Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: PacLab.pl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Wątek: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4386)

Strony: 1 2


1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - Maniek - 03.09.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 1,4-Butanodiol (BDO) ze sklepu PacLab.pl


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 15.09.2024

Przedstawiam Wam moją recenzję produktu 1,4-BDO ze stajni PacLab . Przed przeczytaniem recenzji pamiętaj, że moje dawkowanie nie wyznacza mocy produktu.


Produkt: 1,4-BDO, 1,4-Butanediol, bedoes, BDO (więcej info tutaj https://psychonautwiki.org/wiki/1,4-Butanediol


Info o laborancie: 75/170 | dieta zbilansowana, 1800-3k kcal dziennie, posiłki nieregularne | stack suplementowy - omega 3-6-9, bakopa, ashwaghanda od ostrovita 1-0-0, gingko 120mg 1-0-0, ostropest plamisty 450mg 1-2x dziennie, w zalezności od tego, czy poprzedni wieczór był mniej, lub bardziej kaskaderski | 
Tolerancja: Na wszystko oprócz stimów, ale to co nas interesuję, GABA B, nie jest jakoś zjechane, pół piwa 5% i czuję jak uderza alkohol w neurony, po 6 piwach już zaczynam głupieć. 


Doświadczenie z BDO:
Nieduże, 2 lata temu testowałem 100ml od pana BM z allegro. 


Produkt (opis fizyczny): Gęsta, oleista ciecz, w smaku trochę podobnym do glikolu, tylko nie jest ona słodka, bezwonna. Wlewany do radlera limonkowego nie zmienia smaku. Odbierając przesyłkę był skrystalizowany tak, jak powinien.


Dawka: 4,5ml + 12ml wlewane do radlera 2% / pierwsza bomba ok. 8ml


Opis bomby: Prawda, dzień zacząłem od mefenakwalonu w ilości 22mg (13:20-15:20 co godzinę dorzutka), ale z racji tego, że farmakodynamika polega na kopaniu receptora GABA A, nie poczułem nic. Ujarałem pizdę i poszedłem spać o 17, wstałem o 21 akurat, gdy paczka była do odebrania. Poszedłem, odebrałem o 22 zacząłem posiedzenie z BDO. Do pierwszej puszki wlewam 4,5ml. Jak wspomniałem, nie zmienia on walorów smakowych radlera, więc wypiłem przygotowany eliksir ze smakiem. Czy coś poczułem, niestety nie, albo tak mi się wydawało, dlatego dolałem 12ml (dwie na maxa zaciągniete 5ml strzykawki) z hasłem na ustach "Silni! Zwarci! Gotowi!" Podobno kultowa I tutaj zaczyna się hekatomba... 

(od rozpoczęcia posiadówy siedziałem na Discordzie z ziomalami i grałem w MTA jeżdżąc na śmieciarkach z kumplem)

Wziąłem łyka, dla potrzeby recenzji przyjmijmy, że jeden łyk to 50ml, więc 1/10 z 12ml to 1,2ml BDO na łyk. Po pierwszym łyku czułem już, że zaczyna klepać, czuć sedację i fizyczną euforię, jednak do opioidów tego nie można porównać. Przyjemnie siedzi się na krześle, a moje ruchy i czas reakcji są spowolnione. Bardzo mi się przyjemnie grało, słuchając radio party na przemian z radiem złote przeboje i radiem fama. Byłem bardziej towarzyski, na prawdę zależało mi na tych śmieciarkach z kumplem, bo mu obiecałem, że pogramy razem. Drugi łyk spotęgował tylko wspomniane wyżej efekty, ale zacząłem już powoli nie ogarniać - co istotne - po drugim łyku było w organizmie ok. 6,9ml BDO. Odpowiadałem już tylko krótkimi odpowiedziami (Tak/mhm - relacja kumpli), ciężko było jakieś zdanie złożyć, serio - 4,5ml nie poczułem, a po dwóch następnych łykach był armageddon. Jednak jak to w moim przypadku bywa, skusiłem się na trzeciego łyka. W pewnym momencie zajebałem łbem o klawiaturę i zasnąłem, obudził mnie brat, który powiedział, że mam iść się położyć, więc grzecznie wstałem i położyłem się spać. Wstałem gdzieś między 3 a 4 godziną, nie mogłem zasnąć, sprawdziłem, zostało 2/3 piwa, wtedy ogarnąłem, że to nadzwyczajne, że 4,5ml mnie nie ruszyło, a po 3 łykach (8ml) odcięło. Z racji tego, że nie mogłem zasnąć, pierdolnąłem resztę tej puchy, zasnąłem w kilka chwil po jej wypiciu. 


