Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Śmietnik (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=53)
+--- Wątek: Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie (/showthread.php?tid=4480)



Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie - Dzejdzej123 - 17.09.2024

Witam ktoś coś widzę nowy gracz ale nie za ciekawa oferta ktoś się orientuje czy będzie akcja samplowa ?


RE: Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie - Epsiakos - 17.09.2024

Przespałes, już była.
Oferta sklepu jest jak najbardziej odpowiednia, większość tego służy do regeneracji organizmu po zabawie


RE: Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie - Dzejdzej123 - 17.09.2024

(17.09.2024, 09:05)Epsiakos napisał(a): Przespałes, już była.
Oferta sklepu jest jak najbardziej odpowiednia, większość tego służy do regeneracji organizmu po zabawie

Wiem właśnie ale widzę że nie duża strata ja wiem jak samemu się doprowadzić po melanżu do ładu hah ale pewnie nie jednemu pomoże nie każdy zupa pomidorowa żeby go lubili tyle dobrego że legit i że się podoba miejmy nadzieję że coś normalnego wjedzie w ofertę coś tego typu jak u Pawełka


RE: Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie - Mglus808 - 17.09.2024

Epsiakos niby taki dobrodziej trochę co syfu nie tyka regenerujmy się a jednak dwie pozycje można łatwo przedawkować, dodatkowo jedna z tego to w ogóle nie ani używka ani apteka. Mi się wydaje że PacLab sam jeszcze nie wie jaki konkretnie efekt chce osiągnąć, zdaje się że poprostu zarobić parę groszy i mieć dalej „czyste” ręce. Dlatego wzięli się za te legalne nontropy i szukają legalnych dyso. Z rc nic legalnego w PL nie ma więc sprawa rozumie się sama przez się. A twoje zdrowie czy regeneracje to śmiem twierdzić że mają w poważaniu  Podobno kultowa


RE: Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie - Epsiakos - 17.09.2024

Czy mają, czy nie to już się nie dowiemy.
Chciałem tylko w prosty sposób i zrozumiały wyjaśnić ;p


RE: Pac lab opinie recenzje dyskusja na luzie - Dzejdzej123 - 17.09.2024

(17.09.2024, 12:20)Epsiakos napisał(a): Czy mają, czy nie to już się nie dowiemy.
Chciałem tylko w prosty sposób i zrozumiały wyjaśnić ;p

Pożyjemy zobaczymy nie od razu Rzym zbudowano może pozory mylą i urodzi się coś fajnego zobaczmy oby to nie był jakiś duch czy żaba w masce hah ale jak mówię jak narazie ta oferta mega słaba moim skromnym zdaniem

(17.09.2024, 10:14)Mglus808 napisał(a): Epsiakos niby taki dobrodziej trochę co syfu nie tyka regenerujmy się a jednak dwie pozycje można łatwo przedawkować, dodatkowo jedna z tego to w ogóle nie ani używka ani apteka. Mi się wydaje że PacLab sam jeszcze nie wie jaki konkretnie efekt chce osiągnąć, zdaje się że poprostu zarobić parę groszy i mieć dalej „czyste” ręce. Dlatego wzięli się za te legalne nontropy i szukają legalnych dyso. Z rc nic legalnego w PL nie ma więc sprawa rozumie się sama przez się. A twoje zdrowie czy regeneracje to śmiem twierdzić że mają w poważaniu  Podobno kultowa
Ja tam wolę Pawełka i te jego dobroci tam to zawsze klasyczne smaczki ale jak ktos potrzebuje niech się regeneruję kto wie może i drugą młodość przejdzie hah