Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! (/showthread.php?tid=4512)

Strony: 1 2


PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - voice.of.voiceless - 23.09.2024

via: rferl.org/bloomberg/nbc news
Telegram ujawni numery telefonów i adresy IP na żądanie władz
Prezes i założyciel Telegramu został zatrzymany w Paryżu w zeszłym miesiącu, a następnie zwolniony za kaucją w wysokości 5,5 miliona dolarów za domniemany „współudział w administrowaniu platformą internetową w celu umożliwienia nielegalnej transakcji w ramach zorganizowanego gangu”.

Telegram udostępni numery telefonów i adresy IP użytkowników władzom na ich żądanie, poinformował 23 września założyciel i dyrektor generalny komunikatora Pavel Durov .

Aby jeszcze bardziej odstraszyć przestępców od nadużywania Telegram Search, zaktualizowaliśmy nasze Warunki korzystania z usługi i Politykę prywatności, zapewniając ich spójność na całym świecie. Wyraźnie zaznaczyliśmy, że adresy IP i numery telefonów osób naruszających nasze zasady mogą zostać ujawnione odpowiednim organom w odpowiedzi na uzasadnione żądania prawne” – napisał Durov na Telegramie.

W ciągu ostatnich kilku tygodni oddany zespół moderatorów, wykorzystujący sztuczną inteligencję, uczynił Telegram Search znacznie bezpieczniejszym. Wszystkie problematyczne treści, które zidentyfikowaliśmy w wyszukiwarce, nie są już dostępne” – napisał Durov.

Durov, pochodzący z Rosji, został zatrzymany w Paryżu w zeszłym miesiącu, a następnie zwolniony za kaucją w wysokości 5,5 miliona dolarów za domniemany „współudział w zarządzaniu platformą internetową w celu umożliwienia nielegalnej transakcji w ramach zorganizowanego gangu”



lepiej zwijać się stamtąd 


Cytat:źródło: wpisz se kurwa w internecie pavel durov data government z ostatnich 24h, wszędzie ci wyskoczy



RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - Rweqerew333 - 23.09.2024

Rzeczywiście teraz w searchu nie da się już znaleźć lokalnych grup sprzedaży.


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - kej9 - 23.09.2024

dobre zrodlo Big Grin


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - kurvvisko - 23.09.2024

Właśnie mi przypomniałeś, że miałem to gówno usunąć z telefonu.


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - kot_kreskowy - 23.09.2024

Tam faktycznie było takie eldorado?
Pyram bo nigdy tam nie zaglądałem.


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - GokuVegetaFist - 23.09.2024

Było i jest


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - Chochlik - 23.09.2024

Lol hossa idzie to Durov się musi oczyścić xD

Ja zostaję na telegramie, bo nie mam nic do ukrycia 🐷


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - DarkSonia - 23.09.2024

GDYBY iść tym tokiem myślenia, powinni zakazać internetu, bo tu się w cholere ludzi ogłasza
w ogóle uzytkowania telefonów, bo przeciez dzięki nim się kontaktuja ludzie z gangów i narkotykófff
najlepiej zkazac ludziom prondu... wtedy o internety ani telefony sie juz martwić nie CZEBA
pojebane myślenie, a na fejsbuku, tłiterze czy kurwa czymkolwiek to ludzie o ćpaniu nie gadają czemu nie zbanowac od razu wszystkiego? jedno dupne LOL


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - Chochlik - 23.09.2024

DarkSonia 

Ale tu nie chodzi o ban telegrama, tylko dostęp do paru danych i to na specjalne życzenie służb. Czyli padnie paru vendorow i tyle, do userow nikt się przypierdalał nie będzie.


RE: PAVEL DUROV (Telegram) ZŁAMANY!!! - Pappardelle - 23.09.2024

I dlatego paru jegomości z telegrama przerzuca się na Signal. Jeszcze parę lat takiego bezproblemowowego kupowania w necie mamy. Zmienią się tylko narzędzia. Cóż...

A taki Telegram miał być anonimowy imo. Big Grin