Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PRZYPAŁ bez LIPY - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: PRZYPAŁ bez LIPY (/showthread.php?tid=428)

Strony: 1 2


PRZYPAŁ bez LIPY - Kajabuza - 19.05.2022

Elo. 

Mieliście jakieś akcje, że trafiliście na psa który przymknął oko na coś na co inny by Wam narobił przykrości?

Ja pamiętam jedną sytuację. 

Siedzimy z ziomkiem pod klatką a aucie. Zarzucony eutylon od kolka (miał kiedyś, to było coś boskiego o ile to był eutylon, ale tak się nazywał), w schowku "papierki lakmusowe" ale nie rozpakowane z tej kółkowej folii i tak siedzimy na bani, piwko popijamy to był wieczór.

Patrzymy drugą stroną ulicy idzie 2 krawężników, ale poszli dalej. 

Po chwili zajeżdża kabaryna, wysiada chyba 4 mundurowych. Ja szybko ten eutylon w Samarze w podłokietnik wrzuciłem tak luzem. 

No i wiadomo najpierw kieszenie, pusto. Pozniej ich przywódca czyli ten który tam najwyższy chyba rangą był, latareczka i szuka w aucie.

Ja stoję za nim i już wiem, że zaraz nas zawiną (chociaż wtedy to nie była zakazana substancja chyba ale jednak biały proch w Samarze). Reszta psów obstawia auto i nas dookoła. 

I grzebie ten jeden w tym podłokietniku dosyć długo, w końcu mówię grzecznie (zawsze kulturalnie z nimi gadam):

"znalazł już pan to?“

A on wychylił się z auta i mówi do mnie:

"tak. Pół kilo amfetaminy" 

Po czym zaczął tylko upominać, że możemy pić sobie w aucie, ale musi być zgaszone, kluczyki nie w stacyjce i takie tam i żeby spokojnie być. 

Po czym uradowani się pożegnaliśmy i pojechali a temacik został w podłokietniku na dalszą banie 

Big Grin


RE: PRZYPAŁ bez LIPY - Alkopoligamia - 19.05.2022

Ja miałam sytuację , że Pan policjant przymknął oko na moje wykroczenie drogowe i to przy kadetach, którzy dopiero zdobywali wiedzę. Do dziś mówię mu dzień dobry gdy go widzę Big Grin


RE: PRZYPAŁ bez LIPY - PUDZILLA - 19.05.2022

najarany ostro z kumplem przysypiamy, telewizor glosno gra, buchem jebie az na klatce a tu dzielnicowy wchodzi Podobno kultowa na szczescie spoko mam psa na rejonie, przymknal oko, kazal sciszyc tylko i zebym nie dyskutowal z nim (przyjebalem sie ze wszedl), bo tylko wezwanie mi chcial przyniesc


RE: PRZYPAŁ bez LIPY - inspiron - 19.05.2022

mnie kiedys powineli na kradziezy whisky w huj bylem napierdolony do tego mialem skitrane w kurtce bodajze 3mmc 3cmc i alfe i to konkretnie w huj podszyty temat w kurtce miedzy siatka a kurtka bylo to doslownie nie do znalezienia
nie wiem jakim cudem typ to znalazl za co pogratulowalem mu bo naprawde Podobno kultowa
zwiezli mnie na bazar pytali co to i wgl porobili testy
na testach nic nie wyszlo po czym oddali mi wszystko i kazali wypierdalac Podobno kultowa
ubaw jak huj mialem duzo takich histori Big Grin


RE: PRZYPAŁ bez LIPY - Polono - 19.05.2022

Kiedys jechalem po nocce na wladzie a tu nagle bach bomby w listerku wstecznym kurwy kriminalne. Zadzwonili po 2 radiowoz. Ziomek 2g schowal w radiowozie pod wycieraczka. Jeden kryminalny wsiadl kolo mnie jako pasazer i na komende i nie ogarnal sie ze jestem nacpany a po mnie jakos zawsze widac bardziej niz po innych xD Przeszukuja fure pod komenda. Nas na osobista. U kumpla przy przeszukaniu nie znalezli 1g. Stoimy we 4 na korytarzu (jechalo nas 5) i nagle przy psie na korytarzu ziomkowi wypada ten wlad na komendzie z rekawa. A pies tego nie zauwazyl XD


RE: PRZYPAŁ bez LIPY - Kajabuza - 16.06.2022

Przypomniało mi się, może nie związane z tematem ale przypał mały był Podobno kultowa

Nie siedzę w piłce nożnej, nie wiem którzy kibicie mają kosę z innymi itd.

Stoprocent miało kiedyś takie bluzy z wyjebanym wielkim napisem nazwy różnych miast (na plecach albo na przodzie)

Stoję sobie w takiej przy dworcu głównym w pewnym mieście, czilaut. Nagle podchodzi dwóch typków którzy nie wyglądali zbyt "bezpiecznie"
I na moje szczęście zapytali zamiast od razu przejść do rękoczynów Podobno kultowa

"kolego ta bluza to kibicowska?"

Ja z początku nie ogarnąłem o co chodzi ale mówię normalnie, że nie, że hiphopowa 100% na luzaku i coś tylko powiedział jeden to spoko i poszli. Podobno kultowa

Okazało się że kibice jakiejś drużyny z tamtego miasta mają jedną z największych kos w PL z drużyną miasta którego nazwę miałem na bluzie.

Niby nic ale bluze schowałem do plecaka od razu bo następni mogli by już o nic nie pytać Podobno kultowa


RE: PRZYPAŁ bez LIPY - Kajabuza - 26.11.2022

Maniek ten wątek nawet spoko jest. Dlaczego ja go założyłem w HP. Podobno kultowa



RE: PRZYPAŁ bez LIPY - Beeniepatu - 26.11.2022

@"Kaja Buza" a gdzie niby mialby byc? 🤔


RE: PRZYPAŁ bez LIPY - Kajabuza - 26.11.2022

Beeniepatu pomyślałem o "ogólnych dyskusjach o RC" (Dyskusja na temat odczynników do badań Research Chemicals. Wymiana doświadczeń, ciekawe przemyślenia, raporty z badań i wiele innych). Wiadomo jak kończą wątki w HP 😋 a temat wydał mi się ciekawy na tyle, że wart naliczenia komentarza za opisaną historię użytkownika. 



RE: PRZYPAŁ bez LIPY - Szyderca - 26.11.2022

Miałem,  ale chuj  cię to obchodzi Podobno kultowa to nie pokuj zwierzeń  hahah Podobno kultowa pozdrawiam.