Wstałem o 11, oddech był ciężki, bolały mnie trochę żebra, nie wiem dlaczego, znaczy domyślam się, ale nie wiem jaki mechanizm za tym stoi. Stan ten utrzymywał się przez kilka godzin, nie więcej jak 6h. Nie odczułem krzywizn wątrobowych co na plus. Po tym ciężkim oddechu nie mam ochoty na branie BDO, to było na prawdę nieprzyjemne uczucie, gdzie na siłę trzeba brać głębokie oddechy. Ta depresja oddechowa nie jest niczym przyjemnym, dlatego nie bierzcie takich kolosalnych dawek. 


Podsumowanie: Produkt aktywny, przy którym łatwo przesadzić z dawką, a w moim przypadku różnica pomiędzy dawką pospolitą, a mocną była niewielka. Przedawkowanie nie wybacza. Depresant o działaniu podobnym do GBL/GHB. 


OCENA SUBIEKTYWNA: Dałbym 2/10, ze względu na tą depresję oddechową, ale bez niej 6.75/10
OCENA OBIEKTYWNA: 4.5/10


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - Pappardelle - 15.09.2024

Leci plus. Tego typu recenzje napawają optymizmem mnie i moje oczy oraz pomagają userom w podjęciu decyzji o tym czy nabyć dany produkt, czy nie.

Jak mam się przypierdolić, to sugeruję aby każdy pisal w ten sposób swoje recenzje. W imię nauki. 

A Ty pudzilla chory pojeb jesteś. Essa.


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - LOBO - 15.09.2024

Pappardelle Chlopie to nie ma nic wspolnego z rztelena opinia i recenzja tego czegos zwanego voice.of.voiceless on nie ma pojecia co beirze i jak sie to zazywa i nei sluchaj takich kretynow bo umrzesz...te recenzje sa absolutnie neimiarodajne, przecie atkie dawki moga zabic poprzez depresje oddechowa i spaiczke z ktorej sioe nie wybudzisz...i zasnieszw w wieczy sen dlawiac sie wymiocinami wlasnymi niczym jimi hendrix Big Grin...nei sluchajcie takich debili!!! 

primo...dawkowaanie BDO to okolo na pierwszy raz bez tolernacji to 1.5-2ml...maksimum dawki to 4ml przy zajechanej jzu tolerce...a kolo zigolo wali 4.5 ml a potem 8ml Big Grin no kretyn jeszce do piwa i pije piwo...gdzie piwo jest antagonista BDO, gdyz metabolizuje sie przez te same enzymy 

...wiec jesli chcesz poczuc idealna faze to beirzesz wspomniana dawke 1.5-2ml na czysto trzezwo i wtedy poczujesz agonizm receptora GHB jak i GABA-B... nie jakas Gaba-A kierwa Big Grin !? dzialajace w sposob depresyjnie na uklad nerwowy...to jest uspokojenie relaks euforia powiekoszne libido w wiekszej dawce, towarzyskosc otwartosc blogostan...w proistych slowach ujmujac taki instant antydepresant ;-) dzialajacy po 5-10minutach

Kurwa ultimo...a Ty mu przykalskujesz i dajesz plusa za wiarygodna recke Big Grin Big Grin  i trzyamjac sie dawek takcih jak i odstepow miedzy dawkami i przerwy czyli nei walisz w ciagach...to nie ma zadnej depresji oddechowej ani nie walisz tepym lbem o klawiature...!!!

