Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno (/showthread.php?tid=4301)

Strony: 1 2


Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - Kapitan - 22.08.2024

[Obrazek: uid-05756df9f0d64c6fb34b6a2616401133-wid...ht-506.jpg]

Policjanci wydziału kryminalnego lubińskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Starszy z nich na widok policjantów, chcąc pozbyć się dowodów, wyrzucił przez okno te nielegalne substancje, razem z wagą służącą do ich porcjowania. Po przeszukaniu mieszkania znaleziono marihuanę i metamfetaminę. Obaj lubinianie zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi.

Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie Lubina. Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że lubinianin może posiadać środki odurzające. Kiedy kryminalni przyjechali pod ustalony adres, zauważyli podejrzanego mężczyznę.Lubinianin, na widok policjantów, szybko wszedł do swojego bloku i wbiegł na górę. Chciał pozbyć się dowodów. 

Funkcjonariusze nie pomylili się. Chwilę później mężczyzna wyrzucił przez okno pudełko z białą substancją i wagę elektroniczną.Nie spodziewał się, że na dole czekają już policjanci, którzy zabezpieczyli od razu te przedmioty. Z kolei w szafce kuchennej ujawnili i zabezpieczyli pojemnik, w którym znajdowały się białe kryształki i susz roślinny.Policjanci zbadali zabezpieczone substancje. Wynik narkotestera jednoznacznie wykazał, że były to marihuana, amfetamina i metamfetamina.W trakcie przesłuchania przyznał się, że narkotyki należały do niego. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności całej sprawy, w tym jak zatrzymany mężczyzna wszedł w posiadanie środków odurzających.

Źródło: https://wroclaw.tvp.pl/81768740/na-widok-policjantow-narkotyki-i-wage-wyrzucil-przez-okno


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - LOBO - 22.08.2024

Moze tam cos wypadlo i lezy...idz prosze poszukaj...mzoe bedzie jeszce...free sampelek!


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - voice.of.voiceless - 22.08.2024

czy ja mam bombę, czy nie widzę nawet ilości zatrzymanych narkotyków?


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - horsii - 22.08.2024

Hahaha te ilości które znaleźli były takie kurwa komiczne że wstydzili sie napisać. Patrząc na zdjęcie to jest tam może w porywach dycha jakiegoś krysztalunu i piona palenia. Łooo kurwa


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - LOBO - 22.08.2024

To bedzie przedsatwione jako przelom i rozpracowanie neibezpiecznej grupy przestepczej zorganizowanej...operacja klefajstos...znalezli chlora z apapem i majeranek, szkoda tylko tej wagi chinskiej elektronicznej


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - DarkSonia - 23.08.2024

Zawsze mnie ciekawił fakt co oznacza POSIADANIE narkotyków
jeżeli w chwili zatrzymania policjant trzyma 2 gramy amfetaminy mówiąc mi, że zatrzymuje mnie za posiadanie 2 gramów amfetaminy
to znaczy że zatrzymuje mnie ktoś, kto sam właśnie jest w posiadaniu 2 gramów amfetaminy? kiedy ja przy sobie nie mam nic
a podczas przeszukania, towar leżał 3 metry odemnie, gdzieś w półce w mieszkaniu które nawet nie jest moje... itd itd

hm ciekawe to prawo Blush Dodgy Angel


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - Lifeisbrutal - 23.08.2024

DarkSonia Bez komentarza...

Co do braku informacji o ilości to ładnie polecieli..


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - DarkSonia - 24.08.2024

no ale jak wytłumaczyć w polskim prawie posiadanie?
jak ide do paczkomatu a czają się na mnie pały to też już jestem w posiadaniu? przecież to nonsens
tak samo jak ktoś będzie Ci chciał zrobić na złość to Ci wyśle coś i zawiadomi pały


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - mirakles - 24.08.2024

wlasnie tez sie nad tym zastanawialem i nadal nie wiem jak to dziala


RE: Na widok policjantów narkotyki i wagę wyrzucił przez okno - kej9 - 24.08.2024

(24.08.2024, 00:39)DarkSonia napisał(a): no ale jak wytłumaczyć w polskim prawie posiadanie?
jak ide do paczkomatu a czają się na mnie pały to też już jestem w posiadaniu? przecież to nonsens
tak samo jak ktoś będzie Ci chciał zrobić na złość to Ci wyśle coś i zawiadomi pały

spokojnie Big Grin jak ktos tak jakims cudem zrobi to sie wytlumaczysz i wyjebane. 

Zakres uprawnien policji