co ? W Czechach mają inne.podreczniki ?


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - DarkSonia - 18.08.2024

nie no spoczko, aż tak głęboko w produkcji to ja nie siedzę..
no i patrz, nawet dałeś mi normalną odpowiedź, 
co prawdą prostą, ale jakże konstruktywną i pouczającą, da się? Wink dziękuję haha  Angel


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - kot_kreskowy - 18.08.2024

Ja pierdole.. tyle chajsu za 150 litrów???
To aż się wydaje niemożliwe...
Czy to nie jest przeszacowane?


RE: Narkotyk w płynie o wartości czterech milionów złotych miał trafić do Czech - kej9 - 18.08.2024

kot_kreskowy za 150kg meth?