Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Polecicie sklep zaufany - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Polecicie sklep zaufany (/showthread.php?tid=4489)

Strony: 1 2 3


Polecicie sklep zaufany - Emelka - 18.09.2024

Siema wszystkim z racji ze nazwy sklepow sa uryte na forum i niemog ich rozkminić przez te gwiazdki .Polecicie mi jakiś sklep z 5f adb ale zeby był tani i mocny bo potrzebuje tak z 50 gram i zeby był pewny nie chce przejebac kasy zamowiłem 5 g z u jednego z partnero  buff.....com ale tam jest drogo a potrzebuje wieksza iloś  sa na google sklepy gdzie za 280 e daja 50 g ale  nie jestem pewny czy to wałek


RE: Polecicie sklep zaufany - Inferno - 18.09.2024

TheFrC w partnerskich masz.


RE: Polecicie sklep zaufany - Emelka - 18.09.2024

(18.09.2024, 21:07)Inferno napisał(a): TheFrC w partnerskich masz.

No wiem ale drogo trohe wszedzie sa takie ceny ze 30 e za gieta ?

(18.09.2024, 21:19)Emelka napisał(a): No wiem ale drogo trohe wszedzie sa takie ceny ze 30 e za gieta ?

Ok teraz zajazylem juz staram sie o konto dzieki mordka moze bd taniej


RE: Polecicie sklep zaufany - Omnibus - 18.09.2024

Emelka  50 gr 5F-adb za 280 euro to oczywiste że wałek przecież za taką ilość z wysyłką to trzeba położyć 1 tys euro oczywiście jeżeli to ma być 5F-adb nie tylko z nazwy.


RE: Polecicie sklep zaufany - voice.of.voiceless - 18.09.2024

Emelka nie wiem czy wiesz, ale czasy najmocniejszych kanna mamy dawno już za sobą, co najmniej z 5 lat, takie 5f-adb (i najlepsze karacze) przykładowo jest wszędzie w ue zakazane. To, że teraz mamy do niego dostęp to nie jest reguła, może w każdej chwili to zniknąć - kwestia służb. 30€ to nie jest wygórowana cena, biorąc poprawkę na to, że butinaca potrafi być pchana po 30-50€, która nawet podjazdu nie ma do 5f-adb. 


Jeżeli widzisz coś po 280€ za 50g to jest to na 2137% wałek.


RE: Polecicie sklep zaufany - Mglus808 - 18.09.2024

Emelka polecam Ci Designer-Chems , poprostu kliknij w baner, masz spory wybór można zrobić fajny miks no i taniej ma niż frc tylko weź droższa wysyłkę


RE: Polecicie sklep zaufany - kot_kreskowy - 19.09.2024

(18.09.2024, 21:56)voice.of.voiceless napisał(a): Jeżeli widzisz coś po 280€ za 50g to jest to na 2137% wałek.


Święte słowa 😎


RE: Polecicie sklep zaufany - Emelka - 19.09.2024

Dobra dzieki to juz wiem ze nie znajde taniej potzebuje kartki ziomkowi zrobic na na zamek i to tak trohe duzo 2 gramy na jedna kartke to drogo wyhodzi ale czego sie nie robi dla przyjaciół .dzieki wielkie chlopaki a słuchajcie zmowiłem u buffe...com naszego partnera platnosc btc przeszla nrmalnie tylko ile czeka sie sie na meila z potwierdzeniem czy coś bo narazie echo Wink
(19.09.2024, 10:07)Emelka napisał(a): Dobra dzieki to juz wiem ze nie znajde taniej potzebuje kartki ziomkowi zrobic na na zamek i to tak trohe duzo 2 gramy na jedna kartke to drogo wyhodzi ale czego sie nie robi dla przyjaciół .dzieki wielkie chlopaki a słuchajcie zmowiłem u buffe...com naszego partnera platnosc btc przeszla nrmalnie tylko ile czeka sie sie na meila z potwierdzeniem czy coś bo narazie echo Wink

Edit przyszedł email dzisiaj


RE: Polecicie sklep zaufany - Mglus808 - 19.09.2024

Emelka nie wiem jak chcesz to przekazać ale chyba już na wszystkich puszkach nakrapiają i sprawdzają każdą kartkę czy list, także powodzenia


RE: Polecicie sklep zaufany - Omnibus - 19.09.2024

Mglus808 Jak ja siedziałem to potrafili list skserować i dać ci ksero a z oryginałem nie wiem co robili czy do ekspertyzy wysyłali czy co ale to jak mieli podejrzenia że coś kabinujesz z tym że to było kupe czasu temu ale tam zawsze czymś się nacpali jak nie kartkami to lekami tramale,mirtor,pregabalina,ketryl,promazyna do wyboru do koloru.

Oczywiscie jest patent na to wszystko mimo kontroli bo kartki dalej są w kryminałach ale tu nie będę pisał z oczywistych względów w każdym kryminale jest ktoś ogarnięty co na tym trzepie tam hajs gruby.