Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-Hydroxyphenazepam - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: LongFlourishPharm.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=72)
+--- Wątek: 3-Hydroxyphenazepam - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4322)



3-Hydroxyphenazepam - Opinie o produkcie - Maniek - 26.08.2024

W tym wątlku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 3-Hydroxyphenazepam ze sklepu LongFlourishPharma.com


RE: 3-Hydroxyphenazepam - Opinie o produkcie - EmStO - 26.08.2024

Niestety zdjęcia nie mam bo zostały na telefonie, który uszkodziłem a na chmurę nie poszło.

Sort w postaci białego lepkiego pudru .

No i co tu mogę napisać robi konkretną robotę ten kto jest w temacie wie jak się z tym obchodzić Smile

INFORMACJA DLA PACJĘTA, KTÓRY ZDECYDOWAŁ BY SIĘ NA TO BENZO !

Zalecam dawki 2mg i obserwację sytuacji i nie dorzucać bo można obudzić się nago na dołku Big Grin

Jest to benzo o działaniu nasennym , uspokajającym , przeciwlękowym i przeciwdrgawkowym.

Zajebiście sprawdza się po zabawie ze stimami.
Mnie bardzo szybko usypia i na bardzo długo potrafiłem 11h spać no ale przy większych dawkach .

Ja wrzucałem po 20mg i było si ale to jestem bo ja uwielbiam benzo a w szczególności to Big Grin

I pod żadnym wypadkiem ktoś NOWY niech się na moje dawkowanie nie patrzy.

Na początek 2mg huj nawet 3mg bo pamiętam tabsy były klepane jak mnie pamięć nie myli po 2.5mg.

Sort jest mocny i konkretny Będziesz zadowolony ja byłem bardzo Big Grin

Choroszczy na pokładzieBig Grin


RE: 3-Hydroxyphenazepam - Opinie o produkcie - horsii - 26.08.2024

Warto napisać, że 3-ho phenaz potrafi się naprawdę długo ładować, to chyba przypadłość radzieckich benzosów (gidazepam i jego n-desalkyl pochodna tak ma, do 3-4h czekania, ale to jest akurat chujstwo a nie benzo). 
Widziałem na przestrzeni lat agentów co po godzinie od wrzutki stwierdzali "ja nic nie czuję" bo byli przyzwyczajeni że alprazolam czy inny etizolam wchodzi w moment i dorzucali a po kolejnej godzinie chodzili kurwa na rękach do tyłu, i tak dwa dni. Najpierw ci się wydaje że słabo albo w ogole nic, a potem to nagle jakby cię pociag pierdolnął.

To ma czas półtrwania ok 60 godzin, więc prawie 2 razy tyle co klonazepam, i jak bierzesz duze dawki, lub przyjmujesz je regularnie to ten czas póltrwania bedzie jeszcze dłuższy wiec bardziej co niewtajemniczeni niech sie spodziewają czegos o wiele dluzszego niz xanax.
To nie jest słaby benzos, pamiętam że wiele osób szczegolnie bez tolerki zawsze pisało że jest dla nich mocno amnezyjny, długo działa, generalnie mocny. 

@"LooL99X"  3-hydroksy fenazepam ma dość slabe działanie przeciwdrgawkowe (w porównaniu do klonazepamu czy diazepamu) przez grupę 3-hydroksylową. to jest metabolit fenazepamu. sam fenazepam jest juz lepszy przeciwdrgawkowo ale ten metabolit-pochodna pod tym kątem utyka.


RE: 3-Hydroxyphenazepam - Opinie o produkcie - EmStO - 26.08.2024

Dokładnie horsii ma trochę większą wiedzę więc dodał swoje cenne 3 grosze .
No to na wikipedii wprowadzają w błąd z przeciwdrgawkowym działaniem .


RE: 3-Hydroxyphenazepam - Opinie o produkcie - horsii - 26.08.2024

@"LooL99X" Przecież na wikipedii jest dobrze napisane.
Cytat:Relative to phenazepam, 3-hydroxyphenazepam has diminished myorelaxant properties, but is about equivalent in most other regards.[1]