Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MÓJ STARY TO FANATYK DOPALACZY - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: MÓJ STARY TO FANATYK DOPALACZY (/showthread.php?tid=432)



MÓJ STARY TO FANATYK DOPALACZY - voice.of.voiceless - 20.05.2022

Mój stary to fanatyk dopalaczy. Pół mieszkania zajebane kokolino exclusive czy innym gównem, najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemii żarówkę z alfą a potem wielki krzyk że mu towar marnujemy.

Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich smartszopach i innych sklepach w mieście, żeby skompletować swoją "kolekcję". Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych kryształach kupionych po zawyżonej cenie od sebixów ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla narkomanów i kręci gównoburze z innymi ćpunami o najlepszy sort itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkurwił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe rzeczy typu "niedługo ustawa wchodzi, wszystko zdelegalizują". Matka nie nadążała z chodzeniem do apteki po relanium na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Dyso-sensei, za najebanie 10k postów.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo oczywiście nie śpią, tylko nakurwiają cały czas jakieś dopalacze pokroju hex-en, a-pvp itd.

Przy jedzeniu zawsze pierdoli o kryształach i za każdym razem temat schodzi w końcu na to, jakie to nie jest zajebiste, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr dlaczego CBŚ zamyka sklepy z rc hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie walić klefedron żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta hurtowe ilości jakichś soli do kąpieli, pochłaniaczy wilgoci i innych tego typu rzeczy, które sami wiecie do czego służą. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj rozpakował paczkę i zjadł jakieś 15g w 1 dzień.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to staremu zaczęły się wkręcać jakieś chore jazdy typu że go ktoś prześladuje, że go obserwują itd.

Pojechaliśmy gdzieś wpizdu za miasto, dochodzimy nad jezioro a ojcu już się wkręcają dziwne jazdy, "SYNEK KURWA ONI SĄ WSZĘDZIE, MUSZE IM UCIEC ONI CHCĄ MNIE ZAJEBAĆ". Rozłożył namiot na środku trawnika i pół dnia ukrywał się przed "nimi". Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pierdolną ręką po głowie, że oni słyszą muzykę z moich słuchawek i chcą tu przyjść.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym razem biorą te całe środki czystości. Kiedyś towarzyszem wojaży był hehe Zbyszek. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe ścieche. Naćpali się i oczywiście cały czas gadali o dopkach. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest predator czy kolekcjoner.

- WEŹ MNIE NIE WKURWIAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKĄ KOLEK MA ALFE? PIĘKNE BIAŁE KRYSZTAŁKI, AŻ ŚLINKA CIEKNIE NA WIDOK!

- KURWA TADEK PREDATOR MA NAJZAJEBISTSZY SORT, TWÓJ KOLEK TO MU MOŻE NASKOCZYĆ

- CO TY MI TU PIERDOlISZ. KOLEKCJONER TO JEST KRÓL CZYSTOŚCI JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI, POZA TYM PREDATOR Z PSAMI WSPÓŁPRACUJE A KOLEK NIKOGO NIGDY NIE OKRADŁ

No i aż się zaczeli nakurwiać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio przekręcił się po zbyt dużej dawce a-pvp i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo kurwa dobrze

Tak go za tego preda znienawidził.

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi wypróbować czegoś nowego bo te stare sorty już mu się znudziły.

ale nie było go stać więc zgadał się z jakimiś okolicznymi ćpunkami, że kupią 500g ABC na spółkę, żeby wyszło taniej, a on będzie leżał u jakiegoś janusza, który ma dom na zadupiu a nie mieszkanie w bloku jak my, więc w razie przypału policja nic by u nas nie znalazła.

Na początku ta kooperatywa szła nawet nieźle ale w któryś weekend ojciec się rozchorował i nie mógł z nimi walić alfy i miał o to olbrzymi ból dupy. Jeszcze ci jego koledzy dzwonili, że sort klepie jak pojebany więc mój ojciec tylko leżał czerwony ze złości na kanapie i sapał z wkurwienia. Sytuację jeszcze pogarszało to, że cały czas miał te paranoje po tym syfie i średnio co 5min wydzierał się na mnie żebym tak głośno nie krzyczał mimo że siedziałem cicho. W końcu doszedł do wniosku, że to niesprawiedliwe, że oni walą bez niego bo przecież po równo się zrzucali na kryształ i w niedzielę wieczorem, jak te sebixy już wróciły z baletu, wyszedł nagle z domu.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:

-Mój ojciec leży na ziemi, kurczowo trzyma towar i krzyczy, że nie odda

-Sebixy krzyczą, że ma oddawać

-Jeden sebix ma rozjebany nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć za nogę i dostał drugą nogą z kopa

-Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo to jest zakazane i stwarza zagrożenie dla środowiska

-We wszystkich oknach dookoła stoją sąsiedzi

-Moja stara płacze i błaga ojca żeby zostawił to gówno a policjantów żeby go nie aresztowali

-Ja smutnazaba.psd

Stary do tej pory robi z sebixami gównoburzę na forach dla ćpunów bo założyli tam specjalny temat, gdzie przestrzegali przed robieniem jakichkolwiek interesów z moim ojcem. Obserwowałem ten temat i widziałem jak mój ojciec nieudolnie porobił trollkonta

Ketoniarz54

Liczba postów: 1

Ten temat założyli jacyś idioci! Znam użytkownika stary_anona od dawna i to bardzo porządny człowiek! Chcą go oczernić bo zazdroszczą dojścia do takich sortów!

Z tych samych trollkont udzielał się w swoich tematach i jak na przykład wrzucał zdjęcia uzbieranych przez siebie kolekcji to sam sobie pisał

Noooo gratuluję! Widać, że doświadczony alfiarz!

a potem się z tego cieszył i kazał oglądać mi i starej jak go chwalą na forum...


Podobno kultowa


RE: MÓJ STARY TO FANATYK DOPALACZY - SztywnyMisza - 20.05.2022

XDDDDD


RE: MÓJ STARY TO FANATYK DOPALACZY - Szyderca - 20.05.2022

@"PUDZILLA" haha dobra przeróbka z filmu Fanatyk Podobno kultowa


RE: MÓJ STARY TO FANATYK DOPALACZY - Kapitan - 20.05.2022

XDDDD


RE: MÓJ STARY TO FANATYK DOPALACZY - niewhite - 23.08.2024

XDDDDDDD zajebiste