Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Najlepsze Sole - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Sole (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Najlepsze Sole (/showthread.php?tid=450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Najlepsze Sole - KACPER - 29.05.2022

Potem byla czastka boga mietowa i wisniowa, tez robila robote w ostatnich stacjonarach przed banem Big Grin


RE: Najlepsze Sole - Pazyfea - 04.06.2022

Ja jak zobaczylem funky opkaowanie od slon8a to az mnie ciarki przeszły przepyszne bylo kiedys balowanie na tym


RE: Najlepsze Sole - C84S - 15.06.2022

Cherry kokolino oraz Funky. Z tych dwóch wolę zdecydowanie cherry


RE: Najlepsze Sole - mama_kacpra_od_sloika - 15.06.2022

ivory ocean burst


RE: Najlepsze Sole - dekadan89 - 16.06.2022

Jaki jest sens rozmawiać o czymś w co substancje wchodzące w skład są dawno pobanowane alskortak to mi za małolata nawet podobały się te dupne tablety diablo na piperazynach, ogołem chujowa piperazyny nie sa najlepszym pomyslem ale do piwka i posiadówy calonocnej sie z braku laku brało.
pierwsze tabsy już dla młodzieży nie znającuyc hmolly petardą były to by]o pierwsze cco miało w składzie jakiegoś ketona. zwały się Lu Doves ale cena zaporowa. Amphibie tez spoko aletepierwsze bo były chyba 3 rodzaje to te późniejsze mnie w chuj xchizował i balety w samochodzie, A potem to już właściciel czy franczyzaobbiorca chuj go wie jak to dzialalo woził mefa na wage wyjebanym mercem z neseserem takim dojebanym z przegródkami i 24.7 podjezdzał do 15km majac każdą  ilość mefa jaka Cię interesowała na wage gez zadnych kolorowych opakowań normalnie ty kasa on proch nara. i to po cenie niewiele droższej jak kupiony ze sklepów rc w necie co jerst śmieszne bo on grama dawał po 45 kurwa mef pierwsze prawilne rzuty igileki ala ryż,
Mowa była o sklepie dopalacze.com w opolu,
A blizej mnie bo tylko7km w sesdhopie spod lady gonili mefa o jakze pasujacej nazwie uran 300mg w eppendorfce znaklejką za  35pln.

z fopalaczy wyjebane były fungeez tylko co tam mogło siedzieć. Byly spekulacje że jakaś trypta ale mabierając wachlaz dozświadczeń po zakupach w rcshopach nie mogla to byc trypta a jakaś miła fenylka, pierwsze niezapomniane sajko


RE: Najlepsze Sole - Polono - 17.06.2022

A teraz w dowozie za marnego klefa krzycza 1-100   3-200  XD


RE: Najlepsze Sole - inspiron - 17.06.2022

nie wierze ze ktos jeszcze klefa na dowoz w necie preferuje 

a jak jest i sa takie ceny to wcale sie nie dziwie 

to nie buleczki w lidlu Podobno kultowa


RE: Najlepsze Sole - Polono - 17.06.2022

Na wyjezdzie bylem , najebalem sie to o pustym nosie nie bede siedzial xD


RE: Najlepsze Sole - KACPER - 18.06.2022

mlot thora, bodajze na alfie pvp, niewiele myslac ojebalem 1/3 torby naraz, 3dni niespania po jednej linii, caly dzien walczenia z sercem i generalnie pierwsza schiza z cyklu "oni sa" Podobno kultowa


RE: Najlepsze Sole - wwojtuss - 18.06.2022

(17.06.2022, 09:30)Polono napisał(a): A teraz w dowozie za marnego klefa krzycza 1-100   3-200  XD

to przez te pierdolone podwyzki ceny paliw stary