 i plus ocena dalbym 6.75 Big Grin no szkoda ze nei jak przy eufo/speed dal 6.756 ocene i trzecią ocene amboiwalentna 3,876 Big Grin nosz kierwa ludzie Wy sie edukujcie i wiedzcie kogo czytac i brac za rzetelne info bo sie dzieciuchy poumieracie czytaajc takich rztelnych
 debili !!!1

3dt: i ten sam wiarygodny voice.of.voiceless  ostatnio 2 dni temu anpsial an czacie iz BDO metabolizuje sie do GBL Big Grin Big Grin to jest Twoj rzetelny recenzent ktoremu leciales dac plusa ...powstan z kolan od czasow polan myster

edit: to forum to dno dna, a powrot tego zcegos tylko przy[ieczetowalo upadek moralny i merytoryczny tegoz portalu wczelusciach ynternetow...wczesniej to jeszce byl moderat ktory zaginal w ackji czy konski "mustang" (dla sprawiedliwości ;-) )z merytoryka i wiedza... tera to mnie boli nerka jak mam tu wejsc i to czytac...ech szkoda


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - Pappardelle - 15.09.2024

LOBO i to jest dyskusja. Chociaż wolałbym jakbyś to napisal nieenigmatycznie, a po polsku. Nie napisałem, że ta recenzja to jest wzór do naśladowania dawek, a raczej wzór schematu pisania recenzji. 
Co do tego w jaki sposób to dawkował, to jest już jego prywatna sprawa. Nie napisał, że zachęca kogoś do przyjmowania takich końskich dawek BDO. Opisał swojego tripa po którym z pewnością zniechęcił mnie na przykład do przyjmowania BDO, gdyż parę kropel za dużo i mógłbym już głowy spod klawiatury nie podnieść. 

A co do dna dna. Każdy ma wpływ na to forum i krytyka jaką zastosowałeś jest dla mnie lepszym ruchem niż pisanie o tym, że towar jest git. 

Dzięki za ocene Lobo.


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 15.09.2024

Na dniach dodam recke będę miał tego 50ml spróbuję max 1,5-2 ml max. Będę próbował to pierwszy raz i na czysto bez żadnej podkładki alko, doleje to sobie do soku. Myślę, że w moim przypadku będzie git. Postaram się zdać rzetelną recke.


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - EmStO - 15.09.2024

To można 50ml dostać?
Bo z tego co widzę to 100ml najmniej


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 15.09.2024

EmStO No nie można tyle zamówić, ja po prostu będę mieć.


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - fiodor - 16.09.2024

Próbować od 2 do 3 ml przy jakiejs tolerce na gaba na strzała. Jak malo odczekać najlepiej przynajmniej 3 godz, bo inaczej dawki się kumuluja.


RE: 1,4-Butanodiol (BDO) - Opinie o produkcie - LOBO - 16.09.2024

fiodor ohoho ktos tu zmartwychwstal ;-)...

No widzialem chopa jak dąb ponad 100 kilo wagi, ktory przyjal bez tolerki 3ml GBL na wjazd bo mu zyczliwyu "fumfel" V powiedzial iz takie dawkowanie...to zaczal mamrotac obalil sie i rzygal ...i mial awersje ;-)...drugi w ciagu w 3 dawkach godziny przyjal; okolo 4ml BDO bo nie klepalo...to potem przez godzine walil "dzieciola" i wydawal zwierzece dzwieki...nie dalo sie chopa dobudzic...

Takze jak dzieciorek voice.of.voiceless pisze ze daje 2/10 bo mail depreskje oddechowa Big Grin to te piwa ktore pil i te 8ml w piwie uratowaly mu zycie...
12.5 ml BDO to jakis ekwiwalent 9ml GBL gdyz okolo 30% ma wieksza moc i dawkwoanie czyli GBL-1ml to BDO 1.3ml ...12.5ml BDO to absolutnie dawka smiertelna!!! zakonczona zgonem w agonii... a najlepsze ze on nie pisal o dawce konskiej tylko cos w stylu...moje dawkowanei bylo neico wieksze niz normalne Big Grin takze taa...ale nie ejstem w stanie przytoczyc cytatu gdyz "prawilna" recenzja zaginela w akcji ;-)

ku przestrodze szlachcianie ;-)