Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
DXM - Dekstrometorfan - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Dysocjanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: DXM - Dekstrometorfan (/showthread.php?tid=457)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: DXM - Dekstrometorfan - Polono - 31.05.2022

(31.05.2022, 21:28)Scott napisał(a): Dikladnie to samo miałem, po jednej paczce Acodinu, kiedy chciałem wstać to jak najebany a chód jakiś taki zelektryzowany. 
Jednak fajne cevy miakem.

Mi sie to wlasnie nie podobalo czekalem az zejdzie ale moze teraz jak sobie jebne to bedzie fajniej Podobno kultowa


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 31.05.2022

bardzo fajna substancja z duzym potencjalem i duza liczba mozliwych mixow


RE: DXM - Dekstrometorfan - Zenez - 01.06.2022

(31.05.2022, 23:08)wwojtuss napisał(a): bardzo fajna substancja z duzym potencjalem i duza liczba mozliwych mixow

Z czym.bys to zmixowal


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 01.06.2022

(01.06.2022, 12:19)Zenez napisał(a): Z czym.bys to zmixowal
 
jak kto lubi, mozna z psychodelikiem, mozna z piwkiem, mozna z kodeina


RE: DXM - Dekstrometorfan - shaqu245 - 01.06.2022

(31.05.2022, 21:36)Polono napisał(a): Mi sie to wlasnie nie podobalo czekalem az zejdzie ale moze teraz jak sobie jebne to bedzie fajniej Podobno kultowa

Wrzuć trochę. +/- 40szt chyba że masz doświadczenie to wiesz ile możesz... Wrzucaj 2 szt co 2 minuty. To wydłuży wejście i zrobi je bardziej „miękkim „. Na lot się przygotuj,wycisz zrelaksuj. Zrób to na wieczór wypoczęty i w łóżku(Bądź połóż się jak będzie delikatnie wchodzić)Nie chodź nigdzie podczas tripa,nawet odlej sie na zapas żeby nie trzeba było wstawać. Przygotuj sobie muzykę najlepiej jakieś długie sety(ja dawno temu słuchałem sety z tunelu electrocity)żeby nie było trzeba przełączać i się rozpraszać.
Wczuj się w muzykę,nie bój się. Poddaj się w ciemności ,przy zamkniętych powiekach temu co dxm ma Ci do pokazania.

Moim zdaniem ma w sobie wiele magi.
Nie chodzi się po tym bo moim zdaniem jest to bardziej dysocjant.
Z pozoru słaba rzecz,ale tylko z pozoru.
Przekraczałem jednorazowo 140szt. Pierwsza substancja w moim życiu na której robiłem maratony.
Przezyłem nawet dwukrotnie OOBE i kilkukrotnie NDE.
Zalecam kilkutygodnioweprzerwy miedzy tripami,inaczej tak jak w moim i mojego przyjaciela przypadku magia zniknie i praktycznie przestanie działać w jakiejkolwiek dawce.


RE: DXM - Dekstrometorfan - horsii - 01.06.2022

wszystko fajnie, tylko czemu dawki w tabletkach jak jaskiniowcy jacyś a nie w mg? Podobno kultowa


RE: DXM - Dekstrometorfan - KACPER - 02.06.2022

(01.06.2022, 22:26)horsii napisał(a): wszystko fajnie, tylko czemu dawki w tabletkach jak jaskiniowcy jacyś a nie w mg? Podobno kultowa

Jedna piguła to bodajże 15mg


RE: DXM - Dekstrometorfan - shaqu245 - 02.06.2022

(01.06.2022, 22:26)horsii napisał(a): wszystko fajnie, tylko czemu dawki w tabletkach jak jaskiniowcy jacyś a nie w mg? Podobno kultowa

Bo bardzo dawno nie używałem tego specyfiku. Nie byłem pewny to wolałem użyć takiej „skali/przelicznika„. Podobno kultowa

Dopiero teraz jak się pytasz to coś mi się kojarzy że 30szt/450mg hehe
Sory pamięć nie ta Smile

Ale nie widziałem w tym problemu,wszyscy zainteresowani zapewne bardzo dobrze i szybciutko sobie to przelicza Tongue


RE: DXM - Dekstrometorfan - wwojtuss - 02.06.2022

standardowa paczka acodinu ma dwa blistry po 10 tabletek kazdy, co daje nam 20 tabletek * 15mg kazda = 300mg


RE: DXM - Dekstrometorfan - shaqu245 - 02.06.2022

(02.06.2022, 14:27)wwojtuss napisał(a): standardowa paczka acodinu ma dwa blistry po 10 tabletek kazdy, co daje nam 20 tabletek * 15mg kazda = 300mg

Ooo to faktycznie dawanoooo nie używałem Podobno kultowa

Za „moich czasów „ to acodin miał na bank 30szt Podobno kultowa

Takie pamiętam:

[Obrazek: acodin-interakcje-ulotka-B6489101.jpg]