Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
1P-LSD - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: 1P-LSD (/showthread.php?tid=439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


1P-LSD - Kapitan - 20.05.2022

Dietylamid kwasu 1-propionylo- d -lizergowego (znany również jako 1P-LSD ) jest nową substancją psychodeliczną z klasy lizergamidów .
 
Jest strukturalnie spokrewniony z LSD i innymi nowymi lizergamidami, takimi jak 1cP-LSD , 1B-LSD i 1V-LSD.

Uważa się, że działa poprzez stymulację receptorów serotoninowych w mózgu, chociaż dokładny mechanizm nie jest znany.

Dawkowanie
Próg
15 µg
Lekki
25 - 75 µg
Pospolity
75 - 150 µg
Mocny
150 - 300 µg
Ciężki
300 µg +
Czas trwania
Całkowity
8 - 12 godzin
Początek
20 - 60 minut
Wchodzić na górę
45 - 120 minut
Szczyt
3 - 5 godzin
Zrównoważyć
3 - 5 godzin
Po efektach
6 - 24 godziny

1P-LSD jest sprzedawany w Internecie jako substancja chemiczna badawcza (zwana także „projektantem”) od 2015 roku, ale pierwotna data syntezy 1P-LSD jest nieznana. 


W przeciwieństwie do większości chemikaliów badawczych , nie ma udokumentowanych zapisów w literaturze naukowej przed pojawieniem się na rynku chemikaliów badawczych online w 2015 r.


[Obrazek: 1p-lsd.webp]


RE: 1P-LSD - horsii - 20.05.2022

fajne kalekie tłumaczenie fragmentu artykułu wikipedii ktorego nawet nie przeczytałeś po tym tlumaczeniu, bo kto by przeczytał coś takiego nigdy w życiu pomyślałby ze to ma miejsce gdzies na forum żeby inni musieli to czytać

więcej by sie z tego szło dowiedzieć jakby kiszczak opisal 1p-lsd wlasnymi słowami i w dwoch zdaniach i tak jak rozumie że działa to napisałby że pewnie tak jest ale on nie wie

od niedługo nowa nagroda wlasnie przekurwiłeś ostatni gwóźdż do trumny twój "temat" został zapalnikiem. gdyby nie ten rzyg to by tego nie było. teraz ja i PUDZILLA i zaraz to będzie jedna z normalnych oficjalnych "nagród" ja ci to obiecuję, będą nominowane najgorsze posty tygodnia, i nie będzie odejmowane z gramatur nagród bo to byłoby zbyt oburzające dla zebranych tutaj w większości chociaż dla mnie osobiście to jakby komuś ubyło piony chlora na weekend raz to by nigdy więcej czegoś takiego nie zrobil w życiu. i to bylby już w ogóle terroryzm dla niektórych ale na pewno będzie element bycia wyśmiewanym i ubliżanym najdotkliwiej jak się da nie dostając przy tym żadnego bana ani ostrzeżenia.

obrażasz ty i każdy podobny tutaj tym gownem ludzi którzy piszą posty na temat jak maja coś do powiedzenia, jak się mylą nawet ciągle to ich poprawią, obrażasz nawet ich bo oni kurwa chcą uczestniczyć w dyskusji nawet tej o tym pierdolonym 3cmc zrącym ale ty wiesz że nikt nie sprecyzował że post musi być na temat , coś wnosić post to post

bedziecie wszyscy wy winni tworzenia takich wysrywów pustych tak ruchani jak was sergiusz nie wyruchał wmawiając niektorym po 2 lata że nie wiedział że ten sklep kogucik co wygląda jakby go robił ktoś z jego forum na zadanie z informatyki to na pewno nie miał od początku w planach zapłacić sergiuszowi kase za baner, wysłac sample warte 150 złotych i potem zebrać zapłate za zamówienia po weryfikacji przez samplarzy na 3-krotnosc tego co sergiusz wziął i dopiero dobre 3 dni po tym sergiusz strażnik teksasu napisał na czerwono jak właśnie tak działają oszusci widzicie dlatego ja kasuje ten sklep od razu a nie za miesiąc bo ja jeszcze sie interesuje musze udawać że w chuja nie wale bo siano leci a na rózowym porzucili koncepcje zarobkowości dawno temu

