Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Patenty: - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Patenty: (/showthread.php?tid=4416)



Patenty: - DannyDeVito - 06.09.2024

Mam dwoch lekarzy,

Od jednego sedam, drugi xanax.
Trzeciego dzis zlapalem na metode dr Ashton, i ma mi rozpisac plan na dlugi rozciagniete taprowanie na diaz a potem klorazepacie. Mam nadzieje ze sensownie to rozpisze i skoncze z tym gownem.

A dla Was bracia cpuny garsc porad:
Chcesz benzo a nie masz pomyslu jak je zdobyc:
- idziesz do rodzinnego, mowisz, ze (nie kurwa xanax, nie kurwa relanium) miales ciezka sytuacje zyciowa i siostra poratowala cie lekiem doraznym na takie sytuacje typu np. SEDAM(moze byc lorafen ale celowalbym w sedam). 
- jesli kreci nosem mowisz: "prosze o paczke sedamu" oraz  skierowanie do psychiatry nfz. Boisz sie skutkow odstawiennych a nie byles ich swiadomych.

------ 
Jak juz masz recki w danej przychodni rodzinnej dzwonisz raz na dwa miesiace po wypisanie bezplatnie opakowan tylko wczesniej ktorys z lekarzy musi juz wyousaci masz kod tego samego dnia. Tylko nie badzcie pojebani i nie dzwoncie co dwa tyg po wypisanie dwoch opakowan 0,5 alproxu polapia sie szybko i dostaniesz blokade. 
A i uslyszysz w sluchawce babe ktora jest twoja przypisana pielegniarka w ikp to "przepraszam pomylka".
Kolejna zasada: dzwonimy na koniec dnia - wszyscy sa zmeczeni i dzialaja jak roboty.


RE: Patenty: - smakosz - 06.09.2024

Przepisy się zmieniły jakiś czas temu i teraz lekarz rodzinny nie będzie chciał przepisać benzo. Mój wcześniej przepisywal a teraz nie chce bo powołuje się wlaśnie na jakieś nowe przepisy dotyczące leków psychotropowych


RE: Patenty: - DannyDeVito - 06.09.2024

Sraja co niektorzy na te przepisy, wystarczy powiedziec ze nie masz dostepu do ikp. Dopoki nie ustawa bedzie dzurawa jak sito doputy bedzie mozna w ogarnietych sobie miejscach recke ogarnac. Wczoraj dostalem sms z placowki rodzinnego. Da sie. Inny lekarz, zadych upowaznien w ikp.

 A jak traficie na psychiatre ktory sie spyta czy macie wglad w ikp i mozecie udostepnic historie - od razu kurwa ze nie i "mam nokie 3310"


RE: Patenty: - EmStO - 06.09.2024

Mój wgl mi nie chce przepisać mi nic Big Grin
Raz przepisał mi rolki i trampka 50mg
A i estszolam 2 razy


RE: Patenty: - swo002 - 10.09.2024

w sumie mu się nie dziwię,dobrze chłop robi biorąc pod uwagę twoje odpały związane z dragami xD


RE: Patenty: - NieMaCiagu - 14.09.2024

Jest lekarz ONLINE ktory da co sie chce (jeszcze 2 tygodnie zanim zmienia sie zapisy do tych najmocnijszych) tylko po co wam jak tu sami gangstwrzy co maja wszystko wyciagniecie reki? XD


RE: Patenty: - Lifeisbrutal - 15.09.2024

(06.09.2024, 18:44)EmStO napisał(a): Mój wgl mi nie chce przepisać mi nic Big Grin
Raz przepisał mi rolki i trampka 50mg
A i estszolam 2 razy

Po co ci recepta od lekarza jak ty niby masz takie dojście do klonów? Mało ci? XD


RE: Patenty: - Inferno - 06.10.2024

(14.09.2024, 18:02)NieMaCiagu napisał(a): Jest lekarz ONLINE ktory da co sie chce (jeszcze 2 tygodnie zanim zmienia sie zapisy do tych najmocnijszych) tylko po co wam jak tu sami gangstwrzy co maja wszystko wyciagniecie reki? XD

Podasz stronkę na PW? 
Ja jedną mam ale przydała by mi się.