Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
1P-LSD - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: 1P-LSD (/showthread.php?tid=439)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: 1P-LSD - PUDZILLA - 10.07.2023

Demilich trzymając karton w ustach np. podjezykowo, omijasz metabolizm pierwszego przejścia, wchłania ci się kwas przez ślinianki, a nie przez żołądek (swoją drogą, czy lsd nie słabnie wchłaniając się przez żołądek?). Ja tylko tą drogą podaje kwasy, tak samo jak i benzo zawsze podjezykowo.


RE: 1P-LSD - DexterSt - 03.08.2023

(20.05.2022, 18:59)Kapitan napisał(a): Dietylamid kwasu 1-propionylo- d -lizergowego (znany również jako 1P-LSD ) jest nową substancją psychodeliczną z klasy lizergamidów .
 
Jest strukturalnie spokrewniony z LSD i innymi nowymi lizergamidami, takimi jak 1cP-LSD , 1B-LSD i 1V-LSD.

Uważa się, że działa poprzez stymulację receptorów serotoninowych w mózgu, chociaż dokładny mechanizm nie jest znany.

Dawkowanie
Próg
15 µg
Lekki
25 - 75 µg
Pospolity
75 - 150 µg
Mocny
150 - 300 µg
Ciężki
300 µg +
Czas trwania
Całkowity
8 - 12 godzin
Początek
20 - 60 minut
Wchodzić na górę
45 - 120 minut
Szczyt
3 - 5 godzin
Zrównoważyć
3 - 5 godzin
Po efektach
6 - 24 godziny

1P-LSD jest sprzedawany w Internecie jako substancja chemiczna badawcza (zwana także „projektantem”) od 2015 roku, ale pierwotna data syntezy 1P-LSD jest nieznana. 


W przeciwieństwie do większości chemikaliów badawczych , nie ma udokumentowanych zapisów w literaturze naukowej przed pojawieniem się na rynku chemikaliów badawczych online w 2015 r.


[Obrazek: 1p-lsd.webp]
Da radę zamówić to do PL.?


RE: 1P-LSD - PUDZILLA - 03.08.2023

DexterSt nic nie stoi na przeszkodzie, sklepy partnerskie u nas również mają to w ofercie


RE: 1P-LSD - Demilich - 03.08.2023

Dzień jak zwykle, kwas fajnie działa, euforia i szczęście, potężny hajp. Wszystko oddycha, zapachy wzmocnione, ja trochę pobudzony energetykiem, gram sobie na komputerze.

I pewna sytuacja mnie trochę zdenerwowała.

Nagle jeb, taka faza. Obraz mi się rozciąga, monitor jest 3 metry przedemną, jestem w jakimś tunelu i się cofam. Jakbym patrzył przez lunetę. Czuje takie wibracje, wszystko się trzęsie. Jakby świat miał za chwilę się rozpaść. Niesamowite uczucie.

A jak zacząłem się uspokajać to wróciła normalna faza. Tak jakby LSD podkręciło adrenalinę i gniew, ale to było uczucie takiego wyniesienia, prawie jak wyjście poza ciało.


RE: 1P-LSD - Mfexor - 03.08.2023

Demilich ile ty tego zarzucasz ?


RE: 1P-LSD - Demilich - 03.08.2023

200 mcg czyli dwa kartony, adb-butinaca, dużo energetyków (Monstery)


RE: 1P-LSD - Mfexor - 03.08.2023

Demilich I ty tak funkcjonujesz dzień w dzień? O takim połączeniu nie słyszałem. Uważaj żeby serducho ci nie jebło. Jedynie czego można zazdrościć to grubej loty xD albo i nie dla mnie to chyba za grubo  co się dzieje w twojej psychice. A tak z innej beczki to kwas można łączyć  w jakimś miksie czy raczej sam w sobie jest wystarczający ?


RE: 1P-LSD - Demilich - 03.08.2023

Czasami robię przerwę bo w końcu tolerancja się wyrobi taka, że nic nie działa. Ale ogólnie sesja od 14 do 4 w nocy, 14 godzin grania w gry na kwasie i adb-butinaca.

Jak już zasypiam przed komputerem to ostatni buch, kładę się spać (może jeszcze pogram na telefonie w łóżku) i mi się śni, że jestem w grze, potem wstaję o 13 i cały cykl od nowa.

1p-lsd samo w sobie jest bardzo ok, nie ma wielkiej potrzeby miksować ale z  kannabinoidami fajnie się łączy. Kwas powoduje raczej dobrego tripa bo tam się serotonina wydziela, hormon szczęścia i faza z automatu jest pozytywna. Po kanna można mieć bad trip i tutaj serotonina trzyma te kannabinoidy automatycznie na pozytywnej fazie, jest więcej rozkmin i faza jest głębsza, bardziej mistyczna.

Samo w sobie LSD też jest bardzo mistyczne, ale tutaj człowiek sobie zdaje sprawę, że to nadmiar serotoniny powoduje, w pewnym sensie czuć, że to nie substancja ryje beret, tylko organizm sam sobie zużywa zapasy serotoniny. Taki naturalny haj, namiastkę tego poczujesz na trzeźwo, na niesamowitym koncercie gdzie poczujesz hajp i po prostu się bawisz.

Kannabinoidy ryją receptory i to obca substancja działa, coś nienaturalnego.


RE: 1P-LSD - ProducentRC - 03.08.2023

O kurwa jak dla mnie to zbyt grubo żeby mieszać adb z lsd chyba bym pierdolca dostał


RE: 1P-LSD - PIXA - 03.08.2023

Do takiego tripa najlepiej mieć kogoś na chacie jak załapiesz schizy żeby ogarnął sprawe