Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane (/showthread.php?tid=4445)



Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - Kapitan - 10.09.2024

[Obrazek: 000-JQSIPW0-BM62-PE-C129-F4.jpg]

Policjanci zlikwidowali działające na Mazowszu laboratorium, w którym wytwarzane były syntetyczne narkotyki. Przejęli 120 kg środków odurzających i ponad 14 tys. litrów substancji do ich produkcji. Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy zostali tymczasowo aresztowani.

Narkotykowe laboratorium działało na posesji w powiecie sierpeckim. Policjanci zlikwidowali linię produkcyjną i przejęli ponad 14 tys. litrów substancji do produkcji środków odurzających oraz ponad 120 kilogramów gotowych narkotyków. Czarnorynkowa wartości tych substancji to ok. 6 mln złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali 39-latka i 43-lata z Białegostoku. W mieszkaniu, które wynajmował jeden z mężczyzn znaleziono blisko 125 tys. złotych. Zabezpieczono też telefony zatrzymanych, komputer oraz samochód - informuje oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku podkom. Monika Jakubowska.

Do policyjnego depozytu trafiły elementy linii produkcyjnej, części do jej dalszej rozbudowy, a także przedmioty służące do pakowania, ważenia oraz dystrybucji narkotyków.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty produkcji narkotyków, za co grozi im do 20 lat pozbawienia wolności.

Źródło: https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/regiony/warszawa/newsamp-narkotyki-warte-6-mln-zlotych-laboratorium-zlikwidowane,nId,7777724


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - boro - 10.09.2024

Polecieli grubo chlopcy, ktoś sie ponownie nie bał i z ucha zajebał. Na dzień dziesiejszy, dopoki nie byleś karany, nikt sie nie rozpruł i nie wpadniesz glupio podczas jakiejś kontroli mozesz dlugo dlugo bezpiecznie dzialać. Przy takich inwestycjach już niestety ilość osob zamieszana w proceder na tyle się zwieksza, że ciezko realnie utrzymać BHP. Sami z siebie nic nigdy nie znajdą


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - DarkSonia - 10.09.2024

"Do policyjnego depozytu trafiły elementy linii produkcyjnej, części do jej dalszej rozbudowy, a także przedmioty służące do pakowania, ważenia oraz dystrybucji narkotyków."

raz widziałam te depozyty, nie jedną fabrykę z tego złomu i zbieranin można ogarnąć. A to biedne tylko leży.. ciekawe, że po wyrokach sie tego nie niszczy, co oni to kolekcjonują dla potomstwa czy do szkoleń?


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - Epsiakos - 10.09.2024

Sprzedaja, to co na depozytach lezy bardzo szybko zmienia wlasciciela jak i wykaz stanu depozytowego


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - voice.of.voiceless - 10.09.2024

wkleiłem to na chatbox, byłem ciekawe który to wklei pierwszy, Kapitan, czy Sonia Podobno kultowa


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - DarkSonia - 10.09.2024

ja miałam w priorytetach kłótnie haha ;p tzn jej załagodzenie ;p


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - kot_kreskowy - 10.09.2024

Nie, nie i jeszcze raz nie!
Tak się kurła nie bawimy!
My się wam na komendę nie wpierdalamy i nie kradniemy wam granatników!
Oddawać wszystko, macie czas do jutra, inaczej wysyłam pchły...


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - voice.of.voiceless - 11.09.2024

swoją drogą, te wszystkie łapanki tylko pokazują, że to polskie kurwa głupie społeczeństwo jest klefem zatrute w stopniu wyższym


RE: Narkotyki warte 6 mln złotych. Laboratorium zlikwidowane - DarkSonia - 11.09.2024

no jakby przeanalizować wiaodmości to 9/10 to klefy/mefedrony ( ha gównie mefedrony ) i troche amfy i koksu
widać po tych łapankach co żrom poloczki