tak wlasnie bedziecie jebani tylko zamiast hajsu to będzise wam godność znikała jeśli jakas macie gdy robicie takie rzeczy jak nieczytanie tego czego nie napisałeś i zakladaniie że jest git, zakładanie tematów żeby ładnie były i udawały treść a w środku nie ma kompletnie kurwa nic oraz spam postami krotszymi niż nick postującego i nadwyraz długimi z których wynika to co możnaby napisać zajmujac 90 % mniej miejsca i wszystkie inne zbrodnie przeciwko literkom

obraziłes mnie tym postem kurwa i wszystkich tutaj którzy wbijają po coś innego niż napisać 5x post o niczym i zapytać czy mają już kody. obraziłeś kurwa tym gniotem mnie gorzej niż byś umial słowa składać samemu to nic by nie było tak jak to

o jeden post za dużo

wkurwiłeś mnie teraz tak że bez myślenia napisałem post 20krotnie ciekawszy niż ty byś przez cale życie napisał bez sprawdzania w google czy sie coś pisze razem czy osobno zanim w ogóle byś wymyślił o czym go napisać bo mialo być na temat. nawet jakby tematem były gówniane posty to obrqaziłbyś wszystkich jeszcze bardziej tym że tworząc takie nowotwory wydaje ci sie że jeszcze narzekać będziesz na kolegów po fachu

nauczycie sie albo pisać na temat kurwa albo udawac że was interesuje pisanie na temat bo na pewno z dopału za free nikt nie zrezygnuje i nie pójdzie sobie stąd a ja nie wytrzymam wiecej erceków. temat "metykaton" był kurwa jak obywatel kane dopalaczy w porownaniu do tego co ty teraz zesrałeś sie tutaj

pomyśl co zrobiles kurwa jak myslisz że ja dla beki pisze to dla beki pisałem posty pare godzin temu teraz cie informuje że nawet zadbam o to żebyś powtarzał szkołę podstawową jeśli tam cie nauczą rzeczy potrzebne do pisania pełnych zdań samemu które mają sens

wisisz mi max 15 minut życia że musze cie informować o takich rzeczach w ogóle tym postem oraz ja na twoim miejscu bym sie czuł winny przeprosiny każdemu na tym forum kto przeczytał lub usiłlował przeczytać te głupoty kurwa co mialy być postem o lsd


RE: 1P-LSD - PUDZILLA - 20.05.2022

XD!

Maniek mamy post tygodnia


RE: 1P-LSD - Kapitan - 20.05.2022

Po prostu chciałem dobić do 20 postów żeby moc pisać


RE: 1P-LSD - Kajabuza - 21.05.2022

horsii chciało Ci się Podobno kultowa Mistrz przypierdalania się Big Grin

Zamiast tych wypocin których przeczytałem może z 3 zdania dodaj coś od siebie na temat substancji wszak wiedzy Tobie odmówić nie można.

Smacznej kawusi, pozdrawiam każdego co zawsze przyjebać się musi Smile

Jadłem to ostatnio i zjadłem chyba z 3 papierki. Lekka poprawa nastroju. 

Czy jest opcja, że leżąc dwa miesiące w ciemnym chłodnym miejscu (w szczelnie zamkniętej samarce po prostu moc wyparowała czy V miał lipę?


RE: 1P-LSD - krzysko - 21.05.2022

Haha  Podobno kultowa


RE: 1P-LSD - Hyzio - 24.05.2022

Piękne listki


RE: 1P-LSD - M100 - 24.05.2022

Zajebiscie xd
Hehehe

Dawać mi te znaczki Big Grin


RE: 1P-LSD - Alkopoligamia - 24.05.2022

PUDZILLA tak jak wątek został rozpoczęty po to by nabić posty tak samo jest kontynuowany dalej. Kajabuza miałam listki , które leżały pół roku i dalej działały jak powinny Big Grin


RE: 1P-LSD - wwojtuss - 14.06.2022

fajna substancja, smialem sie do lustra tak dlugo, ze az mnie szczeka bolala xDD fajne omamy sluchowe, mialem wrazenie ze ludzie stojacy 200m dalej stali 10 metrow obok mnie, dalo sie rozmowe podsluchac itd. przyjemna w moim odczuciu bardzo
ale i tak wole tryptaminy