Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Yalas rymuje turbo hiperłącznie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Yalas rymuje turbo hiperłącznie (/showthread.php?tid=4333)

Strony: 1 2


Yalas rymuje turbo hiperłącznie - Yalasek - 28.08.2024

Krece rymy strategicznie hiper kurwa turbo fantastycznie wale nimi jak chuj styl łącze se jak król odbijam się na skręto skłon tornado istna kurwa Terra Nova wale rymy banderoza nabijam je na sznur na bicie łamie wszystkie szczeble znów wyniosłem kurwa z domu meble rymy pędzą hiperlacznie piwo ściana kurwa stół skręty alfy kurwa w chuj styl zmieniam se knagą nie bądź w życiu dziś łamagą winter wyginam się na bicie jak turbo blister xtraberder power hiper tripplemixlavender słowa kluczowe księga czarów strony obrócone w bani dobrze pokręcone wizje kurwa kolorowe kwiaty rondo abecadło tańczę kurwa jak obrotowera kręcę się jak kołowrotek oczko klikam do was taki ze mnie kurwa chłopek

Lecę na raz dwa trzy, rumbo bum bum bo rymy lecą tu non stop wbijam se alfę w nos lecę na maxo dumbo ameno gniotą trunki czeszą piły chodzą fale niosą grimy sampli w brud hipnotrans wyginam się jak drut 7 nocy nie śpię znów trafiam bitem w kazdy ruch rymy same lecą znów bum bo rumbum bo wchodzi libido wywijam se knagą doginatik na fali niesie mnie my life is fantastic rymowa banderoza lecę jak dinozaur na nic zda się cmc feta a  po niej śpię a więc wale tylko bmw alfy pełne wory znów żyje se jak król




RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - niewhite - 28.08.2024

napisz do sbm starter 🔥


RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - LOBO - 28.08.2024

Miszczu ...marzy mi sie taka kolaboracja! 




RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - kej9 - 28.08.2024

mc yala Podobno kultowa cos spanialego


RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - EmStO - 29.08.2024

Yalasek mnie to u Ciebie już nic nie zdziwi Smile


RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - Yalasek - 30.08.2024

Rymy wbijam se na błotnik triple turbo max wymiotnik potem wrzucam je na znak maxoringo rymy lecą na tablicę szydzę rymem kurwa zakonnice wale rymem prosto w płot grindoblaster toshimoto w bani obłędnie kolorowo już od rymów pęka głowąaa a ty bracie nie bądź miękka noga kwiaty kino pół na pół jest tu ze mną kosmiczny trój mamy akcje pokręcone znowu kurwa w pocie tone trygon buła miękki stół kręcę rymy max i chuj rymy kręcę najgorętsze tak ze słów wynika ziomek wyślij kurwa blika którzy z was zaznali już Saharę robię dla was bliki wyczesane shizo dumbo max sromotnik daje was na sromotnik wory kurwa przeżarte wbijam se na ipt a na max zagonie szydzę kurwa domboblastetspriystycxnie zaginam kurwa diabolicznie a więc kurwa prixofixotragic blaster rymy wije na yrumbut alert mix wichajster trumbodrisixremaster ul grindobgorobubdoboroskladixmagicszwajster kurwa znow zaginam każdy płot jestemkurwa wasz yalibalishizomixremaxotragizajster czujesz kurwa to nawbijalnik rozszyfruje tych bom trup dawać kurwa zaginere bo się kurwa jak maxicsttup to se wczesze na mandaryna kamień woda płot dogisexo magic kurwa bałamot rower plaster kurwa Bródna woda ragicblastrer kotołomopotan a więc ogień woda kamień stół kurwa shiza menic składix tropopotam (/ yala master wrzucaj rymy bracie dziś na wichajster!


RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - Yalasek - 03.10.2024

Lece do przodu do tyłu odwrotnie zawijam wywijam nawijam a więc nakręcam grilluje króluje podniecam rymuje ściana wino kibel stół daje se na pagrison król paximaxig tak wiec leje zalewam dolewam wylewam glowa mieszam nagalawa tworze se z chmur  to daje nawbijam lewa prawo jazdy ta ga więc intercontinental multiregularwinnerpatental gydrokatabolichydromental dlatego u Pabla grepal są skargi że Mam multipatentA horsi pisze a ja wpisuje mam więcej głupiej pudzille przekręcam na do pali dopal cwaniakuje rozkręcam załatwiam nawiedzam nerwy prostuje paka maka tworze rymy na takiej patoli że jak upadam to wstaje a na full powerze lecę strach groze znalazłem alfę no to cisne uparcie bo mam na to parcie vantaton bracie polewaj do pełna nie rób z tego nienormalna człowieka dopek rymuje siemanopixa w 2 sekundy kasuje no to mają króla a ja dopal hibernuje a nie tam do świąt rymuje tylko łączę losowo narkotyzuje jak wbije tam na dopek to siemanopixa czatem przerumuje już nie będą robić będą czekać aż ich król się wywinie podbije nakręci w total terapie ładuje w skręto trapie Sergiusz wybaczam ci siemanopixa ci pojmuje vantaton ci to mocniej za rymuje więc stawiaj mu tyle nakręcen aż ci w końcu zaczaruje tak się gwiazdy utrzymuje predator wypierdala ziemię nakurwiam rymami piwem się nie interesuje wino wudka meta meble najebałem się metą dałem 7 złotyk na chuj Płacisz 50 za bocianobutelke nie zgrywaj zarywaj Królewicza na sklepie tylko borewicza nawijaj wylze ci stope a następnie on spuści się jej na Twarz ale ona daje fuj ale brzydka pala i tak bracie Łap zakrętkę nie dawaj a za podawaj codzień swoją rymeerke


RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - horsii - 04.10.2024

[Obrazek: image.png]


RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - voice.of.voiceless - 04.10.2024

[Obrazek: klozapol-interakcje-ulotka-B4939602-1079013886.jpg]


RE: Yalas rymuje turbo hiperłącznie - 777 - 04.10.2024

[Obrazek: pobrane-15.jpg]